עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצתכם.ן דרושה! בניית מפרט עבור עריכת וידאו. תקציב עד 5500 ש"ח.

demonmatan

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של lompy

הקירור שבחרת ממש צורם לי. למעבד כזה מומלץ להשקיע בקירור הרבה יותר רציני.

הייתי לוקח את זה

https://www.tms.co.il/nhu14s

מוגזם מאוד. לא מדובר פה על המהרה. אפילו freezer 7 pro יספיק בכיף. נתת לו את אחד מקירורי האוויר החזקים בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא עושים אז לא מבין למה ללכת על המעבד הזה.

ההבדל בביצועים בינו לבין המעבד ללא ה K הוא זניח בסטוק וגם כבר היגעו לוחות B360 שיותר זולים.

הוא יכול לחסוך 500 שקל ולקבל ביצועים כמעט זהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנות שההבדל בביצועים כן שווה את זה. לא יודע לגבי התוכנה שהוא ציין. אני מציע לקחת לוח Z370 שיש בו פונקציה של קלה למעבד באופן אוטומטי בלחיצת כפתור, בדומה ל- XMP. לעיתים זה נקרא game mode או ultra mode. יכול להיות נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

יש תוכנות שההבדל בביצועים כן שווה את זה.

אין , התדרים כמעט זהים , זה היה נכון אולי בדור 7 אבל לא בדור 8.

אני מציע לקחת לוח Z370 שיש בו פונקציה של המהרה קלה למעבד באופן אוטומטי בלחיצת כפתור, בדומה ל- XMP. לעיתים זה נקרא game mode או ultra mode. יכול להיות נחמד.

זה נקרא multi hanhansment , וגם אם משתמשים רק באופציה הזאת אני עדין הייתי הולך על הקירור שאני המלצתי.

אם הולכים על רכיבים כל כל יקרים כבר עדיף לשים עוד 100 שקל וקחת את אחד הקירורים הכי טובים ומשתלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק.

כמו שעדיף 100 שקל לקירור, עדיף 200 שקל למעבד.  :)

ושוב, גם עם , אין שום בעיה לקירור שנבחר.

אז שורה תחתונה - מעבד + והקירור - מומלץ להשאירם כמו שהם.

מן הטעם הפשוט שאמנם נוקטואה יותר טוב ( אולי )  אבל i32  מספיק והותר

הן בלי והן עם .

לדעתי הצנועה כמובן.

וואללה, הגיעו לוחות האם הזולים, לפחות בפלונטר, על זה כמובן ח"ח  ללומפי .:D

קינג - תוכל להוזיל הרבה  "מפרטי  2000 ₪ " !  :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

אז שורה תחתונה - מעבד + לוח אם והקירור - מומלץ להשאירם כמו שהם.

ממש לא מסכים איתך ,המלצתם לו על מעבד ולוח שיקרים בסה"כ ב 500 שקל ממפרט מקביל שיתן ביצועים כמעט זהים (בגלל הוויתר על OC).

ההמלצה שלכם פשוט לא הגיונית , מעבד הכי יקר , לוח אם מהיקרים , מהיקרים , ספק מאד איכותי אבל מתפשרים על שלא יותר מסביר.

למפרט כזה הקירור שהמלצתי הוא פשוט מתבקש.

אם לא הולך להיות OC ,מעבד K ולוח עם ערכת שבבים Z370 זה פשוט כסף שהולך לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אוקיי. לגבי זה אני מסכים. ההבדל בין ה- 8700 ל- 8700K הוא בס"כ 100Mhz בתדר סטוק וזה באמת לא מצדיק את ההפרש במחיר, חשבתי שזה יותר מ-100. אבל לדעתי עדיין הארקטיק i32 מספיק אם עושים OC קל למעבד דרך פונקציה מובנית של הלוח. כבר עשיתי בחיי המהרות כבדות יותר עם קירורים חלשים מזה בהרבה.

אם אין כוונה אפילו להמהרה כזו, אז באמת כדאי ללכת על 8700 עם לוח B360 גם לדעתי.

ציטוט של askme

קינג - תוכל להוזיל הרבה  "מפרטי  2000 ₪ " !  :lol:

אתה לא מעודכן אה?, כבר הרכבתי כמה :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

ממש לא מסכים איתך ,המלצתם לו על מעבד ולוח שיקרים בסה"כ ב 500 שקל ממפרט מקביל שיתן ביצועים כמעט זהים (בגלל הוויתר על OC).

ההמלצה שלכם פשוט לא הגיונית , מעבד הכי יקר , לוח אם מהיקרים , SSD מהיקרים , ספק מאד איכותי אבל מתפשרים על קירור שלא יותר מסביר.

למפרט כזה הקירור שהמלצתי הוא פשוט מתבקש.

בא לך (או לכם (: ) להציע חלופה? 

אשמח להמלצה.

אני לא מתכנן oc. המחשב לא מיועד למשחקים.

הלוח אם צריך להכיל כמה שיותר , כמה שיותר מתקדם.

תודות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לדעתי עדיין הארקטיק i32 מספיק אם עושים OC קל למעבד דרך פונקציה מובנית של הלוח. כבר עשיתי בחיי המהרות כבדות יותר עם קירורים חלשים מזה בהרבה.

multi Core enhancement יביא את כל הליבות ל 4.7 שזה לא מעט, גם אם הארטיק יספיק הרבה יותר הגיוני לשים את הנוקטואה,בטח אם מוצאים כזה סכום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה לקחת את הנוקטואה זו לא "זריקת כסף לפח" אם הארקטיק יספיק? לדעתי כמו שאמרתי, גם ה freezer 7 יספיק. אבל תוספת של 40 ש"ח לטובת ה- i32 כדי להיות רגועים זה סביר. תוספת של עוד 100 בנוסף ל- 40 זה כבר מיותר לגמרי לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה לקחת את הנוקטואה זו לא "זריקת כסף לפח" אם הארקטיק יספיק? לדעתי כמו שאמרתי, גם ה freezer 7 יספיק. אבל תוספת של 40 ש"ח לטובת ה- i32 כדי להיות רגועים זה סביר. תוספת של עוד 100 בנוסף ל- 40 זה כבר מיותר לגמרי לדעתי.

כי המעבד יעבוד בטמפרטורות יותר נמוכות , כי זה משאיר אופציה ל OC עתידי וכי התוספת בעלות זניחה ביחס לעלות המחשב.

ואיך הגענו ל freezer 7 ? הוא ממש לא מתאים לדעתי למעבד כזה.

זה פשוט מצחיק שאתם דואגים לחסוך 100 שקל על הקירור אבל נתתם מפרט שיקר במאות שקלים ללא צורך בשביל מה שהוא ביקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של demonmatan

אז אם אני הולך על הקונפיגורציה שלומפי מציע (8700) מה הסיפור עם ה360? מה ההבדל בין ה לבין 370?

ואם יש לך המלצה ללוח אם כזה. גם אשמח לקבל אותה.

בגדול ההבדל שהוא ש Z370 מאפשר OC למעבד ו B360 לא.

כרגע המבחר של הלוחות לא הכי גדול. ממה שיש ב TMS , נראה לי שזה הלוח שהייתי הולך עליו.

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=100833

https://www.msi.com/Motherboard/B360-A-PRO/Overview

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

זה פשוט מצחיק שאתם דואגים לחסוך 100 שקל על הקירור אבל נתתם מפרט שיקר במאות שקלים ללא צורך בשביל מה שהוא ביקש.

אוקי, אשמח אם תפרט מה מהרכיבים יקר ללא צורך ומה היית לוקח במקום. ברצינות, יכול להיות שאנו טועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...