בעיה מעצבנת בWIN 10 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מעצבנת בWIN 10

den...b

Recommended Posts

שלום 

יש לי בעיה בוינדוס 10 שהתחילה לי מהיום הראשון שהתקנתי אותו 

בשורה של ההתחל כל האייקונים החליפו מקום ניסיתי להחליף ערכות נושא ולסדר מחדש את השורה וכלום לא עוזר 

הוינדוס עצמו בעברית ושיניתי אותו לאנגלית דרך ההגדרות (שהשינוי עצמו היה ממש גרוע וחצי וינדוס היה עדיין בעברית ) זה הסתדר ואחרי יומיים חזר שוב ומאז העדכון האחרון שהיה גם הכול חזר לעברית .

קודם כל האם יש לכם רעיונות איך אפשר לסדר את זה? 

מבחינת מחשב נייד   שרוב השימוש שלו  גלישה ואופיס  (מידי פעם משחקים )יש יתרון של הWIN-10 על הWIN-7 ?

כבר כמה זמן שאני חושב לחזור ל7 

לי עוד שאלה די מפגרת , ההוינדוס שיש לי כרגע הוא חוקי מהמחשב הקודם שלי שבמקור היה של 7 ואז שודרג ל10 , אם אני יתקין מחדש 7 אז יכול להיות בעיה להשתמש בCD KEY שלי ?

מצורף צילום מסך של הבעיה 

תודה לעוזרים 

11.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לפרמט בשביל זה? וצריך DOK עם ההתקנה נכון?  חשבתי שאולי יש דרך מבלי לעשות את זה כי יש דברים חשובים על המחשב ולא הכול מגובה אצלי .

אגב שמתי לב שאם אני מכבה את המחשב ומדליק מחדש (לא מצב שינה) אז המחשב עולה וכל האייקונים במקום הנכון ואז אחרי כמה שניות זה שוב קופץ ונשאר ככה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן במצב בטוח אותו דבר, אני יוריד היום התקנה של WIN 10 מהאתר של נישאר בנתיים עם ה10 ,

חיפשתי הרבה בגוגל לפני שפירסמתי את הפוסט , הכי קרוב שהיה זה איזה באג שיש ב 10 שלא נותן ללחוץ על האייקונים בשורת התחל אבל מה שיש אצלי לא מצאתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של den...b

...ההוינדוס שיש לי כרגע הוא חוקי מהמחשב הקודם שלי שבמקור היה של 7 ואז שודרג ל10...

אם הכוונה לכך שבמחשב הקודם היתה מדבקה (OEM  ) ועל בסיס זה בצעת התקנה במחשב אחר?

אם כן - "כרגע" הוא לא חוקי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

נסה לשנות את המימשק לאנגלית, אחרי שהוא מתקין ועושה ריסטרט לך להוריד עידכונים, ואז ריסטרט.

לגבי השאלה של המפתח של 7 אז כן הוא יעבוד.

ככה עשיתי , השינוי שפה עצמו היה גרוע חלק מהדברים בהתחל עדיין נשארו בעברית , אבל כן הבעיה נפתרה עד לרגע שכיביתי לגמרי את המחשב והוא נדלק שכול שורת ההתחל כמו שהיא עכשיו רק בצד השני :\ 

ציטוט של gabriel6

אם הכוונה לכך שבמחשב הקודם היתה מדבקה (OEM  ) ועל בסיס זה בצעת התקנה במחשב אחר?

אם כן - "כרגע" הוא לא חוקי...

מזאת אומרת ? אם הCD KEY לא היה טוב זה לא היה נותן לי להפעיל אותו נכון ? 

המחשב הקודם לא קניתי עם (מחשב גם המחשב החדש נייד) המחשב נקנה בנפרד ומערכת ההפעלה בנפרד 

המחשב הקודם הHD שלו מזמן פורמט והוסף כHD שני לנייד אחר 

בכול מקרה בלי שום קשר לאישתי מגיע WIN 10 מהלימודים אבל היא משתמשת בMAC ככה שכרגע אין בו צורך במיוחד שאני שוקל לחזור ל7

כבר רציתי לפרמט והורדתי מהאתר של את התוכנה שמכינה את התתקנה על DOK וכמובן שזה לא עבד ופשוט זה רשם שגיאה לא ידועה וכנגע המחשב גם לא מזהה את הDOK .

נראה לי המחשב רומז לי לעבור ללינוקס 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...