תשתית אינטרנט 200 מגה (5 העלאה) בהוט, במבצע 65 ש"ח - עמוד 4 - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית אינטרנט 200 מגה (5 העלאה) בהוט, במבצע 65 ש"ח

Milford Cubicle

Recommended Posts

@liav12 אתה מגיב בשרשור שמדבר על 200/5 ומבקש חידוד אלו חבילות יותר טובות מ 40 של ... 

נסה את זה, 65₪ תשתית + 20₪ ספק הוטנט אותו המחיר שאתה משלם כעת, רק פי 5 יותר מהר. 

אני אהיה די מופתע אם טורנטים יהיו איטיים יותר. לא יודע בקשר לפינגים ושטויות של גיימרים, לדעתי כל הקטע של נזק עם חבילות מקס \ טופ \ זו שיטה לקחת עוד כסף מהלקוחות במקום לתת לכולם את המהירות ששילמו עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת שאני לא מתפלא אם זו האמת ^^

אבל לצערי אלו החבילות שניסיתי והתאכזבתי..עם בכללי יש לי בעיה אחרת שלצערי לא אוכל להתחבר אליהם כרגע \=

אצל אחי 100 מגה של ויש המון ניתוקים והוא סובל מזה. ואצלי לא היו ניתוקים מעולם בשנה הזו (טפו טפו)..

כל הדילים שאני רואה נעים בין אותו מחיר כמעט של 90 ש"ח +- והוט הכי זולים נכון לעכשיו.

למישהו פה יש בעיות עם טורנטים בהוט, לדוגמא? פינגים גבוהים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש תשתית גרועה באיזור שלו, אבל מניסיון מתייחסים ברצינות לתלונות על ניתוקים. בשלושה מקומות שאני מכיר שלחו טכנאי שהתקין מגבר ופתר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

נסה את זה, 65₪ תשתית הוט + 20₪ ספק הוטנט אותו המחיר שאתה משלם כעת, רק פי 5 יותר מהר. 

בהוטנט יש גם 4 חודשים בחינם.. ככה שבמשך 4 החודשים הקרובים הוא ישלם 65 עבור מהירות פי-5 יותר גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיתי טורנטים על החיבור של 200 מגה והצלחתי לראות מהירות שהגיעה בשיאה לבין 10-20 Mega Byte לשניה.

מהירות די גבוהה בהנתן שהמקס' התאורטי עומד עד סביבות 25.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

94? מה בזה? 

בשיחה טלפונית אפשר להתעקש ולקבל ספק ב 65. 

ספק הוטנט 20 ש"ח (יש גם אקספון ב 17 אם רוצים). 

הוט ב 65 + אקספון ב 17 = 82

הוט 65 + הוטנט ב 20 = 85

לקוח שלא התעקש בהוט 69 + נט 20 = 89

איך הגעת ל 94? 

אתה מן הסתם מדבר על ספק ITC, לא? זה הבאנדל שאני רואה שקיים ב Kamaze

בכל מקרה כרגע נראה שמשתלם להרכיב חבילה לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רוצה להבהיר שאני באופן אישי מאוד לא ממליץ על ה"ספק" שלהם (משהו מונפץ באיכות ירודה לפי הדיווחים ברשת), בין היתר כי אחר כך לפי עדויות גם אם רוצים לבטל אותו עושים לכם חיים קשים - הוא מוגדר כחלק מהחבילה ולכן אם אתם רוצים לבטל אותו אז פתאום יעלה לכם גם המחיר של התשתית לבד..

חד משמעית אני הייתי ממליץ לקחת תשתית בלבד ולבחור את הספק שבא להם באופן עצמאי. הכי משתלם לדעתי זה הוטנט, ב-20 ש"ח עם 4 חודשים ראשונים חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך אדוני, 

א. זה לא חוקי להציע ללקוחות חדשים בלבד ולא לתת אותו ללקוחות קיימים. קיבלתי 65 רק מלומר את זה, בלי שימור לקוחות. 

ב. כמו שכתב מילפורד השמועות על ספק ITC לא משהו. בפרט שיותר זול עכשיו לקחת הוטנט במקביל.

ג. נט בבעלות אלטיס כמו , אנחנו לא משרד התקשורת שנאכל את הלוקש הזה.

הוט מקיימים קשרים עם ITC (ונותנים להם מחירים יקרים יותר מהוטנט) כדי שיוכלו חוקית להציע באנדל ללקוחות קיימים שסיימו עם באנדל הוטנט. (כנראה שכחברת תשתית הם לא יכולים להציע חבילות של ספק שבבעלותם ולכן מציעים של חברה מתחרה כדי להשאיר את הלקוח בתשתית שלהם. אבל אם ממש רוצים נציג פתאום כן יודע להציע באנדל הוטנט, כמו שעשיתי עד עכשיו). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אני רואה באמת שבאתר ללקוחות חדשים המבצע שאתה מציע ב 90 שח במקום 94 לקיימים, שזה הגיוני שמורכב ממחיר ללקוחות חדשים 65 + 25 ITC שיקר במעט מהוטנט (כנראה בגלל שהוט לוקחים מהם יותר מאשר מהוטנט)

http://www.hot.net.il/heb/ChannelsAndPrices/triple/isurf200withispitc/.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...