הוספת זיכרון - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת זיכרון

amit14

Recommended Posts

תדאג רק לחבר את כונן ה- לאחד משני חיבורי ה-SATA שצבועים בצבע לבן (היכן שרשום SATA3) ולא כחול, אחרת מהירות הקריאה/כתיבה רציפה תוגבל בשל מהירות של ממשק ישן יותר.

image.png.ad340a53a111003c4c385a05307e02f1.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה ששאלה אחרונה,ואם היא כבר לא קשורה לפה תעדכנו..

יש לי וינדווס 10 מקורי(שדרגתי דרך האתר של מייקרוסופט..לא קניתי בקופסא),אם אני רוצה להתקין מחדש את הווינדווס בSSD,איך עושים את זה?

איך אפשר למחוק את המערכת הקיימת?(ובכלל עושים את זה לפני או אחרי?),מאיפה אני משיג שוב קבצי התקנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@amit14

בנוגע להוספת זיכרון למחשב - קודם כל אתה חייב זיכרון מהסוג שלוח האם שלך תומך בו, כאשר במקרה הזה מדובר על זיכרון מסוג

לאחר מכן הדבר הכי חשוב הוא לוודא שכל מודולי הזיכרון יהיו מסוגלים לעבוד באותו המתח. במקרה שלך מודולי הזיכרון עובדים במתח הסטנדרטי של , שהוא 1.5V, כך שסביר להניח שלא תהיה לך בעיה למצוא זיכרון שעובד במתח כזה. שים לב שישנם מודולי זיכרון שעובדים במתח של 1.65V וגם כאלו שעובדים במתח של 1.35V (זיכרון כזה הוא למעשה DDR3L), אז פשוט תוודא שאתה קונה זיכרון שמסוגל לעבוד במתח של 1.5V.

בקשר לשילוב זיכרונות שונים - כל עוד מודולי הזיכרון מסוגלים לעבוד באותו המתח, זה לא ממש משנה באיזה תדר ובאילו תיזמונים מודולי הזיכרון מסוגלים לעבוד שכן הביוס של המחשב אמור לדאוג לכך שהזיכרון יעבוד במצב שבו כל מודולי הזיכרון יוכלו לתפקד. כמובן שזה המצב התיאורטי, אולם באופן מעשי אף אחד לא יכול להבטיח לא שלא תהיה בעיית תאימות בין מודולי הזיכרון השונים, גם אם הם של אותו היצרן וגם אם הנתונים שלהם דומים מאד.

בנוגע לקבצי ההתקנה של 10 - אתה יכול להוריד קובץ ISO מהאתר הרישמי של . תנסה את הקישור הבא:

https://www.microsoft.com/he-il/software-download/windows10

אל תשכח לשמור את המספר הסידורי (החוקי) של מערכת ההפעלה הנוכחית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של smalul

בנוגע לקבצי ההתקנה של Windows 10 - אתה יכול להוריד קובץ ISO מהאתר הרישמי של מיקרוסופט. תנסה את הקישור הבא:

https://www.microsoft.com/he-il/software-download/windows10

אל תשכח לשמור את המספר הסידורי (החוקי) של מערכת ההפעלה הנוכחית שלך.

המממ

לאור זאת -

ציטוט של amit14

יש לי וינדווס 10 מקורי(שדרגתי דרך האתר של מייקרוסופט..לא קניתי בקופסא)

לא נראה לי שיש לו סידורי של 10, או בכלל. :)

בכל מקרה, זה לא משנה.

1. תוודא ששמרת את כל החומר החשוב בקשיח / דיסק אחר.

2. תחבר רק את כונן ה - למחשב ( ליתר בטיחות, שלא תמחק משהו חשוב בטעות ).

3. תתחיל את ההתקנה של 10.

כשתתבקש להכניס סריאלי, פשוט סמן לו "דלג" / SKIP  ותמשיך בהתקנה.

4. אחרי ריסטארט או שניים, החלונות יהיה מאוקטב = חוקי.

5. כבה את החשב וחבר את שאר הכוננים.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

אחרי ריסטארט או שניים, החלונות יהיה מאוקטב = חוקי.

@askme מתבסס על כך שמיקרוסופט שומרת במסד נתונים את פרטי המחשב (ובפרט של לוח האם) ואת המספר הסידורי של מערכת ההפעלה, כך שאם אתה מתקין מחדש את מערכת ההפעלה באותו המחשב, פרטי המחשב ישלחו למיקרוסופט והתשובה תהיה המספר הסידורי של מערכת ההפעלה (או בעצם - האם מערכת ההפעלה חוקית). כל זה טוב ויפה ואני מקווה שזה אכן מה שיקרה גם במקרה שלך, אבל ליתר ביטחון פשוט וודא שיש לך את המספר הסידורי של מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכן מתבסס על זה  ^^^.

הרבה פעמים, בחלונות 10 מופיע מספר גנרי ( שמופיע בעוד מיליון מחשבים ),

כאילו "למלא את המשבצת של מספר סידורי " ,  כאשר  לאמיתו של דבר מה שהופך

את המערכת לחוקית זה המנגנון שהוסבר  לעיל.

בנוסף לכל האמור לעיל ( שתקף לשדרוג מגירסה מוקדמת ),

ישנה אפשרות של הכנסת סריאלי תקין וחוקי של 7 - 8 - 8.1

שכנראה עדיין מאפשרים הפיכת 10 לחוקית ( במחשבים שמותקנת בהם 10 בפעם ראשונה ).

למרות שכל הפוסט הזה שייך יותר לפורום ....  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

תודה רבה לכולם על העזרה,קניתי בסוף את הSSD שהומלץ עליו..התקנתי עליו את הווינדווס והכל בסדר...בהחלט יש שיפור.

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...