תשתית אינטרנט 200 מגה (5 העלאה) בהוט, במבצע 65 ש"ח - עמוד 2 - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית אינטרנט 200 מגה (5 העלאה) בהוט, במבצע 65 ש"ח

Milford Cubicle

Recommended Posts

ציטוט של nachum37

למה אתה חושב ככה? למתחרים עם הסיבים בהחלט יש יכולת. ברגע שהם יהוו איום תראה חבילות עם קצבי העלאה גדולים יותר. 

כרגע הם נותנים את המינימום שצריך בשביל לאפשר הורדה במהירות שנמכרה. (כדי לאפשר 100Mbps הורדה ב Docsis צריך 2Mbps העלאה). מבחינתם מכירת העלאה גבוהה יותר היא על חשבון לספק חבילות נוספות בנות 100 או 200. כלומר על חשבונם. 

לדעתי זו אסטרטגיה לא נכונה.

כשיש לך ביד ערך מוסף מובהק שאין לאחרים, לך עליו.

היום, עם שירותי האינטרנט המתקדמים דווקא מהירות ההעלאה הופכת לקריטית לא פחות (סינכרון ספריות, שיחות , שיתוף מיודע וכו').

ייתכן ודווקא העניין פה אחר והוא הרצון למנוע יכולת סטרימיניג גבוהה ממשתמשים בודדים (יכולת לשתף תכני למשל).

אני למשל הייתי הרבה יותר שמח לקבל 100 / 20. אפילו הייתי משלם על זה הרבה יותר מה- 65 שהם מבקשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Drazick

ייתכן ודווקא העניין פה אחר והוא הרצון למנוע יכולת סטרימיניג גבוהה ממשתמשים בודדים (יכולת לשתף תכני טלויזיה למשל).

לא. כפי שכתב מילפורד הם מתמחרים את זה במחיר מופרז.

לדעתי האישית אותה ציינתי לעיל, הם מספקים את המינימום הנדרש לספק העלאה X, ולכן הם מחשבים כל 2Mb נוספים כהפסד של לקוח 100Mb (+ פרמיה חזירית, כי הם יכולים). 

ציטוט של Drazick

אני למשל הייתי הרבה יותר שמח לקבל 100 / 20. אפילו הייתי משלם על זה הרבה יותר מה- 65 שהם מבקשים.

כמה היית משלם? 20Mb פירושו עוד 9 לקוחות 100Mb שהם לא יכולים למכור. תהיה מוכן לשלם בערך פי 10,  600 שח למשל? 

בארהב אנשים מודעים, והיות שמקובל למכור חבילות מאוזנות (למשל 60/30) מי שינסה למכור 100/2 לא ימכור אזי זה לא משתלם מסחרית. אבל כאן כל עוד זה מה שיש ואנשים יקנו אין להם סיבה לשנות את זה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצרים:

משתף כי אני עם ההוט במבצע כבר משבוע שעבר (רואים בחתימה מטה).

לא היתה לי חשובה המהירות, כמו העקרון שהפחתה במחיר מ- 94 שח ל- 69 עבור התשתית עצמה. מחיר הספק נותר זהה.

המהירות הגבוהה יותר זהו בונוס נוסף מהצד, שכן ה- 40 מגה ביט שהיו לפני כן סיפקו אותנו.

לגבי השירות, לדאבוי בישראל רמת השירות של (וגם בזק) היא בסטנדרט גרוע, בהשוואה למה שנקבל מספקי שירות

בארה"ב או גרמניה/אוסטריה לשם דוגמא (ויש לי נסיון גם שם).

וזה מה שקורה כשיש דואופול בתחום.

יש איפה לקוות שעם הזמן יכנסו מתחרים נוספים לרובד התשתית, עם מיזם סיבים או whatever... מה שיגרום לקצת תחרות

בין המתמודדות גם על טיב השירות, ולא רק על תחתית המחיר (כי במחירים כיום טובה בהשוואה בין לאומית).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

**אותם 25 ש"ח שחסכנו לחודש, ב- 20 שנה עם התשואה על הסכום בשוק ההון, תופחים לכדי סדר גודל של 9000 ש"ח.

מדובר בסופו של יום על כסף לא קטן - שכן זה מצטבר לאורך השנים לכסף ממשי. זהו אינו אלא רק סעיף אחד בודד מתוך

עשרות סעיפי הוצאה שוטפת של משק הבית. החסכון המצרפי של כולם יחדיו (איפה שחתכנו בעלותם), מייצרים חסכון גדול.

יש איפה אינטרס ועניין לכל אחד מאיתנו, לחפש אפשרות להוזלת סעיפי ההוצאה השוטפים, במיוחד כאשר לא מדובר

בפשרה באיכות השירות, או בטרחה רבה מדי בכדי לבצעה.

דוגמא מאד טוב תהיה הדילמה איזה לרכוש, בהנחה שעלות הדלק יוצאת מכיסנו שלנו.

כל חסכון של כמה קילומטרים לליטר מצטבר בסוף להמון כסף. דוגמא קטנה להמחשה:

בנסועה ממוצעת של כ- 15 אלף ק"מ לשנה, הפער בין מכונית משפחתית רגילה שעושה טיפוסית 12 ק"מ לליטר,

לעומת המעבר לרכב הברידי שמייצר כ- 20 ק"מ לליטר, מסתכם ב- 250 ש"ח לחודש (במחיר 6 ש"ח לליטר).

אך אחרי 20 שנה אותו סכום שיושקע בשוק ההון ייצר לנו 90 אלף ש"ח. וב- 30 שנה 170 אלף ש"ח.

מי היה מאמין שכולה מעבר זוטא לרכב הברידי (במקום בנזין רגיל) יניב כאלו סכומים אחרי 20 ו- 30 שנה.

אחרי 30 שנה קנינו לעצמנו למעשה שנה שלמה של פרישה מוקדמת יותר מהעבודה. רק בגלל המעבר לרכב השני.

כמעט שאף אחד לא חושב על זה בשגרה וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tal David

אחי תברח מהוט כמו מאש, הם יעשו לך את המוות ויעקצו אותך בלי שתשים לב בכסף ואז להחזיר את הכסף זה פרוייקט ברמת הירח

או, בדיוק מה שהיה לי איתם. את הכסף ששילמתי להם במשך שנה ומשהו הם לא החזירו לי. לא היה לי כוח להיכנס איתם לתביעות משפטיות ובלי זה זה לא הלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם הרשאה טלפונית (אפילו לא חתומה ממני) ל- 69 שח. (סביר להניח שהוקלטתי מרשה להם את העסקה על סך זה בטלפון).

יש לי מסמך חוזה מולם בכתב בו מופיע הסכום 69 ש"ח.

יהיה חלילה הבדל בחיוב של הויזה ?  

החיוב יבוטל (על ידי) מול חברת האשראי - הנני רואה את החיוב שהם שלחו כמה ימים מראש.

שנית, מול יתבצע ביטול השירות.

ואז שהם ירוצו אחריי לגבות את החוב שלי אליהם, כי האשראי (מצידי) לא כובד. זה כבר מצריך מהם אנרגיה זמן וכסף.

יש לצערי כבר נסיון מר מולם מלפני שנתיים וחצי עת הייתי לקוח טריפל וברחתי מהם (כמו שכולם מכירים).

הם אמנם נבזים, אבל גם לי כמשלם להם יש לא מעט כח - בעסקאות טלפוניות יש לי יכולת לבטל את החיוב בויזה בטרם ירד.

ובשבילם עבור סכומים של כמה עשרות שקלים סדרי גודל שהם חושבים שמגיע להם, להפעיל עורך דין ואחרי זה לגרור את

הלקוח לבית משפט לתביעות קטנות, אינו הליך שמשתלם כספית. הם יעדיפו לגמור את זה מולי בטוב - בהסכמה מה שנקרא.

הספור פה של חברים כפי שראינו קודם בשרשור, שהם לא עקבו אחר התשלומים שלהם בויזה ואז גילו להפתעתם אחרי שנה

גביית יתר, ואחרי זה לא ראו את הכסף בחזרה מבלי ההכרח להגיע לבית משפט אינו הדוגמא הנכונה.

למרות שהנבזיות פה היא בצד של ללא ספק, עדיין אשמה בהתנהלות פיננסית תקינה מצד הלקוח בהחלט קיימת פה:

שומה על כך אדם לנהל את חשבונותיו ותשלומיו ברמה חודשית - לבצע פקוח מעקב ובקרה, וכשמגלה טעות לתקן מיד

ולא להתעורר שנה מאוחר מדי.

עבור חוב של יותר מ- 500 ש"ח סדר גודל,  הייתי ניגש לגבות אותם מבית המשפט. אפילו לא מגיע לדיון, אלא רק מכין את המסמכים

המלאים כנדרש, עוקב אחר כתב ההגנה שלהם, ומכין תוספת לכתב התביעה (במידת הצורך). מבקש פסק דין בהעדרי (שלא לפני).

מרבית הסיכויים שגם הוט לא ישלחו נציג לבית המשפט עבור קייס כזה קטן, ויסתפקו בהכנעה בפסק דין שלא בפניהם.

אם יש מן הצדק בתביעה, השופט יפסוק לטובת הלקוח. בעקרון מול ודומותיה... בית המשפט נוטה לרוב לטובת הלקוחות.

בסוף תשלם למי שהיא חייבת עד השקל האחרון. לעיתים אם יודעים הכיצד להציג את הקייס בצורה נכונה מול השופט,

אז גם סכום נוסף עבור ביטול זמנו של התובע אשר מבקש את שמגיע לו בזכות ולא בחסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

החיוב יבוטל (על ידי) מול חברת האשראי - הנני רואה את החיוב שהם שלחו כמה ימים מראש.

חברת האשראי לא תבטל לך חיוב, זה בניגוד לחוק. גם אם יש לך הוכחה שהם חייבו אותך יותר ממה שצריך, זה לא מעניין את הבנק. מבחינתם תפנה לבית משפט. מנסיון.

ציטוט של nec_000

שנית, מול הוט יתבצע ביטול השירות.

גם אני ביצעתי "ביטול שירות" והמשיכו לחייב אותי. ראית באחת התגובות הקודמות את הסיפור שהיה לי איתם..

ציטוט של nec_000

ואז שהם ירוצו אחריי לגבות את החוב שלי אליהם, כי האשראי (מצידי) לא כובד. זה כבר מצריך מהם אנרגיה זמן וכסף.

זה לא כלכך פשוט כמו שאתה חושב. גם אם תרצה לבטל את כ. האשראי, חברת האשראי או הבנק (תלוי לאן שייך הכרטיס) לא יתנו לך לעשות זאת מבלי להעביר את הוראות הקבע והחיובים שלא הושלמו לכרטיס אחר.

ציטוט של nec_000

הספור פה של חברים כפי שראינו קודם בשרשור, שהם לא עקבו אחר התשלומים שלהם בויזה ואז גילו להפתעתם אחרי שנה

גביית יתר, ואחרי זה לא ראו את הכסף בחזרה מבלי ההכרח להגיע לבית משפט אינו הדוגמא הנכונה.

איימתי  עליהם בתביעה, וזה לא עניין אותם. לא היה לי זמן וכוח להתעסק בתביעה משפטית בשביל אלף ש"ח (בערך) שהם היו חייבים לי. 

ציטוט של nec_000

שומה על כך אדם לנהל את חשבונותיו ותשלומיו ברמה חודשית - לבצע פקוח מעקב ובקרה, וכשמגלה טעות לתקן מיד

ולא להתעורר שנה מאוחר מדי.

צודק במאה אחוז. ולא שלא עשיתי זאת, אבל איכשהו בגלל שהייתי רגיל לראות את החיוב הזה, לא שמתי לב אליו כחריג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם רמאיים בתחום של נותני שירות בתשלום חודשי.

אם הרמאות מפריעה לך אתה צריך להפסיק להשתמש כמעט בהכל.

אם אתה חושב שבזק לא ינסו לסחוט ממך מקסימום רווחים כמו אתה טועה.

רוב החברות בישראל עובדות בשיטת מצליח, הם נותנים לטלפן ממולח להתקשר אלייך ולהוציא ממך הודעה כאילו אתה מסכים למשהו. נניח אם תגיד "בסדר" על משהו שהסבירו לך כדי להבהיר שהבנת מה שאמרו, אחריי זה הם יגידו שכאילו הסכמת לשירות.

קרה לי יותר מפעם אחת, גם בפאנגו וגם בסלו פארק.

אני יודע שאנשים אחרים מבוגרים משלמים על הרבה שירותים כי הם פשוט לא יודעים איך להתמודד עם האנשים האלה בטלפון.

אתה פה בישראל, לא באירופה. זה מדינה ברברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

חברת האשראי לא תבטל לך חיוב, זה בניגוד לחוק. גם אם יש לך הוכחה שהם חייבו אותך יותר ממה שצריך, זה לא מעניין את הבנק. מבחינתם תפנה לבית משפט. מנסיון.

גם אני ביצעתי "ביטול שירות" והמשיכו לחייב אותי. ראית באחת התגובות הקודמות את הסיפור שהיה לי איתם..

זה לא כלכך פשוט כמו שאתה חושב. גם אם תרצה לבטל את כ. האשראי, חברת האשראי או הבנק (תלוי לאן שייך הכרטיס) לא יתנו לך לעשות זאת מבלי להעביר את הוראות הקבע והחיובים שלא הושלמו לכרטיס אחר.

איימתי  עליהם בתביעה, וזה לא עניין אותם. לא היה לי זמן וכוח להתעסק בתביעה משפטית בשביל אלף ש"ח (בערך) שהם היו חייבים לי. 

צודק במאה אחוז. ולא שלא עשיתי זאת, אבל איכשהו בגלל שהייתי רגיל לראות את החיוב הזה, לא שמתי לב אליו כחריג.

בנוגע לחברות האשראי אתה טועה ומערבב מין שאינו במינו.

לא מדובר בעסקת תשלומים, שאליה הנך כנראה מתייחס. עסקת תשלומים היא גמורה וחתומה ואינה נתנת לעצירה.

במקרה שלפנינו מדובר בתשלומים בדידים אחד אחרי השני - בהוראת קבע אם תרצה.

שנית - מדובר בעסקה טלפונית במעמד חסר חתימה   (זהו מעמד שמציב את בית העסק בעמדת נחיתות).

כאשר הצרכן מודיע לחברת האשראי, שכרטיס האשראי שלו מחויב בעסקה טלפונית שלא נתן לה הרשאה - התשלום נעצר

מיד ללא שאלות. לרוב יתחיל תהליך בירור בחברת האשראי (לעיתים גם זה לא). יש להודיע לחברה טרם הורדת החיוב החודשי.

במידה ונערך בירור, שלב ראשון כאמור חברת האשראי מקפיאה את התשלום שהוא במעמד מחוסר חתימה.

שלב שני מבררת מול בית העסק - על סמך מה ביצע בית העסק את החיוב. אם בית העסק מחוסר ראיה הוא בבעיה.

במקרה שלפנינו, תרצה להשמיע לחברת האשראי את ההקלטה של השיחה שבצעה מול מזמין השירות על מנת לספק

ראיה ולהוכיח, שאכן קיבלה הרשאתו של הלקוח לחיוב בסכום הנקוב - אלא שבהקלטה מדובר הרי על סך שונה ממה שהיא חייבה

בפועל, משמע שכבר הוכחת הזמנת השירות מטעם הלקוח בסך הנקוב אין ברשותה.

**הערת אגב - אם תתעקש שלא אתה הוא זה שדברת מול הוט ושבהקלטה זה אינך אתה (הכחשה מוחלטת זאת אומרת)

חברת האשראי תעצור את החיוב ובזאת הנושא תם. הוכחת שייכות הקול שבשיחה אל אדם מסוים מצריכה דיני ראיות בבתי

משפט. חברת האשראי אינה נכנסת לכך - זו בעיה של בית העסק לבצע הוכחות שכאלו.

בחזרה לנושא שלנו:

שנית, שלחה (אלי במקרה המדובר) באותו מעמד מייל כתוב עם הסך הנכון, כך שלי כלקוח יש ראיה כתובה סותרת

לחיוב שבוצע בפועל. ראיה כתובה היא במעמד חזק יותר מהקלטה אגב.

לכשחברת האשראי תשמע הן בשיחה המוקלטת שהסכמנו ל- 69 ש"ח בלבד, ובנוסף תראה את הראיה הכתובה שיש ביידנו

שמצביע גם היא על סך 69 ש"ח, היא תסביר להוט שהחיוב השונה שלה מבוטל וכי תהיה חייבת לבצע חיוב מחודש על הסך הנכון.

הדבר היחידי שלא תוכל אתה כצרכן לבטל מול חברות האשראי אלו כאמור עסקאות שכבר נפדו בעבר, עסקאות שאין מחלוקת

לגבי הסכום והחיוב - אלא מחלוקת לגבי טיב השירות. וזה מה שאירע לך מול , אל לך לערבב מין שאינו במינו.

אינני יודע מה גילך ונסיונך המלך, אך קבל שתי אלו להלן:

ברשותי קילוטרז' חיים לא קצר ומספר מקרים של בעיות מול בתי עסק וחיובים (לרבות הוט) אשר טופלו (גם) בסיוע חברות

האשראי כשהיה צריך. כך שדגמתי מספר פעמים את הנושא (במקרים שונים), ולמדתי כפועל יוצא מתי הלקוח זוכה להגנה

ומתי לא. שנית, יש ברשותי (גם) קרבה למערכת הבנקאות ובעקיפין לחברות האשראי (לא משנה כרגע טיב הקרבה זה אינו רלוונטי).

מספר דברים להגנת הצרכן:

האחד הוא לבצע עסקה טלפונית במעמד חסר. מגן על הלקוח ופועל לרעת בית העסק שיתקשה לספק הוכחת עסקה (יש לו

רק הקלטה - אם בכלל ומעמדה חלש כאמור).

השני הוא לא לקבל מוצר או שירות אם לא סגורים עליו.

במידה והסכמנו לשירות או קבלנו המוצר, אך לאחר מכן גילינו שהוא לא מה שרצינו - אנחנו בבעיה וחברת האשראי לא תוכל

לסייע לנו. רק במידה ולא נקבל את השירות או המוצר מאומה, אזי שבמעמד מחוסר תמורה מוחלטת יש לנו הגנה

מחברת האשראי - מה שנקרא "כשל תמורה".

עסקת תשלומים משולה לעסקת מזומן ולא ניתנת לעצירה, אז לא לחשוב שזה מגן במשהו.

ניתן לעצור/להקפיא עסקה עד גמר בירור - באם זאת בזמן, קרי טרם מועד הורדת החיוב החודשי (רק לעסקאות

שאינן חתומות) ובתנאים מזכים לעצירה שכזו. עסקה בסכום כספי כזה - שלא נתנו לו הרשאה בטלפון, היא עסקה מזכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, קראתי בעיון ואפילו שבהתחלה חשתי אי הסכמה, לאחר שסיימתי לקרוא אני מקבל מה שאתה אומר.

האמת שאני כבר לא זוכר לפרטי פרטים את אותו מקרה ולכן לא אמשיך את הדיון..

בכל מקרה, טענו שהתשלומים ששילמתי היו איזה שהוא חוב על משהו שטותי, לא זוכר בדיוק מה. ציוד הוחזר להם, וכשהתנתקתי לא נאמר לי דבר חוץ מלהחזיר ציוד. אז לא שלא הייתה להם סיבה לחיובים האלה. הייתה סיבה, היא פשוט שקר ולכן אני לא בטוח שחברת האשראי יכלה לפתור את זה.

אבל בגדול הטעות שלי הייתה שנזכרתי מאוחר מדי וכנראה זה מה שגרע ממני את ההגנות מחברת האשראי ואפשר לי רק ללכת עם זה לבית משפט.

שורה תחתונה - מהוט נכוותי, גם מבזק, אבל פחות. לכן כרגע אעדיף את על פני . כמובן שאם הייתה ברירה נוספת לא הייתי מעדיף אף אחת מהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת מוצרים - מוצרים קונים אך ורק באינטרנט. בשום פנים ואופן לא בחנות פיזית.

חוק הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק זה שמיים וארץ לעומת הזכויות המוגבלות שיש למי שקנה מוצר כלשהו פיזית בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה - מהוט נכוותי, גם מבזק, אבל פחות. לכן כרגע אעדיף את בזק על פני הוט.

זאת נקודה מעניינת. 

אני לא יודע בן כמה אתה, אבל לרוב מי שעבר את גיל... 30, נניח, והוא ניחן בזיכרון לא רע - יש כנראה בטן מלאה על .

בזמנו (אמצע שנות ה-90 עד אמצע שנות האלפיים) היא עשתה כל מה שביכולתה על מנת לפגוע בכניסת האינטרנט המהיר לישראל.

מי פה זוכר חשבונות טלפון של 2,000 שקל בחודש בשביל גלישה של שעתיים ביום?

מי פה זוכר את הקטע של "פעימות מונה" שהיו זולות יותר בלילה ולכן כל הילדים תמיד היו "תופסים את הקו" כל הלילה?

זוכרים את ה"מהפיכה" שהיתה פה כשנכנסה החבילה המיוחדת של "חופשי חודשי", 99 ש"ח בחודש לשיחות למספרי טלפון מוגדרים של ספקיות אינטרנט? (במהירות מקסימלית של 56Kbps, כן?) זוכרים כמה שבזק נלחמה במשרד התקשורת שניסה לכפות את זה עליה?

זוכרים איך היא נלחמה בכל כוחה כדי למנוע מחברות הכבלים לספק שירותי מהיר, בעוד היא מנסה לדחוף לאנשים את שירות ה-ISDN הנכה שלה? (שסיפק 64kb/s או 128kb/s בערוץ כפול לאנשים עשירים במיוחד)

אם זה היה תלוי בבזק אתה היית משלם היום 2,000 שקל בחודש בשביל שעתיים גלישה ביום, ועדיין היית משלם לפי שעה.

ורק אלוהים יודע באיזו מהירות זה היה קורה...

היה בזמנו אתר שלם למחאה נגד "נזק", ואם אני זוכר נכון @plonter אפילו הכינו סטיקרים נגדם ושלחו למי שביקש.

עריכה: נו מה אתה יודע, זה עדיין קיים....

http://nezeq.co.il/history.tmpl

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, קראתי בעיון ואפילו שבהתחלה חשתי אי הסכמה, לאחר שסיימתי לקרוא אני מקבל מה שאתה אומר.

האמת שאני כבר לא זוכר לפרטי פרטים את אותו מקרה ולכן לא אמשיך את הדיון..

בכל מקרה, הוט טענו שהתשלומים ששילמתי היו איזה שהוא חוב על משהו שטותי, לא זוכר בדיוק מה. ציוד הוחזר להם, וכשהתנתקתי לא נאמר לי דבר חוץ מלהחזיר ציוד. אז לא שלא הייתה להם סיבה לחיובים האלה. הייתה סיבה, היא פשוט שקר ולכן אני לא בטוח שחברת האשראי יכלה לפתור את זה.

אבל בגדול הטעות שלי הייתה שנזכרתי מאוחר מדי וכנראה זה מה שגרע ממני את ההגנות מחברת האשראי ואפשר לי רק ללכת עם זה לבית משפט.

שורה תחתונה - מהוט נכוותי, גם מבזק, אבל פחות. לכן כרגע אעדיף את בזק על פני הוט. כמובן שאם הייתה ברירה נוספת לא הייתי מעדיף אף אחת מהן.

יפה כתבת ויפה אמרת.

מעמדנו כצרכנים לעיתים הוא לא פשוט בהתנהלות מול ספקי שירות, אך יש לנו כמה נקודות חוזקה ויתרונות.

יש ללמוד אותן ולנתב ככל שניתן לעמדות הללו באמצעות התנהלותנו. ללמוד את החוק ואת הנהלים של כל מרכיב בשרשרת.

בלי קשר ולצערנו, מרבית הספקים בארץ כנראה עדיין צריכים להחליף דיסקט, ועד שלא יעשו כן אנחנו הלקוחות נמצאים במלחמה

בלתי פוסקת לעמוד על זכויות הקניה והצריכה שלנו.

הוט בהחלט חברה נבזית, הפעם נתנו להם צ'אנס אחד נוסף אחרון, אחרי הפסקה של שנתיים וחצי מהם.

ורק תמורת שירות שהוא נטו, כך שלהבנתי אין להם הרבה מה לשחק פה עם חיובים/משתנים של טריפל, החיוב בחוזה

מולם הוא אחיד וקבוע 69 שח לחודש בלי תנאים ובלי סייגים.

היה ויתחילו להפגין סטיה מהמקובל, נראה להם את הדלת החוצה והפעם כנראה לצמיתות, כמו גם נעדכן פה את חברי הפורום עם הנסיון.

נ.ב

גם ידעו לעשות קצת קונצים בשנתיים וחצי שהיינו אצלם, אם כי ההתנהלות מולם היתה יותר שפויה משמעותית מאשר מול ,

לכשהיה צריך לתקן דבר מה בחיוב. הם לפחות הבינו שצריך להתיישר כלפי הלקוח ומהר. משהו שהוט עדיין לא למדו.

והבעיה אגב מול רשויות המדינה גדולה שבעתיים (עיריות, רשות המיסים, ביטוח לאומי...)

משום שלהם בנגוד לחברות יש שיניים של דרקון מוקנות לטובתם בחוק אינהרנטית - ירושה מתקופת המנד"ט.

להם גם אין בעיה של תחרות:

הם מונופול וזה לא הולך להשתנות. אז מולם צריך להזהר שבעתיים, לכופף את הראש, להתפלל, ולקוות לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Milford Cubicle

אני זוכר היטב את היום אי שם בשנות ה- 90 העליזות, בו משעה 22 בלילה נכנס התעריף המוזל:

משעה זאת ועד הבוקר המודם (33,6 Kbaud) אצלי פעל בלי הפסקה. למדתי להיות ער בלילות וישן בימים.

יצרתי קבצי batch לאוטומציה שתבצע את כל המשימות בלילה לעיתים (כדי לתפוס כמה שעות שינה ושבבוקר הכל יהיה מוכן).

מול חו"ל משלוח קבצים כבדים בקצב סבתא - לילה שלם להעברה של 76 מגה בייט עלובים שהיום עוברים בפחות

מ- 10 שניות בחיבור ביתי שעולה לנו גרושים.  על המודמים 14400 ועל ה- 9600 כבר בכלל מעדיף לשתוק.

כשהגיע המהפכה ועברנו למודמים 56k.... איזה שפור מהירות... אלו זמנים היו...

ואז בשנת 1999 (אם זוכר נכון את השנה) הגיע לארץ הנסוי ADSL הראשון. התגוררתי אז ברעננה והייתי בין הראשונים

שקבלו את זה. קפצנו ישר למהירות 2 מגה ביט שאז היתה סנסציה לעומת המודמים - פי 50 יותר מהר,

העברנו 200k לשניה במקום 4 ~  ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...