מדאיג: ביצועי הגרפיקה של מעבדי Ryzen G תחת זיכרון חד-ערוצי - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדאיג: ביצועי הגרפיקה של מעבדי Ryzen G תחת זיכרון חד-ערוצי

djelectric

Recommended Posts

תמונה שווה אלף מילים

unigine-single.png

אפילו עם 3200 מהיר, עבודה בערוץ אחד פשוט פוגעת משמעותית בביצועי הגרפיקה. אני רק יכול לדמיין את המצב עם 2400 באותו התרחיש. יש פסאודו קונצנזוס שלרייזן יש ביצועי X בכל מצב עם כל , ושהמלצה עם מקל בודד תשקף את מה שאנחנו ראינו בביקורות עם סט כפול של 3200.

הצביטה מגיעה כשמסתכלים על מחירים. שני סטיקים של 4GB 2400 עולים 500 שקלים. מקל בודד של 8GB 2400 עולה 380 שקלים בערך. זה

קנס של 120 שקלים רק בשביל להוסיף עוד כ-35-40% לליבה גפרית צנועה סך הכל. רוצים ביצועים כמו בביקורות רייזן? תעלו לשני סטיקים של 3000Mhz בנפח 8GB כל אחד, דבר שמעלה את המחיר ל-780 שקלים.

איפה הרעיון של מערכת סופר-מוזלת לביצועי גרפיקה סבירים?

אם זה לא מעלה את השאלה של "האם עדיף מעבד מינימאלי דו-ליבתי עם כרטיס רציני יותר בנפרד?", אני לא יודע מה כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אם זה לא מעלה את השאלה של "האם עדיף מעבד מינימאלי דו-ליבתי עם כרטיס רציני יותר בנפרד?", אני לא יודע מה כן.

לא נראה לי שעל זה אפשר להתווכח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

זה כמובן לא באשמתה של , שכן היא לא שולטת על מחירי הזירכרון בעולם. היא אחראית על המעבדים שלה ומהבחינה הזו היא עשתה את העבודה. אם יום אחד מחירי הזיכרון יחזרו להיות שפויים, אז בהחלט יהיה אפשר לראות עד כמה מערכת המבוססת על מעבד 2x00G משתלמת.

יש לציין שבנוגע למחירי הזיכרון יש כאן גם אשמה של הצרכנים (ואני מתכוון לצרכנים בכל העולם, לא ספציפית בישראל) - אם הם לא היו מסכימים לקנות בכל מחיר, אולי היינו רואים ירידה במחירי הזיכרון.

ציטוט של djelectric

אני חושב שהעידן של מעבדים דו-ליבתיים חלף מן העולם, וכיום כל משתמש שרוצה לקבל ביצועים בסיסיים סבירים (גלישה באינטרנט, יישומי , צפייה בסרטים וקצת משחקים) ירוויח מאד ממעבד בעל 4 ליבות עיבוד לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי כשמש שמעבדי 4 ליבות הפכו לסטנדרט מינימלי לשמירה על ביצועים סבירים לאורך טווח, הבעיה מתחילה כשמגיעים לגיימינג, ושם אנחנו עדיין לא בחלם. פנטיום כפול ליבתי עם HT ו-GTX 1050 יביסו ביתר קלות מערכת מבוססת 2200G עם איטי חד ערוצי. יביסו זה understatement.

כרגע פלח השוק האחרון שנשאר עוד טהור "מזדהם" כתוצאה ממה שקורה היום בעולם ה-DRAM, ה- וה-GPU. מבאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להאשים את הצרכנים. אמנם אפשר למתן מעט את הבעיה ע״י קנייה יותר צנועה של ראם אבל היניקס , סמסונג, ומיקרון היצרניות הבלעדיות כיום של ראם לא הגדילו את היצור שלהם בשנתיים האחרונות בהתאם לכמות הביקושים ובהתחשב בזה שהסלולארים בעולם הם צרכני ראם לא קטנים וכל שנה רק גדל הביקוש לשם, תוסיפו קצת שגעת קריפטו ברקע וקיבלתם מרשם למחירי ראם לא הגיוניים ושולי רווח מטורפים ליצרניות הקימות.

למה לא מייצרים עוד ? 

א. זה לוקח הרבה זמן לבנות פאב מתאים 

ב. זה יגרום לירידת מחירים 

בקיצור בנקודת הזמן הזאת אנחנו כחובבי חומרה יוצאים בשן ועין על כל מחשב שצריך לבנות , ובטח עם צריך גם כ.מ...

מבאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...