איך מפרמטים כונן c ומתקינים מחדש windows 10 ללא תקליטור התקנה ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מפרמטים כונן c ומתקינים מחדש windows 10 ללא תקליטור התקנה ?

pssheba

Recommended Posts

שלום,
כתוצאה מתוכנה זדונית דיסק c אצלי התמלא ובסייר הקבצים נצבע אדום.
אינני יכול להדפיס או להעלות קבצים בתוכנות גרפיות שם אני מקבל הודעות אודות חוסר מקום בדיסק c. 
מפעם לפעם קופצת במסך הודעה שעלי להסיר קבצים מדיסק c כי הוא מלא עד אפס מקום.
הורדתי התקנות והדיסק נותר גדוש, מלא וצבוע אדום בסייר הקבצים.
בימי קדם, במצב כזה, הייתי מפרמט את הדיסק ומתקין , 7 מחדש.
כיום, ה 10 הינו עידכון שבוצע דרך האינטרנט ואין ברשותי דיסק התקנה.
שאלתי: כיצד ניתן לפרמט את דיסק c ולהתקין win 10 דרך האינטרנט כפי שבוצע השידרוג למערכת ההפעלה הקודמת?
תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לפני הכל אולי במקום לקפוץ ישר לפרמט, לטפל בשורש הבעיה יותר יעזור? (ועל הדרך ישמור על כל הקבצים החשובים שלך)

כמו כן, ניתן להוריד התקנה של windows 10 ישירות מאתר ו-"לצרוב" אותו על גבי התקן פשוט (הפלא ופלא אפילו לא צריך תקליטור!), רק צריך מחשב אחר וסטיק בגודל 8GB (או אם אתה מתעקש אפשר גם להוריד את ה-ISO ולצרוב אותו על גבי דיסק עם תוכנת צריבה), רק שים לב שאתה תצטרך לקנות רישיון חדש ותיקני כי הרישיון שהיה לך עם מערכת ההפעלה הקודמת טרם עדכון האינטרנט כבר לא תקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורידים דיסק התקנה מכאן, צורבים על DVD/מכינים דיסק-און-קי ומתקינים התקניה נקיה.

אם היה מותקן 10 לפני הוא ברוב המיקרים כבר יבצע אקטיבציה לבד, אם לא אז תשתמש במפתח של 7 שלך לצורך האקטיבציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 4Minute

קודם כל לפני הכל אולי במקום לקפוץ ישר לפרמט, לטפל בשורש הבעיה יותר יעזור? (ועל הדרך ישמור על כל הקבצים החשובים שלך)

כמו כן, ניתן להוריד התקנה של Windows 10 ישירות מאתר microsoft ו-"לצרוב" אותו על גבי התקן USB פשוט (הפלא ופלא אפילו לא צריך תקליטור!), רק צריך מחשב אחר וסטיק USB בגודל 8GB (או אם אתה מתעקש אפשר גם להוריד את ה-ISO ולצרוב אותו על גבי דיסק עם תוכנת צריבה), רק שים לב שאתה תצטרך לקנות רישיון חדש ותיקני כי הרישיון שהיה לך עם מערכת ההפעלה הקודמת טרם עדכון האינטרנט כבר לא תקף.

קניתי dok בנפח 16 ג'יגה ונסיתי להוריד אליו את קובץ ה iso מהאתר של . באתר כתוב שיש לצרוב את הקובץ ע"ג מדיה שנפחה לפחות 8 ג'יגה. המדיה שלי: 16 ג'יגה. ניסית להוריד את הקובץ תמונה ל dok ועכבור 2 שעות הורדה קיבלתי הודעה: disk full.

הנחה שלי: הוירוש שבתם לי את c סותם לי גם את ה dok.

ניסיתי להריץ את האנטיוירוס של win10, defender ואינני מוצא שם קובץ הרצה!!!!

זה בגלל הבלבול שלי או שהוירוס מחק אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

מורידים דיסק התקנה מכאן, צורבים על DVD/מכינים דיסק-און-קי ומתקינים התקניה נקיה.

אם היה מותקן 10 לפני הוא ברוב המיקרים כבר יבצע אקטיבציה לבד, אם לא אז תשתמש במפתח של Windows 7 שלך לצורך האקטיבציה.

ניסיתי להוריד ישירות מהאתר לתקליטור וקיבלתי הודעה שאין מקום.

קניתית dok בנפח 16 ג'יגה וגם אליו ניסיתי להוריד מהאתר וגם שם קיבלתי הודעה disk full !

אני מנסה להוריד ל hd אך יש לי הרגשה שגם שם אקבל הודעת חוסר מקום.

אני מחפש קובץ הרצה של defender ולא מוצא. בלבול או וירוס או שניהם ביחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 4Minute

כמו כן, ניתן להוריד התקנה של Windows 10 ישירות מאתר microsoft ו-"לצרוב" אותו על גבי התקן USB פשוט (הפלא ופלא אפילו לא צריך תקליטור!), רק צריך מחשב אחר וסטיק USB בגודל 8GB (או אם אתה מתעקש אפשר גם להוריד את ה-ISO ולצרוב אותו על גבי דיסק עם תוכנת צריבה), רק שים לב שאתה תצטרך לקנות רישיון חדש ותיקני כי הרישיון שהיה לך עם מערכת ההפעלה הקודמת טרם עדכון האינטרנט כבר לא תקף.

תודה,

dok בנפח 8 giga ותקליטור 480 giga היו ללא הועיל מסיבה שהתקשיתי לרדת לפשרה ואחר הרבה ניסויים  ותהיה נקלטה במוחי התובנה שהמקום החסר ל windows 10 בנפח 8 ג'יגה איננו שטח פנוי ב dok או אלא ב דיסק c  אשר, כאמור לעיל, היה מלא עד אפס מקום.

אחר שמחקתי את כל ה downloads שלי, ניתן היה בנקל לצרוב את ה os  ב dok וב כאחד.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...