תופעה מעניינת לאחרונה בשוק כרטיסי המסך - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תופעה מעניינת לאחרונה בשוק כרטיסי המסך

nec_000

Recommended Posts

GTX 1060 6GB של עם ב1260 ש"ח אחרי מיסים ומשלוח! (אחרי הנחת קופון שזמינה באתר)

https://www.amazon.com/ZOTAC-GeForce-ZT-P10600A-10L-Compact-Graphics/dp/B01IDCOOIU/ref=sr_1_18?s=electronics&ie=UTF8&qid=1523809411&sr=1-18&keywords=gtx+1060

(נשאר עוד אחד במלאי, אבל עוד ועוד כרטיסים ממשיכים להופיע)

ועוד יש אנשים שמוכרים את הGTX1060 6GB משומש ביד2 ב1,400 ש"ח (חחחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא כולם קונים מאמזון במחירים כאלה, לקנות מאמזון זה כמו לקנות מיד שניה כי אחרי זה קשה לממש את האחריות במידה וצריך.

המחירים בחנויות לכרטיסים חדשים עדיין גבוהים, נחכה שתצא כבר הסידרה חדשה של אנוידה אז באמת נראה ירדה גדולה במחירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A.J

לא כולם קונים מאמזון במחירים כאלה, לקנות מאמזון זה כמו לקנות מיד שניה כי אחרי זה קשה לממש את האחריות במידה וצריך.

המחירים בחנויות לכרטיסים חדשים עדיין גבוהים, נחכה שתצא כבר הסידרה חדשה של אנוידה אז באמת נראה ירדה גדולה במחירים

אל תשכח את העובדה שהרבה מכרטיסי היד-2 האלו עברו כרייה, בניגוד לכרטיס החדש מאמזון. בנוסף - אתה מוזמן לעבור בפורום ולקרוא על השירות המצויין שאנשים מקבלים כאשר הם רוכשים דרך (ספציפית על זוטאק לא ראיתי ביקורת - אבל קראתי שגם הם מכבדים אחריות בינלאומית בדומה לEVGA)

יש כאלו שיתווכחו ויטענו שהשירות שהם מקבלים ישירות מהיצרן עדיף מהשירות בארץ.

בנוגע לסדרה החדשה - אמת. כשתצא (ביולי? אוגוסט?) יגיע גל נוסף של לשוק היד2 שיוביל להורדת מחירים נוספת (אנשים שמשדרגים את הכרטיסים, וירידת ערך כללית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך ברור שעדיף לקנות חדש מאמזון באותו מחיר שמוכרים כאן ביד 2 ואולי אפילו יותר זול.

אני יעבור על על השירשור של מימוש אחריות מאמזון מעניין איך זה עובד 

נקווה שבקרוב נראה גם כאן את הירידת מחירים כמו בחול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין באמת כמה זמן יקח לחנויות להוריד את המחירים חזרה לשפיות. ברור לי שהם קנו את המלאי החדש בעלויות גבוהות יותר מהMSRP, ולכן יקח עוד זמן עד שהמחירים ירדו. אבל אם אני ניצב היום מול האופציה לרכוש כרטיס GTX 1060 6GB ב1450 ש"ח חדש X2 (שני מחשבים) או לרכוש כרטיסים דומים באמזון ב400 ש"ח פחות (במצטבר) - כנראה שאלך על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

גם תאגיד TUL הענקי כמובן. שלא פחות גדול מהשניים שצוינו כאן.

אני מקווה שנמשיך לרדת בצורה דרסטית גם במאי ויוני לקראת מצע נכון להשקת חומרה חדשה.

מחכה גם להצפה הבלתי נמנעת בעולם שוק היד השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המקורות שמצאתי עד כה, מדברים על השקת הסדרה הבאה של נוידיאה ביולי הקרוב - סדרה 1180, או 2080 - איך שלא יקראו לה.

לגבי שוק היד השניה, ההצפה אינה מאיצה את עצמה כפי שרציתי/רצינו, דבר שקצת מאכזב.

ערכו של האטריום בנתיים עלה מאזור 400 מינוס כמה דולרים, בחזרה מעל 600 וכנראה מעכב את הנושא, משום שכורים מנסים שוב

לייצר מטבעות כשהמשוואה נעשתה ליעילה מבחינתם.

יש לקוות שאכן יולי יהיה המועד של ההשקה החדשה של נוידיאה, ועימה נראה את ההוזלה הגדולה במשומשים, לכשמשדרגים יעבירו

את הכרטיסים הקודמים שלהם ללוחות. יש לקוות להמוני קפלר, מקסוול, פסקל, ו- GCN גם...

במחירים שפויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עולה במקביל לביטקוין. הם די צמודים זה לזה, ועולים ביחד ונופלים ביחד. להערכתי אין קשר לחומרה.

אך מה שכן, החומרה מקבלת בקוש (או ההפך) בהתאם למשוואת הכדאיות כריה, שמגולמת במחיר המטבע בין היתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

רק מעדכן - מלאי כרטיסי הGTX 1060 ב300 דולר ומטה עולה.

הEVGA GTX 1060 חזר להימכר ב300 דולר:

https://www.amazon.com/EVGA-GeForce-GAMING-Support-06G-P4-6163-KR/dp/B01IPVSLTC/

אליו נוסף כרטיס הMSI GTX 1060 6GB ב300 דולר (280 אחרי החזר של 20 דולר! או 1247 ש"ח אחרי מיסים ומשלוח!)

https://www.amazon.com/MSI-GeForce-GTX-1060-6GT/dp/B01LZYPEHK/

בנוסף - סוף סוף ניתן למצוא כרטיסי 580 8GB ב300 דולר! (1312 ש"ח כולל מיסים ומשלוח)

https://www.amazon.com/Diamond-Multimedia-Radeon-Graphics-RX580D58G/dp/B075L1R636

אני זוכר שאנשים נסעו לאילת כדי לקנות 580 8GB ב1500 ש"ח חחחח

אני מניח שחזרה השאלה - 580 מול GTX 1060 :P 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם כותב הפוסט, בתור בחור שקונה חלקים יד שנייה ומוכר וקונה ומוכר אני יכול להגיד שהמחירים של הכרטיסי מסך קפצו מעלה מעלה,

כרטיס R9 280X למשל היה עולה יד שנייה כ-250-300 שקל שהיום משלמים עליהם לא פחות מ450 שקלים במקרה הטוב,

כרטיסי מסך GTX1060 שהיו נמכרים בוולקום וRSM במחיר של 970+- לגירסת 3GB כרגע קפצו בכמעט 300-400 שקל (בערך לא בדקתי שוב היום)

כרטיסי מסך GTX1070 יד שנייה היו נמכרים ב-1400-1600 שקל היום נמכרים ב2000+- שזה מטורף!

הכל קפץ יש עלייה מטורפת בכרטיסי המסך והמחיר כניראה רק יעלה עם הזמן...

חלק מברברים שזה ממחסור בכרטיסי מסך, חלק אומרים שזה בגלל שאין דרישה לעבור לכרטיסים חזקים יותר, כל אחד מפרש דברים אחרת מה שאני יודע בוודאות זה דבר אחד "מחירי כרטיסי המסך קפצו" ולדעתי עד שלא יהיה הורדה לא משתלם לקנות כרטיס מסך לגיימינג בינוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף אני רוצה להוסיף שכן חשוב לא לקנות כרטיס שעבר כרייה, למרות שהכל עניין של מזל כרטיסים שעוברים כרייה זה כרטיסים שבכל זאת הרכיבים שלהם התאמצו לפרקי זמן ארוכים בעבודה ברור שזה כמו לשחק לא אומר שלא אבל אני לא מכיר בן אדם שיכול לשחק 24/7 משחקים יש כמה מוכרים באתר יד 2 שמוכרים כרטיסים שעברו כרייה עם פגמים "פסים על המסך" "חיבורים שחלק מהם לא עובדים" תקלות שכניראה עקב מאמץ ארוך טווח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון מתכוון שמתחילה ירידה מאז שהייתה העלייה.

בנוגע לעלייה שהייתה, אין ויכוח.

כל זה קרה בגלל קפיצה ברכישות לצורך כרייה.

אבל אפשר לראות שיש קצת שחרור של התחום, למשל בחנויות יד ראשונה, המחירים התחילו לרדת (ראה לינקים שפירסמו למעלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...