איני מצליחה להתקין GOOGLE DRIVE על WIN10 התקנה נקייה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איני מצליחה להתקין GOOGLE DRIVE על WIN10 התקנה נקייה

ssib

Recommended Posts

היי לכולם
עד לפני כמה זמן רצה על המכונה שלי WIN10 שהיתה שידרוג של WIN7.
בין התוכנות שרצו עליה היה DRIVE והכל היה בסדר.

לפני כמה זנמן נאלצתי להתקין מחדש את המכונה. התקנתי עליה את אותו WIN10 אבל הפעם בהתקנה נקיה.
כאשר באתי להתקין DRIVE תוכנה שאותה התקנתי פעמים רבות הן על המכונה הזו והן על אחרות, זה לא הלך.
.
למרות שנגשתי לאתר שלהם, הורדתי את האינסטולר הרלוונטי והאחרון וניסיתי להתקינו,  שוב ושוב נתקלתי באותה בעיה: נראה שהאינסטולר נתקע בשלב ההורדה. הוא אינו עובר מעבר גם אם אני ממתינה הרבה מעבר לשעה וגם אם אין יותר מידי או בכלל דברים שיורדים ברקע (כך שאיני סבורה שזו בעיה של עומס על הרשת או משהו כזה).
מבחלינת פרוססים נראה שכמה פרוססים עובדים אבל אין ממש תוצאות. (ראו תמונת מסך). אגב גם עם האינסטולר הישר איתו כנראה התקנתי בעבר ושהיה על דרייב אחר קבלתי תוצאה זהה.
.
נתונים טכנים
על המכונה מותקנת,   1709  build 16299/248 windows10 64 (עם רשיון, בלי שטויות- כך שזו אינה הבעיה)
המערכת מעודכנת להיום
כרגע כמעט ולא מותקנות עליה תוכנות. המעט שכן, אמורות להיות תקינות (אין שטויות)
הבעיה היתה גם לפני שהתקנתי דבר לבד מדרופבוקס (אותה כן הצלחתי להתקין) ולמעשה ישר  אחרי שהתקנתי את המערכת. בספק אם הבעיה זה איזה מלוור. מתי הוא כבר הספיק להגיע? כך שאני בספק אם עשיתי משהו שפגע.
איני זוכרת שבעבר נאלצתי להפנות פורטים כשהתקנתי גוגול דרייב. ובכל מקרה אם בכלל אני מעריכה שזה אמור היה להיות רלוונטי בעת ההתקנה, לא ההורדה עצמה. כאמור פה זה נתקע בשלב ההורדה ודיי בתחילתה (לפעמים אף נתקע בשלב שמחכה להורדה-  לא ברור ).

בנסיון נוסף חלה התפתחות, כעת קבלתי הודעת שגיאה:Egads! Installation failed. Error code: 0x80040707.
ופתרון שמצאתי בגוגל בנושא לא ממש עזר (גם לא פתרון אחר להריץ כאדמיניסרטור)  :\

דבר נוסף, בינתים אני מריצה מכונה ורטואלית דנדשה וריקה (הותקנה מאותו דיסק אבל גרסה אחרת של 64).
גם עליה לא  הולך. (תמונה גדולה עם סל המיחזור)

אשמח לרעיונות הצעות ובכלל לעזרה.
תודה.
.

cant install google drive - task manager.JPG

cant install google drive.JPG

cant install google drive0.JPG

installation failed error 0x80040707.JPG

cant install google drive-VM.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...