תשתית אינטרנט 200 מגה (5 העלאה) בהוט, במבצע 65 ש"ח - עמוד 7 - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית אינטרנט 200 מגה (5 העלאה) בהוט, במבצע 65 ש"ח

Milford Cubicle

Recommended Posts

ציטוט של שמואל דקל

שמואל תודה רבה :beerchug:

סייעת לי להבין את רקע העניין.

לנוחיותנו תקציר ישירות לקטע הרלוונטי בכתבה הטריה דלעיל (שפורסמה ממש אתמול יום ה- 27.3.2018):

image.png.ca22e685b535d7c6c78c5e1a38850f13.png

במקרה שלי מדובר היה ברובד השירות של התפעול הכספי. שנוטל נתח ארי של כ- 40% מסך התלונות על חברת .

מי שהציעו לי כי ככל הנראה מדובר "במקרה נקודתי", או אף "במקרה נקודתי כפול" - שספגתי פעמיים ברציפות,

לא הצליח לשכנעני. סבורני כי הכתבה דלעיל משרטטת לנו תמונה אחרת וכפי שחששתי - שלא מדובר במקרה נקודתי,

אלא במקרה סיסטמטי.

אזכירה בשנית כי גם הקודקוד שלי שיתפני (שלשום) שהבעיה שלו מול היא במישור הכספי גם כן.

מבלי להעלות את מלוא הספור שאינו מעניין אף אחד, תקצירו הוא שהובטח לו מחיר 180 ש"ח, 

ובפועל הגיע חיוב על 300 ומשהו ש"ח.

מפה מתחילה סאגה מול שאינה נגמרת, הם כל הזמן מולו בטלפונים מסכמים דבר אחד,  ואחרי יום

כאילו הכל נשכח. גם הוא בדרכו לומר להם שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של nec_000

אבמקרה שלי מדובר היה ברובד השירות של התפעול הכספי. שנוטל נתח ארי של כ- 40% מסך התלונות על חברת הוט.

מי שהציעו לי כי ככל הנראה מדובר "במקרה נקודתי", או אף "במקרה נקודתי כפול" - שספגתי פעמיים ברציפות,

לא הצליח לשכנעני. סבורני כי הכתבה דלעיל משרטטת לנו תמונה אחרת וכפי שחששתי - שלא מדובר במקרה נקודתי,

אלא במקרה סיסטמטי.

את הפרק של הלוגיקה בפסיכומטרי לא היית עובר.

40% מהתלונות, לא 40% מהלקוחות.

סתם לדוגמה, ייתכן שהיו 10 תלונות, 4 מהן (40%) בנושא הזה, ו-2 מתוך ה-4 היו אלה שלך.

לעומת זאת ייתכן שיש 500,000 לקוחות.

האם 4 תלונות מתוך 500,000 לקוחות הוא מספר גבוה?

יכול להיות שהם חברה גרועה עם שירות נוראי והם דופקים את כולם. אבל החלקים שציטטת לא מספרים את זה. הלוגיקה שלך קצת עקומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שנושא השירות בישראל הוא בעייתי בלשון המעטה. הבעיה שאתם מעלים בדיון לבי HOT ובזק היא נושא

עתיק לדיון.. אני אגב לא מאמין אף פעם בצורה מוחלטת לאף סקר שכאלה ואחרים עושים, גם אם מדובר בלשכה לסטטיסטיקה.

מה שלא תמיד מדויק בויכוחים האלה זה לא היקף התלונות או אחוז השיפור משנה לשנה, אלא כמות התלונות שבכלל לא מגיעות

לתקשורת, לקוחות שעברו טרטורים שעות\ימים\שבועות ובסופו של דבר עברו לשימור לקוחות ( לצורך הדוגמא ) וקיבלו מה שרצו

וכו'. עוד דבר שלא מודדים הם היקף התלונות החמורות מאוד. לכן אפשר למצוא סיפורים על כל חברה\ספק אינטרנט\סלולר\טלוויזיה

בכל קצוות הארץ, מכל הסוגים - כל השנה.

מניסיון אישי שלי - HOT זו חברה שאני לא מכיר. בזמנו שהייתי ילדון והם היו ( מת"ב או משהו, אני טועה ? ) אבא שלי התנתק מהם

אחרי בעיות חוזרות ושקרים ( לטענותיו ) של החברה. מעולם לא טרחתי לנסות אותם.

בזק - מקבל שירות רגיל. כל פעם מחדש מנסים לעלות במחיר ולהשתמש בתירוץ הלקוח הקיים ואני משאיר אותם על אותו מחיר.

זו שנה שנייה או שלישית שאני ישלם על מאה מגה ( עד מאה מגה, כי מגיעים בפועל ל 80 בערך ) את אותו סכום. כנ"ל לספק -

בזק בינלאומי. מבחינת חיבור מעולם לא היו לי בעיות עם וזה כולל משחקי בשרתים בארץ ובחו"ל. בלי שום קשר להחזרים

חלקיים שאני מקבל על קו מהעבודה, כי אני עובד מהבית הרבה.

מסקנה שלי : הכול אותו דבר. יש נציגים\ות נחמדים, אדיבים, טמבלים, שקרנים, שאין להם מושג, בכל החברות. גם במכירות,

גם בתמיכה טכנית. היום יש יותר אופציות בשוק הסלולר לא להיות תלוי בשיט באף אחד ואני מאמין שגם יש איזורים מסוימים 

שאנטנות כאלה ואחרות ( \ פלאפון \ פרטנר ) יתפסו טוב יותר. מאמין שבמרכז הארץ אין כזה שינוי.. אני צפוני אז אני לא 

כ"כ יודע ביום יום.

דו לכם שעל כל החברות הגדולות האלו שמעתי כל החיים - תלונות. אין אחת נקייה. זה מסתכם בסופו של דבר גם במזל,

כי נציג אידיוט אחד יכול להרוס שם לחברה שתאבד לקוח שלא יחזור אליה בחיים ויספר לכל מי שהוא מכיר מה היה וכו'.

מצד שני על אותו משקל יש ישראלים שהיה להם יום ארוך בעבודה והילד זרק על אחותו משהו באותו רגע ואז האבא

מדבר עם הנציג וחושב שמגיע לו שמיים וארץ ב 15 ש"ח לחודש. יש כאן הכול בארץ, זה כנראה חלק מלהיות ישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

הכול אותו דבר. יש נציגים\ות נחמדים, אדיבים, טמבלים, שקרנים, שאין להם מושג, בכל החברות. גם במכירות,

גם בתמיכה טכנית.

או, זו נקודה חשובה. הדבר לא נכון בהכרח, זה תלוי בהמון גורמים באותה חברה כמו תנאי תעסוקה, שכר, תנאי קבלה לאותה משרה, רמת הביקוש לאותה משרה, ההכשרה שעובר כל עובד, התייחסות של מנהלים בדרגים גבוהים כלפי פשלות של עובדים וכמובן המוטיבציה של העובדים שנבנית בעיקר מתוך הגורמים האלה. כל הגורמים האלה משתנים בין חברה לחברה, ולכן לא נכון להגיד שבבזק ובהוט רמת הנציגים היא זהה.

מסכים לגבי כל שאר הדברים שאמרת, אבל מה לעשות, זו סטטיסטיקה והיא אף פעם לא תוכל לשקף את האמת ב- 100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

או, זו נקודה חשובה. הדבר לא נכון בהכרח, זה תלוי בהמון גורמים באותה חברה כמו תנאי תעסוקה, שכר, תנאי קבלה לאותה משרה, רמת הביקוש לאותה משרה, ההכשרה שעובר כל עובד, התייחסות של מנהלים בדרגים גבוהים כלפי פשלות של עובדים וכמובן המוטיבציה של העובדים שנבנית בעיקר מתוך הגורמים האלה. כל הגורמים האלה משתנים בין חברה לחברה, ולכן לא נכון להגיד שבבזק ובהוט רמת הנציגים היא זהה.

מסכים לגבי כל שאר הדברים שאמרת, אבל מה לעשות, זו סטטיסטיקה והיא אף פעם לא תוכל לשקף את האמת ב- 100%.

נכון, אתה צודק - אך גם בנקודה שהעלת יש על מה לדבר. לרוב, ממה שאני מכיר ( ואני לא מכיר את הכול ) נציגי מכירות, שירות טכני

ברמה של - "אהלן, מה המחיר של חבילה X אצלכם" ? או "בוקר טוב, יש לי בעיית גלישה מאתמול - תעזור לי" מקבלים את אותם תנאים

ברוב המקומות. שוב אני מדגיש - זה מה שאני מכיר עד היום ממה שיש. סביבת עבודה בין עם נעימה יותר, מפגרנת\תומכת יותר תלויה

בהרבה מקרים במנהל הישיר ואיך הוא רואה את הצוות שלו, באנשים עצמם בצוות ולא תמיד בארגון עצמו כלפי מעלה. הנקודה שלי -

שאם תשאל נציג שעבד ב : לצורך הדוגמא ואחרי זה עבר להוט נגיד והוא יגיד לך שההבדל בין המקומות גדול מאוד ופה היה לי

טוב וכאן היה לי גיהינום בתפקיד של נציג שירות לקוחות... לא סביר להניח שהיה לו שינוי משמעותי בשכר העבודה אם הוא עבד 

באותם תנאים ( שעות, תפקיד ).

אני לא חושב שהביקוש לעובדים בדרגות כאלה ( שירות לקוחות, תמיכה טכנית, מכירה של חבילות ) משפיע בצורה גבוהה

על השכר שלהם. שוב, זה ההיגיון שלי מדבר ולא מניסיון או משהו שבדקתי. לדעתי אלו תפקידים שממלאים הרבה מאוד סטודנטים,

או אנשים שנוח להם, טוב להם ( שזה אחלה ) והם רואים את עצמם נשארים בזה, או מתקדמים בזה, או מתקדמים באותו ארגון 

בתפקידים אחרים.

יכול להיות שאני טועה. מעולם לא עבדתי בזה, יש מכרים מימי הלימודים שלי שהיו בתחום. שהייתי סטודנט לתואר ראשון עבדתי

בתור מלצר. ימי השירותיות שלי התחילו והסתיימו שם לטובה ולרעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוט דווקא היו יחסית בסדר. למעט טכנאי אחד שגנב לי כנראה מזומן כשהיה אצלי בבית, וטכנאי אחר שהגיע עם מגפיים עם בוץ. אבל זה היה לפני עשר שנים לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

הוט דווקא היו יחסית בסדר. למעט טכנאי אחד שגנב לי כנראה מזומן כשהיה אצלי בבית, וטכנאי אחר שהגיע עם מגפיים עם בוץ. אבל זה היה לפני עשר שנים לפחות.

xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובינתיים בבזק... פרסומת על מבצעי הצטרפות "במחיר מטורף / מחירים מדהימים" - אבל כשנכנסים יש טופס ליצירת קשר והמחיר בכלל לא מופיע!

טקטיקות של שנות ה-90... "לא נספר לך מה המחיר, קודם תבוא, תראה!"

חשבת שזה רק בעמוד הנחיתה של הפרסומת? תחשוב שוב. כניסה לאתר הראשי של ומעבר בין העמודים השונים תראה לך שהוא מלא בכותרות גדולות על "מבצעים" ומחירים "מיוחדים" - אבל בשום מקום באתר לא כתוב פרט מאוד בסיסי - מה המחיר????????

לזה אתה קורא שירות טוב??

2018-03-29_1452.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהוט מובייל נכנסו חזק והחבילה האנלימיטד היתה באמת ללא הגבלה (או 100 גיגה), ב 45 אולי? 

שקלתי לקנות סים נוסף ולחבר לראוטר עם נטסטיק במקום

תכלס האינטרנט הסלולרי עובד פחות טוב. חוץ מהעלאה המצויינת (30 - 40 מגה) משהו לא חלק. אולי בגלל הפינגים הגבוהים. 

אם היה אפשר לחבר שני קווים לראוטר (מה שאפשרי) אבל באופן שאחד יהיה להעלאה והשני להורדה (מה שבלתי אפשרי כמובן) הייתי שוקל את זה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של yotam

מישהו יכול להסביר לי את הסעיף הזה(מודגש במקור):

אם לא די בטריק של ההצמדה למדד שגורם למחיר לטפס אט אט, מה הקטע שהם יכולים, סתם בלי שום קשר, להעלות ב-10 ש"ח "על פי שיקול דעתם"?

לינק ל"תקנון המבצע":

http://www.hot.net.il/handlers/GetFile.ashx?fileId=05599fd3-9beb-456f-94f5-3df5a537c95a

ציטוט של nachum37

גם אני שאלתי את עצמי. לדעתי זה קשור למה שדובר שהמחיר הוא נמוך מהמחירים שהוט נותנת למתחרות עבור תשתית. כך שאם משרד התקשורת יחייב אותם להפסיק את המבצע רטרואקטיבית הם יוכלו פשוט להעלות את המחירים לכולם במקום לבטל עסקאות. 

הנה זה בא: 

משרד התקשורת אילץ את HOT לייקר את האינטרנט ב-20% בעקבות תלונה מהמתחרות, המשרד הורה ל-HOT לסיים את המבצע שבו הציעה ללקוחות חבילת אינטרנט 200 מגה ב-65 שקל בחודש

אני מקווה שאין העלאה רטרואקטיבית. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

http://campaigns.hotnet.net.il/17592_hotnet_99_sale_camp/

הוט עוקפים את ההוראה. משווקים באנדל במחיר זהה (84 == 65 + 20 הוטנט, למעט 4 חודשים חינם בהוטנט למי שהספיק בנפרד). 

למעשה יש פה פגיעה ישירה באסקפון שמוכרת ספק 200 ב 17 ש"ח, כיוון שעכשיו לרכוש תשתית בנפרד + ספק ב 75 יעלה יקר יותר,  92 ש"ח. ובטח בספקיות היקרות יותר. 

לדעתי המבצע יופסק בהקדם מאותה סיבה, מי שלא הספיק שיצטרף מהר. 

נראה שהוט החליטו לנצל את היתרון היחסי שלהם מול שאינם יכולים לספק 200 מגה ולחסל את התחרות כל עוד אין סיבים באופק. 

אגב, 

ציטוט של nachum37

אני מקווה שאין העלאה רטרואקטיבית. 

לא העלו, בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...