מi5 4430 לi7 4790? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מi5 4430 לi7 4790?

n00kie

Recommended Posts

ציטוט של coch

אתה לא צריך להסכים \ לא להסכים איתי. פשוט תישאר ב state of mind הזה שאני לא מבין כלום בסייבר ולא מכיר שום דבר בעולם הזה.

לי לא מפריע הפעם משום מה.. :)

לילה טוב.

לא צריך ללכת רחוק על מנת להפיק את המסקנה שאין ברשותך **ידע מקצועי** בסייבר, מספיק היה לקרוא את שכתבת כאן:

ציטוט של coch

בבית ? יהיה לי הבדל אם גוגל מתקנים לי את זה ביום ומוזילה ביום ורבע ? אתה מדבר פה על יוזרים שיושבים בבית.

לא טוען לרגע שאינך מבין חלילה כלום. יתכן שמבין ולא מעט, על אנטי וירוס, FW ביתי, התנהלות משתמש נבונה - שלא פותח

מה שלא צריך, וכדומה... 

אך לא מדובר ברמה מקצועית זה בטוח, כזה שגדל ב 8200, שיודע לעבוד תחת מערכות הפעלה unix/linux ולפרק אתרים או

רשתות, ויודע איך לבצע הגנות סייבר ולהעמיד ארגון בתקינה מקובלת בתעשיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של nec_000

במקרה שכן ניסה להצפין הקבצים מתוך תקווה שתשלם כופר, הרי שתפרמט המחשב ותתקין על נקי.

טרחה של שעתים לכל היותר. אלא אם יש לך שם חומר חשוב באמת שאינו מגובה.

image.thumb.png.70313e158529954d478b1aa14585f56b.png

אתה יכול להירגע קצת לדעתי. אני ואתה לא מדברים על אותם דברים. אתה מדבר על סייבר ארגוני, אבטחת מידע והחשיבות בעולם של היום,

אבטחת מידע בשוק של היום וכו'.

בעצם בחרת לקחת את הדוגמא שלנו של "כרום אל מול פיירפוקס" עבור המשתמש בבית ומיפית לי קצת בכמה לינקים וציטוטים על כמה אני

לא מבין.

אנחנו מדברים על שני דברים, לא דומים. אני אמרתי לך שאני ואתה - מול השועל הכתום בבית, אין הבדל ולעולם לא יהיה. מדובר בשני דפדפנים

שונים לגמרי ודומים בו זמנית. מודרניים ומוכרים. לקחת דוגמאות מעולם אבטחת המידע וכו'.. לא יודע איך ולמה אתה מקשר את זה למשהו שמעולם

לא הוזכר.

נק.. מספיק בנושא הזה חביבי. באמת ובאמת ולא כדי לצאת אחרון שיגיד את מה שיש לו להגיד.. אני חושב שידך כאן קצת יותר חלשה ממה שאתה

חושב, אני גדלתי בבית שיצאו ממנו אנשים למחקר ופיתוח בתחום האבטחת מידע. לא אני, אבל זו הייתה אופציה באיזשהו שלב שויתרתי עליה

ובחרתי ללמוד משהו אחר. אתה לא צריך להיכנס לויכוחים מפגרים בתחום שהתחילו מאיזה אנחנו משתמשים בבית. זה מיותר וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

לא צריך ללכת רחוק על מנת להפיק את המסקנה שאין ברשותך ידע מקצועי בסייבר,

מספיק היה לקרוא את שכתבת כאן:

לא אומר לרגע שאינך מבין חלילה כלום. יתכן שמבין ולא מעט, אך לא ברמה מקצועית זה בטוח.

מצוין. ואני בטוח שאתה ארכיטקט סייבר, מהטובים שיש מהדוגמאות שעליהם דיברנו.

סע ברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- coch,

הדיון הוא פומבי ומטרתו להראות לקורא מן הצד, זה שכן שמתעניין להבין האם לדפדפן עצמו ישנה משמעות של על

סביבת העבודה שלו, האם זה משנה... 

התשובה היא שבנגוד לשכתבת כאילו זה לא משנה, היא בהחלט כן.

edge ו- כרגע בחזית. לא מפתיע לאור המשאבים העומדים מאחורי המפתחים של שני המוצרים הללו.

אדם פרטי בביתו אינו ברמת סכון גבוהה זה נכון.

יחד עם זאת, הנני עובד עם הכלי **היותר נכון אבטחתית** מאשר עם הכלי **שהתרגלתי אליו מנוחיות**.

כאיש בטחון בקריירה, שעובד בבטחון בהווה, יתכן ורגישותי גבוה מהמשתמש הממוצע - זה כן.

אגב, הנני עובד לעיתים מהבית במערכת מאובטחת שמאפשרת גישה מרחוק למערכות הקריטיות בעבודה,

אלמנט שרק מעצים את הסוגיה (עבורי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

הדיון הוא פומבי ומטרתו להראות לקורא מן הצד, זה שמתעניין להבין האם לדפדפן עצמו ישנה משמעות של אבטחה על סביבת העבודה

שלו, האם זה משנה...

התשובה היא שבנגוד לשכתבת בהחלט כן.

edge ו- chrome כרגע בחזית. לא מפתיע לאור המשאבים העומדים מאחורי המפתחים של שני המוצרם הללו.

אדם פרטי בביתו אינו ברמת סכון גבוהה זה נכון.

יחד עם זאת, אני עובד עם הכלי **היותר נכון אבטחתית** מאשר עם הכלי **שהתרגלתי אליו מנוחיות**.

כאיש בטחון בקריירה, שעובד בבטחון בהווה,  יתכן ורגישותי גבוה מהמשתמש הממוצע - זה כן.

אגב, הנני עובד לעיתים מהבית במערכת מאובטחת שמאפשרת גישה מרחוק למערכות הקריטיות בעבודה, אלמנט שרק מעצים את הסוגיה

עבורי.

מעולה. תשתמש מצידי גם בדפדפן של חברת פפסי. אני לא מבין עדיין מה הסוגייה בכלל.

"היותר נכון אבטחתית" לבית לא צריך להיות מה שאיש ביטחון\קריירה אומר שכדאי ונכון.

אתה לא איש סייבר. ולא הייתי ב 8200, הייתי בצנחנים. כל מה שעשית שם לא מרשים אותי, מצטער.

דפקת לי טיעון שאני נמצא בסיכון עם הדפדפן של מוזילה לעומת בשימוש ביתי. לך תבין.

התשובה היא - שפיירפוקס מתאים בהחלט ועונה לדרישותיהם של משתמשים ביתיים בדיוק כמו .

מה שמעבר לזה - לא נטען על ידיי. אתה יכול להוסיף על זה מה שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

מצוין. ואני בטוח שאתה ארכיטקט סייבר, מהטובים שיש מהדוגמאות שעליהם דיברנו.

סע ברכה.

אינני ארכיטקס סייבר,

אלא מבין בתחום מעל איש המחשוב הממוצע, וזאת כפועל יוצא מלימודי עבר, מהשלמת ידע בהווה, מהעיסוק המקצועי (בעקיפין),

מחשיפה במסגרת העבודה, ממחויבות להעמיד את המערכות שלנו במקום העבודה בתקינה מחייבת מטעם המדינה, השב"כ, ורשויות הכספים.

ארכיטקטי הסייבר - מומחי הפריצה וההגנה, הם אלו שהנני רואה בשגרה מתעסקים בנושא 24/7 כמקצוע.

אני (כמעסיק שלהם) שוכר לא אחת את שרותיהם, ולומד מהם המון.

כבר כמה שנים רבות וטובות, במיוחד מאז שהמהפכה בתחום הזה חוותה רנסנס ב- 2011 ואליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב רוב מומחי הסייבר צעירים ממני בעשור ומעלה.

הם נכנסו בקרירה שלהם בתקופה כזו, שהתחום חווה את הצמיחה והרלוונטיות הכי גדולים שלו, 

שנות ה- 2000, אך בעיקר אחרי 2011. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך יש לי משפחה בתחום. אחת מאוד מאוד בכירה.. אחת החלוצות בתחום הזה. והיום עשר שנים מעליי ( 41 )

תיכף מסיימת את מה שעושים אחרי הדוקטורט ? לא יודע לא התעמקתי. מעולם לא מצאתי רצון ללמוד או לעבוד בתחום הזה,

יש לי עוד בן משפחה שהוא בין הבכירים היום ב Juniper ולא עובד בארץ וכו'.

התחום לא זר לי. ואני אומר לך מראש שיצאת טונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמשתמש ביותר מידי לשוניות(Tabs) בGoogle Chrome או סתם רוצה לחסוך קצת זיכרון יכול לנסות את The Great Suspender, ניתן להגדיר השהיה להחל מ20שנ'/דקה/5דק'.., ברירת המחדל היא שעה ואם באחת הלשוניות כבר מתנגן במקרה שיר כלשהו בYoutube למשל אז לא תבוצע השהיה לאותה לשונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^לא העמקתי, אך אשמח להבהרה מה הכלי עושה במידה ואתה מכיר ומבין אותו.

ההגין הראשוני שלי אומר, שהוא מוריד ל- swap את העמודים מוקדם יותר ממה שמערכת ההפעלה 

היתה עושה זאת ממילא, כאשר הזכרון הפיסי נגמר לה. אני בכוון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מפחית את הmemory footprint, ולא עדיף פשוט לנסות את התוסף? :)

אפשר גם להיכנס אל "chrome://flags/" ושם לאפשר באפשרויות הנסיוניות את

ציטוט

Automatic tab discarding
If enabled, tabs get automatically discarded from memory when the system memory is low. Discarded tabs are still visible on the tab strip and get reloaded when clicked on. Info about discarded tabs can be found at chrome://discards. – , Windows

ולמרות שזה מאופשר אצלי לא שמתי לב לשום שינוי =\

במקרה הכי קיצוני אפשר להיכנס למנהל המשימות של הGoogle לסמן את כל הלשוניות ופשוט לסיים את התהליך שלהם ותמיד אפשר לרענן את הלשוניות שרוצים שוב ובכך לפנות יותר במקרה הצורך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...