המלצתם לי לקנות שיואומי A1 וקניתי. אבל הזהירו אותי שהחברה שותלת רוגלות במכשירים - עמוד 2 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצתם לי לקנות שיואומי A1 וקניתי. אבל הזהירו אותי שהחברה שותלת רוגלות במכשירים

רון88

Recommended Posts

ציטוט של djelectric

מי שהוא פרנואיד היום - שלא יקנה סמארטפון כלל. חבל על המאמץ.

מלבד מכשירי לינוקס מאוד מאוד ספציפיים, אין היום מכשירים שלא שולחים כמויות אדירות של מידע על הכל ליצרן החומרה והתוכנה. התקנה של אנטיוירוסים שטותיים רק עושה נזק

כמות ה"רוגלות" שיש בסמסונג שלי מתעלה על זאת בשיאומי שלך.

אין ספק שהגדולות מרגלות אחרינו, אבל יש הבדל בין חברה מסחרית לבין זה זה שלכאורה הממשל בסין אוסף מידע.

ודרך אגב על איזה מכשירי אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

פותח הדיון צודק, צריך רק לנסח אחרת

למי שזה חשוב, שינקוט פעולות בשביל זה, לא חסר..

"המלצתם לי לדקור את עצמי ודקרתי. אבל הזהירו אותי שאני יכול למות מזה"

העתבק, לא מובן השאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

אני לא מאמין בכל הקונספירציות האלה Xiaomi חברה מצויינת שעשתה סדר בשוק הפלאפונים ולא סתם לעשוק את הצרכן

אפילו המפעל של בסין(חומרה)  (תכנה בקופרטינו)

יש מוצרים גרועים בלי שום קשר לסין (אני אישית לא סובל את לנובו יותר מתחבר לחברות כמו ואפל) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נתקלתי בזה שאם יוצרים "חשבון Xiaomi" שד"א מתבקש שרוצים לשנות ממשק, זה אוטומטי שולח את כל התמונות שלך (או יותר נכון מגבה) על דעת עצמו לענן שלהם בסין. אז שימו לב.

בכל מקרה אם אתה איש ביטחון אז תמנע משימוש במכשירים סיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פראייר, ברכותי.

אין הבדל בין למוטו של , או בעצם כמעט לכל חברה, שכן לכולם יש קניין כלשהו בסין על הספקטרום שבין ייצור נטו לקנין רוחני.

מאז השערוריה ההיא כשאפל סרבה לפתוח ל FBI יש שקט - כי הם הצליחו לפתוח לבד, כמו כן בקשר לטלגרם ברוסיה, מה שאומר שלכל או תעבורה אחרת המשטרים מאזינים ללא בעיה. כלומר, אם מישהו רוצה את המידע שלך, הוא ישיג אותו, ואם לא ההנחה שהחברה שולחת מידע לעצמה לא נכונה או נכונה בכל מידה לגבי כלל החברות שיש להם קשר כלשהו בסין. 

בשונה מ One plus שגוגל טענה שהם שולחים מידע דווקא עם שיאומי מסכימה לעבוד. 

וזה בלי לדבר על המידע שאתה מספק חינם אין כסף לגוגל ושאר חברות שבונות פרופיל על סמך הגלישה ושאר שימושי הרשת שלך, שכנראה משמעותי בהרבה מהנתונים שחברות הסלולר שולחות לעצמן (בסופו של דבר הן לא עושות כסף מפרסום). 

בקיצור, אם אתה פרנואיד קנה , זה כנראה המכשיר ששומר הכי הרבה על הפרטיות באופן יחסי. אם לא כמעט אין הבדל בין חברה לחברה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אני נתקלתי בזה שאם יוצרים "חשבון Xiaomi" שד"א מתבקש שרוצים לשנות ממשק, זה אוטומטי שולח את כל התמונות שלך (או יותר נכון מגבה) על דעת עצמו לענן שלהם בסין. אז שימו לב.

בכל מקרה אם אתה איש ביטחון אז תמנע משימוש במכשירים סיניים.

אני מת לגיבוי בחינם תגיד תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של nachum37

אתה פראייר, ברכותי.

אין הבדל בין Xiaomi למוטו של לנובו, או בעצם כמעט לכל חברה, שכן לכולם יש קניין כלשהו בסין על הספקטרום שבין ייצור נטו לקנין רוחני.

מאז השערוריה ההיא כשאפל סרבה לפתוח אייפון ל FBI יש שקט - כי הם הצליחו לפתוח לבד, כמו כן בקשר לטלגרם ברוסיה, מה שאומר שלכל אפליקציה או תעבורה אחרת המשטרים מאזינים ללא בעיה. כלומר, אם מישהו רוצה את המידע שלך, הוא ישיג אותו, ואם לא ההנחה שהחברה שולחת מידע לעצמה לא נכונה או נכונה בכל מידה לגבי כלל החברות שיש להם קשר כלשהו בסין. 

בשונה מ One plus שגוגל טענה שהם שולחים מידע דווקא עם שיאומי גוגל מסכימה לעבוד. 

וזה בלי לדבר על המידע שאתה מספק חינם אין כסף לגוגל ושאר חברות שבונות פרופיל על סמך הגלישה ושאר שימושי הרשת שלך, שכנראה משמעותי בהרבה מהנתונים שחברות הסלולר שולחות לעצמן (בסופו של דבר הן לא עושות כסף מפרסום). 

בקיצור, אם אתה פרנואיד קנה אייפון, זה כנראה המכשיר ששומר הכי הרבה על הפרטיות באופן יחסי. אם לא כמעט אין הבדל בין חברה לחברה. 

אייפון? אתה מתכוון למכשיר שקשור ישירות לפרשת ה-FAPPENING לפני שנה שנתיים? שבה נפרצו חשבונות של מספר לא קטן של נשים מפורסמות ותמונות שלהן הופצו לכל דורש? המכשיר המאובטח הזה?

ההבדל בין הגנה על הפרטיות במכשיר סיני למכשיר שאינו סיני פשוט מאוד: המכשירים הסיניים משמשים לריגול - מסחרי תעשייתי, או פוליטי. הם סורקים מידע על פי מילות מפתח בדומה למה שה-NSA עושה, רק שלהם יש גישה ישירה לזכרון המכשיר תודות להתערבות בתהליך התכנון של כל מכשיר שמתוכנן על ידי חברה סינית.

להבדיל, מכשירים שלא מתוכננים בסין, אינם חשופים לאותה התערבות בשלב התכנון ופחות בסיכון לגניבה זדונית. ה"ריגול" שנעשה במכשירים שאינם מתוכננים בסין הוא יותר ממוקד למטרות פרסום ופילוח. זה הבדל של שמיים וארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתגובתך ניכר חוסר הבנה חריף. גניבת התמונות התבצעה מחשבון iCloud ע"י אנשים שניחשו את הססמה הפשוטה מדי שבחרו לעצמם אותם מפורסמים או שאיפסו אותה בגלל שאלות פשוטות מדי. אין כל קשר לאבטחה הטכנית של המכשיר או השירות עצמו, ונוסף על כך פעלה לאחר מכן להקשות גם על פעולות אלו.

לתשומת לבך היא החברה הראשונה שהצפינה את המכשיר כברירת מחדל ואף פועלת להקשות על הרשויות לקריאת המכשיר. זכורות לך כתבות כאלו על מכשירי אנדרואיד? כנראה שזה לא אתגר בשבילם. 

מכשירי לא סיניים אמורים להיות מאובטחים טכנית, המידע הנשלח משם הוא לצרכי פרסום וזה מידע שעקרונית אתה "מסכים" לשתף. חוץ ממידע זה, האבטחה של נחשבת פחות טובה מios. 

מכשירי סיניים לא מאובטחים גם טכנית בגלל דלתות אחריות שמותיר היצרן שמאפשרות כל גישה שהיא למכשיר ללא הסכמתך, מלבד המידע שנשלח אליו (ולא לגוגל וכדומה). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

מתגובתך ניכר חוסר הבנה חריף. גניבת התמונות התבצעה מחשבון iCloud ע"י אנשים שניחשו את הססמה הפשוטה מדי שבחרו לעצמם אותם מפורסמים או שאיפסו אותה בגלל שאלות אבטחה פשוטות מדי. אין כל קשר לאבטחה הטכנית של המכשיר או השירות עצמו, ונוסף על כך אפל פעלה לאחר מכן להקשות גם על פעולות אלו.

לתשומת לבך אפל היא החברה הראשונה שהצפינה את המכשיר כברירת מחדל ואף פועלת להקשות על הרשויות לקריאת זכרון המכשיר. זכורות לך כתבות כאלו על מכשירי אנדרואיד? כנראה שזה לא אתגר בשבילם. 

מכשירי אנדרואיד לא סיניים אמורים להיות מאובטחים טכנית, המידע הנשלח משם הוא לצרכי פרסום וזה מידע שעקרונית אתה "מסכים" לשתף. חוץ ממידע זה, האבטחה של אנדרואיד נחשבת פחות טובה מios. 

מכשירי אנדרואיד סיניים לא מאובטחים גם טכנית בגלל דלתות אחריות שמותיר היצרן שמאפשרות כל גישה שהיא למכשיר ללא הסכמתך, מלבד המידע שנשלח אליו (ולא לגוגל וכדומה). 

בחלק השני אתה חוזר על מה שאמרתי. לגבי החלק הראשון - אחראית על שירות ICLOUD - בין אם זה במכשיר עצמו או על הרשת. אם הם כללו חולשות כלשהן במנגנון האימות, זה עליהם. ICLOUD מחובר בצורה הדוקה לכל הסביבה האורגנית של מוצרי . למעשה, יהיה קשה מאוד לעבוד עם המכשירים שלהם (או בלתי אפשרי בעצם עקב האימות שנעשה על שרתי ICLOUD כשאתה מפעיל את מכשיר האייפון) בלי גישה לחשבון ה-ICLOUD. נושא אבטחת חומרת המכשיר עצמו פחות רלוונטי פשוט כי את רוב החומר המעניין אפשר למצוא בחשבונות הענן של המשתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...