הזדמנות נוספת לרכוש סמארטפון יוקרתי במחיר מעולה - עמוד 2 - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזדמנות נוספת לרכוש סמארטפון יוקרתי במחיר מעולה

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של Milford Cubicle

אגב, כל זה רלוונטי רק לעוד מספר שעות כי היום בערב יוכרז הגלקסי S9 שכנראה יהיה מעל כולם, עד הפעם הבאה :) מירוץ שלא נגמר...

xD

לגמרי מסכים עם הגלקסי S9, אם אמשיך לחכות למכשיר חדש לא אקנה לעולם, בגלל זה הכי טוב לקנות בינוני ולא להתבאס אחרי חודש :P

לא מבין מה נסגר עם החברות האלו, סמסונג במירוץ בהחלט מטורף, הבנתי שכבר LG ירדו מהעניין ומוציאים מכשיר אחד ל.. ו- עדיין בין לבין עם קצת איחורים.

בכל אופן נראה שלשנתיים הקרובות אסתפק ב , הוא באמת עובד מצוין ללא טיפת Lag, המצלמה מעולה, לא מתחמם במשחקים באופן מורגש רק החסרון זה מסך עם יכולת בהירות חלשה לעומת ה U11 הרגיל, איפשהו בין 350-400 ניט לעומת 500+ ב U11.

היה חסר לי מסך ללא מסגרת כמה שניתן כמו ב Essential או ב Mi Mix 2, אבל נסתפק בזה הפעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

גם אם אתה רוצה לשחק זה לא משמעותי, משתי סיבות:

1. במילא כמעט כל המכשירים בשוק שיוצאים באותה שנה משתמשים בדיוק באותו SoC (סנאפדרגון של קוואלקום) והביצועים שלהם זהים. כך שזה לא הפרמטר שאיתו אתה תבחר את הטלפון שלך, פשוט מהסיבה שהוא זהה בכולם.

2. גם מכשירים שנתיים אחורה יפעילו היום כל משחק שקיים בלי שום בעיה.

אבל לפי ה-PASSMARK, יש חזקים יותר מהשאר. בערך 5-6 דגמים שנמצאים כמה עשרות אחוזים מעל השאר. לכן אני מביא אותם כמועמדים טובים מאחרים.   

אגב יש סמרטפון מעניין חדש של קאטרפילר - כולל מד מובנה, תרמית, חיישן ריח לחומרים מסוכנים ועוד...
https://www.catphones.com/en_gb/cat-s60-smartphone.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

אבל למי אכפת? תוצאת מבחן ב-PASSMARK מעניינת את הביצה השמאלית.

את הביצה השמאלית שלך... עבור שאר מאות אלפי לקוחות החברה הזו, אני מניח שזה מעניין יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל מיני יתרונות לדגמים החדשים מהשנה האחרונה ומהשנה הנוכחית (ואלה שיגיעו בהמשך השנה), ביצועים של מעבד (מה ש-PASSMARK בודקת) הוא לא אחד מהם - לכל מכשירי הדגל מהשנים האחרונות יש מעבד חזק מספיק לכל סוג שימוש (SD820 ומעלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...