הזדמנות נוספת לרכוש סמארטפון יוקרתי במחיר מעולה - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזדמנות נוספת לרכוש סמארטפון יוקרתי במחיר מעולה

yonatan.mendelson

Recommended Posts

זה 540$ כולל מיסים לאסנשיאל 128גיגה, זה בערך כמו op5t בגירסה של ה 64 גיגה כולל מס. לop5t יש יותר טובה, ואם יישבר המסך- יותר קל למצוא מסך של op. אם היה עולה 400$ מחיר סופי בארץ הייתי שוקל לקנות. ב 540$ יש אופציות יותר מעניינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לבדוק מי שיאני הביצועים לפני: 'יוקרה' זה מושג פחות מדיד... כרגע השיאן הוא ... https://www.razerzone.com/mobile/razer-phone שעוקף את פיקסל 2, , וואן פלוס, סאמסונג ונוקיה 8 (השיאן עד לפני כמה חודשים). https://www.androidbenchmark.net/passmark_chart.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוקף במה בדיוק? מה קשור "ביצועים"? בבנצ'מארק? זה המדד הכי אבל הכי לא רלוונטי שקיים - זה בערך הפרמטר האחרון (!) שצריך לשקול בבחירה של טלפון ....

כל המכשירים היום (וגם לפני שנה ואפילו לפני שנתיים, דור ה-SD810) הם מהירים מעל ומעבר ומספיקים להכל.

לגבי ה-, באמת טלפון מעולה מהרבה בחינות, אבל עם שני חסרונות עיקריים: 1. שוליים מאוד גדולים; 2. מחורבנת בקטע קיצוני, דיל ברייקר של ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לשחק איתו, אני חייב להגיד שלמרות שעדיין המחיר שלו לא הופך אותו לאופציה משתלמת, הוא כן מכשיר אידיאלי לאנשים שרוצים נקי, אבל יותר מהכל - לאנשים שרוצים מסך גדול בתוך מכשיר יחסית קטן (או בעלי ידיים קטנות). זה מכשיר שמאוד נוח להחזיק אותו עם יד אחת, מבלי להתפשר על גודל המסך. לאימי כרגע יש 5, אני שוקל להזמין לה את האסנשל (אלא אם כן יש למישהו המלצה לסמארטפון קטן עם מסך גדול שמשתלם יותר מזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

עוקף במה בדיוק? מה קשור "ביצועים"? בבנצ'מארק? זה המדד הכי אבל הכי לא רלוונטי שקיים - זה בערך הפרמטר האחרון (!) שצריך לשקול בבחירה של טלפון נייד....

כל המכשירים היום (וגם לפני שנה ואפילו לפני שנתיים, דור ה-SD810) הם מהירים מעל ומעבר ומספיקים להכל.

לגבי ה-Razer, באמת טלפון מעולה מהרבה בחינות, אבל עם שני חסרונות עיקריים: 1. שוליים מאוד גדולים; 2. מצלמה מחורבנת בקטע קיצוני, דיל ברייקר של ממש.

אני בעד לסקור את כולם. 

אם אתה רוצה משחקים חדשים, אז זה משמעותי מן הסתם. ואין תחליף לחומרה החזקה ביותר בכל מכשיר.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם אתה רוצה לשחק זה לא משמעותי, משתי סיבות:

1. במילא כמעט כל המכשירים בשוק שיוצאים באותה שנה משתמשים בדיוק באותו SoC (סנאפדרגון של קוואלקום) והביצועים שלהם זהים. כך שזה לא הפרמטר שאיתו אתה תבחר את הטלפון שלך, פשוט מהסיבה שהוא זהה בכולם.

2. גם מכשירים שנתיים אחורה יפעילו היום כל משחק שקיים בלי שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Rossi_fan

אז לך לחנות ותרכוש מכשיר עם 845 😉 מה אמרו לך? אין כזה?

עכשיו אין עוד כמה חודשים יגיע לארץ אל תדאג (ולא הלכתי לחנות לשאול את זה חחחחחחח אני יודע למצוא את המידע הזה בעצמי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית לדעתי בחוכמה, ה-U11Plus (הידוע גם בכינויו "מה שהפיקסל 2 XL היה אמור להיות") הוא לדעתי היום המכשיר הכי טוב שאפשר לקנות, לצד הפיקסל 2 XL למי שמוכן לסבול את המסך הנחות.

אגב, כל זה רלוונטי רק לעוד מספר שעות כי היום בערב יוכרז הגלקסי S9 שכנראה יהיה מעל כולם, עד הפעם הבאה :) מירוץ שלא נגמר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...