אל תצפו לנסים ונפלאות בחיי הסוללה של ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אל תצפו לנסים ונפלאות בחיי הסוללה של ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ככה זה כל דור עוד מהגלקסי S הראשון. כל המכשירים האלה עובדים מהבוקר ועד הלילה במשך יום אחד, וזהו. המעבד מתייעל, אבל דוחפים את הביצועים למעלה ומעלימים את היתרון בחיי הבטריה. עד שלא תהיה פריצת דרך בטכנולוגיית הבטריה, זה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

צא מזה, הימים האלה לא יחזרו לעולם.

אני לא בטוח :)

fairphone 2 הולך לקבל שדרוג בקרוב, אם השדרוג יהיה טוב אני כנראה אקנה אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

מה זה החרא הזה ומה גורם לך לחשוב שהוא מהווה איזושהי רלוונטיות להתפתחויות בשוק הסמארטפונים?

כמה זלזול,תריץ חיפוש בגוגל לפני שאתה קורא למשהו שאתה לא מבין חרא.

תאמין או לא, לא כל האנשים צריכים טלפון עם מעבד חזק וביצועים גרפים חזקים, יש כאלה שרוצים טלפונים עם דרישות שונות ממה שלך יש.

אבל עדיף לזלזל ולקרוא לזה חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

אתה חמוד. לטלפון הזה יש נתח שוק של 0.00001% במקרה הטוב. הוא לא רלוונטי לכלום ושום דבר.

אני אמרתי שהוא ישפיע על השוק? סך הכל אמרתי שאם הוא יקבל שדרוג והשמועות אומרות שהולכים לשדרג את הלוח קרי מעבד\זכרון אז אני אשקול לקנות אותו.

חבל שאתה מגיב בצורה כל כך מזלזלת זה פשוט מוציא את החשק להגיב ולהיות פעיל באתר, כמנהל ראשי אתה אמור לעודד את השיח ואת תרבות השיח, על מנת שיותר אנשים ייקחו חלק פעיל באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

אתה הגבת את זה על התגובה שלי שהימים של סוללות נשלפות לא יחזרו.

אם אתה חושב שטלפון שיקנו אותו אולי 50 אנשים בכל העולם נחשב ל"חזרה של ימים" אז לבריאות.

טלפון הקטן הזה ככל הנראה לא ישפיע יותר מדי, אבל אני לא אתפלא אם אחת מהגדולות lg/samsung תייצר טלפון עם נשלפת תתפלא ויש לזה שוק, ועכשיו שנוקיה חזרה למשחק עם כל הטלפונים המוזרים שהם משחררים לא הייתי פוסל זאת על הסף אף על פי שאני לא חושב שזה סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...