200 מגה בהוט + Archer C7 - פינגים גבוהים (מהירויות הורדה/העלאה תקינות) - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

200 מגה בהוט + Archer C7 - פינגים גבוהים (מהירויות הורדה/העלאה תקינות)

red4ever

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם לא תהיה ברירה אני אנסה.

אני פשוט מנסה להבין מה הסיבה שאחרי פרק זמן מסוים מתחילים שיבושים שמקפיצים לי את הפינג.

מאז הריסט האחרון למודם (הוטבוקס) הכל עובד מושלם. מתישהו זה יתחיל להשתגע ולהעיף לי את הפינג למעלה, עד הריסט הבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הנה הפינגים הגבוהים חזרו:

7359205952.png

ככה פתאום... הכל נהיה איטי להחריד. רק ריסט להוטבוקס יחזיר את המצב להיות נורמלי.

עריכה:

הנה תוצאה נורמלית אחרי ריסט:

7359233511.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז באותה הזדמנות כשזה קורה תסגור לו גם את ה wifi.. 

אם אתה רוצה לבדוק אם הראוטר אשם, אתה צריך לבודד אותו. לחבר אליו רק מחשב אחד (אחרי ריסט כדי לוודא שאין משהו בעייתי שרץ במחשב ואולי חונק אותו) ולאשר שבאמת כרגע הבעיה היא בראוטר ולא במקום אחר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, זה מה שאעשה בפעם הבאה שהוא ישתגע.

אמשיך לעדכן.

עריכה:

אגב, יכול להיות שזה קורה בגלל שיש לי הוטבוקס 1 ולא הוטבוקס 2?

אולי ה-1 לא מספיק בשביל להחזיק 200 מגה?

זה מה שיש לי (הוטבוקס 1):

3543577_13.jpg

וזה ההוטבוקס 2:

hotbox2_510_147.jpg

כדאי לבקש מהוט להחליף את הראוטר להוטבוקס 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

מאז ההודעה האחרונה פה (יום שבת), יש שיפור. האינטרנט יכול להחזיק יום-יום וחצי עד שפתאום הפינג קופץ וגורם לי לבצע ריסט למודם.

דיברתי עם עכשיו והם מסרבים לתת לי הוטבוקס2 בטענה ש"אין קשר בין קפיצת הפינגים להוטבוקס" ו-"כשההוטבוקס מחובר ישירות למחשב (בלי ראוטר חיצוני) אין לך קפיצת פינגים".

האמת? זה די הגיוני, אבל מתסכל מאוד.

בפעם הבאה שהפינג יקפוץ, אני אתקשר אליהם ואבקש להתנתק מיד. אולי במחלקת ניתוקים הדברים יזוזו יותר מהר.

אגב, צירפתי צילומי מסך מההגדרות של ההוטבוקס. מה אתם יכולים לספר לי על הנתונים?

1.jpg

2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוטבוקס 2 לא מיוצר יותר. ביקשתי החלפה לא מזמן עבור בן משפחה, נאמר לי שגם לקוחות חדשים מקבלים היום הוטבוקס 1 משומש מהמלאי.

לדעתי יש להם מלאי מתחדש של הוטבוקס חוזרים מלקוחות שהתקדמו לממירים (או מלאי של הוטבוקס 1 מלקוחות שהתעקשו ושודרגו ל 2) ואין להם סיבה לייצר עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהוטבוקס3 הוא לעסקים בלבד.

מוזר מאוד הקטע עם ההוטבוקס2. לאחותי יש 100 מגה והיא קיבלה את ה-2. אני עם 200 מגה וקיבלתי את ה-1.

אם אני מחליף את ההוטבוקסים בינינו, צפויות בעיות?

והאם התמונות שהעליתי בתגובה הקודמת מלמדים משהו על איכות החיבור שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של red4ever

אם אני מחליף את ההוטבוקסים בינינו, צפויות בעיות?

המכשיר משוייך למנוי ולכתובת. הציוד יתחבר עם המנוי שלה, אבל יכולים לזהות ניוד ציוד ברמת רחוב ומעלה (כנראה לא בין דירה לדירה אם לא מגיע טכנאי) ולסבך אותך בקנסות ותביעות. 

יש פה שרשור עם תמונות מהמערכת של , אמנם מ 2012 ואולי המערכת שונתה מאז אבל העיקרון מובן

https://www.hometheater.co.il/vp1687370.html

אני לא חושב שבמצב bridge זה ככ משנה, לא ברור מה הסיפור אצלך. יש לך אפשרות לנסות עם ראוטר אחר כלשהו, לא משנה איזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, אז אני לא אנסה להחליף בין ההוטבוקסים שלנו.

הלוואי שהיתה לי אפשרות לבדוק עם ראוטר אחר. אין לי.

אתמול, כאמור, דיברתי עם . הנציג אמר לי לעשות ריסט להוטבוקס (עם סיכה). מאז עברו קצת יותר מ-24 שעות ובינתיים (טפו טפו) לא חוויתי קפיצת פינגים.

אמשיך לעדכן פה מפעם לפעם. ושוב, תודה רבה על הניסיון לעזור לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...