תשתית אינטרנט 200 מגה (5 העלאה) בהוט, במבצע 65 ש"ח - עמוד 3 - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית אינטרנט 200 מגה (5 העלאה) בהוט, במבצע 65 ש"ח

Milford Cubicle

Recommended Posts

טוב לשמוע סיפורים.. באמת שנחמד.

אבל לא הבנתי משהו. בגלל שבזק עשו מה שעשו אז צריך עכשיו "לנקום" בהם ולהתחבר להוט? אם אתם חושבים שמעניינים אותי הוט או אז ממש לא.

אני אעשה מה שטוב לי כצרכן נטו, וממש לא מעניין אותי מי עשה מה בשנות ה-90 או whatever.

יותר מזה, יכול להיות שחברה אחרת שהייתה יושבת בכיסא של באותם זמנים, הייתה עושה בדיוק מה שבזק עשתה. מה לעשות? זה מה שנקרא "לעשות עסקים". כנראה שהם ראו בכניסת האינטרנט המהיר לישראל כפגיעה ברווחים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו ובגלל שהוט רימו אותך פעם אחת (מה שיכול להיות בבזק בדיוק אותו הדבר, איך קראת לזה? "לעשות עסקים"), לכן לא תלך אחרי המבצע הכי זול לעכשיו? ו"תנקום" בהוט? דפקת את אגד. כרגע זו האפשרות הזולה ביותר לקבל 5Mb העלאה. 

(מה שמאפשר אגב לקבל באמת 100 הורדה מלא אפילו אם אין אפשרות לקבל 200 באיזורך. אם ניקח תרחיש מצוי בו 2 אנשים גולשים על הwifi ומתחלקים ב 2Mb העלאה אפילו אם אחד מהם מול שרת שנותן רק 20Mb אבל מעלה 1Mb השני יקבל לא יותר מ 50 הורדה כי נותרו לו רק 1Mb העלאה). 

הנסיון שלי בהוט מראה שבדרך כלל מה שתקבל תלוי ביכולת שלך לסבול שיחות ארוכות. בנוסף לסבל של  זמני ההמתנה המשוגעים צריך סבלנות, לשמוע טוב מה מציעים לך, לשאול כמה פעמים שיהיה ברור, ואם למרות זאת חייבו לא כראוי להתקשר שוב ושוב. גם אם נציג אחד לא מסדר את הבעיה זה שאחריו כן. 

בדרך לא מתכוונים לדפוק אותך, בסך הכל מדובר בעבודה שוחקת ביותר, הם עצמם לא מבינים 100 אחוז מה אמרו להם לדחוף ללקוחות (למשל Next TV ללקוח או אלחוטית ללקוח עם מודם במצב Bridge)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסביר. מהניסיון שלי:

בזק - נוכלים.

הוט - נוכלים בחזקת 100.

שואל את עצמי: מה עדיף, נוכלים, או נוכלים בחזקת 100?

אז יכול להיות שבזק נוכלים יותר, אבל לא אחזור על טעות פעמיים. מה שקרה לי עם הוט אני לא מאמין שיכול לקרות עם , עד שלא יקרה. ואם יקרה, אז אסיק את המסקנה ששניהם נוכלים באותה מידה. כרגע אמתין בסבלנות שתשתית הסיבים האופטיים של פרטנר תגיע לדלת ביתי :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה אתם מדברים, התקשורת שלי מול היתה בצ'ט שלהם באתר. בדיוק תוך חצי דקה של שיחה נחמדה מאוד עם נציגה בצ'ט המחיר שלי ירד מ-79 ל-69 ועל הדרך המהירות שלי עלתה מ-100/2 ל-200/5. יש אישור עסקה במייל. לא הייתי צריך לריב עם אף אחד, לא להתייבש שעות על הקו, לא להתווכח ולא לאיים. אף אחד גם לא ניסה לדחוף לי שום דבר. אפילו לא הציעו, כלום.

המחיר הוא חודשי קבוע ולא תלוי בשום דבר משתנה. לא קיבלתי "מתנות שאני אשלם עליהן" כמו שחברות הסלולר עושות, אין לי מנוי או טלפון שהוא בתשלום "לפי שימוש" או משהו כזה, החשבון הוא קבוע ואין איתו שום בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו ההמלצה לעקוב אחר התשלומים יש לציין שזה מחיר לשנה, אחרי שנה המחיר קופץ ב-30 ש"ח:

ציטוט

בתום תקופת ההטבה, יחויב הלקוח עבור השירותים בסכום חודשי שלא יעלה על מחיר המבצע כפי שיעורו המעודכן בחודש האחרון של תקופת ההטבה, בתוספת של 30( ₪ להלן: "מחיר ההמשך המירבי"(. למחיר ההמשך המירבי עשויים להתווסף הפרשי הצמדה למדד המחירים לצרכן לפי החלטת HOT.

מישהו יכול להסביר לי את הסעיף הזה(מודגש במקור):

ציטוט

במהלך תקופת ההטבה, HOT תהיה רשאית לעדכן את המחיר החודשי בשיעור של 10 ,₪ או בשיעור עליית מדד המחירים לצרכן, לפי הגבוה מביניהם, על פי שיקול דעתה וכפוף להוראות הדין

אם לא די בטריק של ההצמדה למדד שגורם למחיר לטפס אט אט, מה הקטע שהם יכולים, סתם בלי שום קשר, להעלות ב-10 ש"ח "על פי שיקול דעתם"?

לינק ל"תקנון המבצע":

http://www.hot.net.il/handlers/GetFile.ashx?fileId=05599fd3-9beb-456f-94f5-3df5a537c95a

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

לא יודע על מה אתם מדברים, התקשורת שלי מול הוט היתה בצ'ט שלהם באתר. בדיוק תוך חצי דקה של שיחה נחמדה מאוד עם נציגה בצ'ט המחיר שלי ירד מ-79 ל-69 ועל הדרך המהירות שלי עלתה מ-100/2 ל-200/5. יש אישור עסקה במייל. לא הייתי צריך לריב עם אף אחד, לא להתייבש שעות על הקו, לא להתווכח ולא לאיים. אף אחד גם לא ניסה לדחוף לי שום דבר. אפילו לא הציעו, כלום.

המחיר הוא חודשי קבוע ולא תלוי בשום דבר משתנה. לא קיבלתי "מתנות שאני אשלם עליהן" כמו שחברות הסלולר עושות, אין לי מנוי טלוויזיה או טלפון שהוא בתשלום "לפי שימוש" או משהו כזה, החשבון הוא קבוע ואין איתו שום בעיות.

כלקוח חדש שרוצה להצטרף לשירות שלהם בטח שלא תחכה ולא תתייבש. יתנו לך מענה של מלך. 

מאוד מסקרן אותי כמה זמן תמתין למענה משירות לקוחות או מתמיכה טכנית היום בהוט. אם מישהו התנסה בזה אשמח לדעת.

לפני כמה שנים שהייתי בהוט, אני זוכר עצמי ממתין למעלה משעתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

אפרופו ההמלצה לעקוב אחר התשלומים יש לציין שזה מחיר לשנה, אחרי שנה המחיר קופץ ב-30 ש"ח:

כל המבצעים אצל כל החברות זה "לשנה" (וכל שנה יש מבצעים חדשים). אתה יודע כמה עולה 100 מגה אצל אחרי השנה הראשונה? תשאל אותם. יצמחו לך קרניים.

ציטוט של --- The King ---

כלקוח חדש שרוצה להצטרף לשירות שלהם בטח שלא תחכה ולא תתייבש. יתנו לך מענה של מלך. 

אני לא לקוח חדש.

לקוח חדש אגב היה משלם 65 שקל, לא 69...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואלה? נחמד מצידם.

ראיתי עכשיו שיש להם באתר צ'אט לשירות לקוחות ולשירות טכני. יפה יפה..

חבל רק שיש להם שעות פעילות למענה בצ'אט, עד 19:00 בערב בימי חול ועד 13:00 בשישי.

מחוץ לשעות הפעילות הנ"ל ניתן להשיגם רק בטלפון, אז בכל זאת מעניין כמה זמן אמתין לנציג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

מישהו יכול להסביר לי את הסעיף הזה(מודגש במקור):

אם לא די בטריק של ההצמדה למדד שגורם למחיר לטפס אט אט, מה הקטע שהם יכולים, סתם בלי שום קשר, להעלות ב-10 ש"ח "על פי שיקול דעתם"?

גם אני שאלתי את עצמי. לדעתי זה קשור למה שדובר שהמחיר הוא נמוך מהמחירים שהוט נותנת למתחרות עבור תשתית. כך שאם משרד התקשורת יחייב אותם להפסיק את המבצע רטרואקטיבית הם יוכלו פשוט להעלות את המחירים לכולם במקום לבטל עסקאות. 

ציטוט של Milford Cubicle

לקוח חדש אגב היה משלם 65 שקל, לא 69...

גם לקוח קיים שמתעקש שזה לא חוקי להציע ללקוחות חדשים בלבד. כמוני למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

מאוד מסקרן אותי כמה זמן תמתין למענה משירות לקוחות או מתמיכה טכנית היום בהוט. אם מישהו התנסה בזה אשמח לדעת.

לפני כמה שנים שהייתי בהוט, אני זוכר עצמי ממתין למעלה משעתיים.

נגמרו הימים הללו, יש רגולציה והם עונים בפרקי זמן סבירים. זמן המתנה טיפוסי לשירות לקוחות סביב 10 דקות סדר גודל,

שזה בערך מה שלקח לי להמתין על הקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ב 3 חבילות שונות של 100 מגה, ביניהן ו 012 שעל תשתית פרטנט, כולן עלו יחסית יקר באיזור ה 80 ש"ח וכולן היו עם לאגים ובעיות של פינגים גבוהים, טורנטים שלא מורידים אלא על כמה ק"ב, אני בטוח שאני לא היחיד.

אם יש הצעות טובות יותר, אשמח לחידוד 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...