מחפשת פלאפון לקנייה (מיידית) עד 1500 ש"ח בארך, אשמח להמלצות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפשת פלאפון לקנייה (מיידית) עד 1500 ש"ח בארך, אשמח להמלצות

Tal Ben David

Recommended Posts

בלי עוד מידע לא נוכל לתת לך שום המלצה.

פרטי מה חשוב לך, סוללה, ביצועים, מסך, וכו' ובאיזה סדר ומה את עושה עם המכשיר.

בנוסף אם יש דברים ספציפיים שאת חייבת כמו תמיכה בפונקציות של נגישות וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאין מידע כמו ש@פולי הקנטאור כבר אמר, אני אמליץ על מכשיר.

ציטוט של Liad344

יש את G6 בבערך 1700. מכשיר חמוד. אפשר למצוא גם את הS7 , או גלקסי A למינהם . 

ויש להם 32GB נפח פנימי כשבפועל זה קצת פחות ולמרות שיש אפשרות הרחבה עם כרטיס אני בטוח שהיא לא תשתמש.

בבערך 1,700ש"ח יש כבר את Mi6 שעדיף על שניהם מבחינת ביצועים(מאחר והוא כולל את השבב שקיים גם בGalaxy S8), כולל כפולה ונפח האחסון שלו הוא פי 4 לעומתם.

Xiaomi Mi6 128GB(החל מ1,735ש"ח)

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=945618

יש אותו בתקציב שלך בדגם ה64GB אבל לדעתי שווה לחרוג בשביל דגם ה128GB(במידה ואת אוהבת לצלם כמה שיותר).

Xiaomi Mi6 64GB(החל מ1,539ש"ח)

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=943742

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liad344

רוב האנשים רוצים טלפון "טוב" הוא צריך לעבוד , להיות מהיר , עם סוללה חזקה מספיק , ומצלמה מספיק טובה. 

נכון, אבל יש הרבה מכשירים "טובים" ולכולם יש חסרונות ויתרונות. השאלה מה חשוב לה יותר ומה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liad344

רוב האנשים רוצים טלפון "טוב" הוא צריך לעבוד , להיות מהיר , עם סוללה חזקה מספיק , ומצלמה מספיק טובה. 

נכון, אבל יש הרבה מכשירים "טובים" ולכולם יש חסרונות ויתרונות. השאלה מה חשוב לה יותר ומה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, ואם היא רוצה מכשיר עם מסך גדול/קטן יותר, או עם חיי סוללה יותר ארוכים, או עם מעודכנת יותר מאנדרואיד 7.0 ואני יכול להמשיך..

אז ה- G6 מכשיר טוב, אבל יש אנשים שיותר יתאים להם מכשיר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

ם מערכת הפעלה מעודכנת יותר מאנדרואיד 7.0

אני חושב שאפילו למעריצי אנדרואי כבדים (כמוני) כבא לא אכפת... זה כלכך לא קריטי , אין הרבה חדש באנדרואיד 8. 

אני מבין את הטענות שלך , אבל ל 99% מהמשתמשים , זה לא קריטי . אם האייפון/אנדרואיד שלהם יהיה גדול - הם ייסתדרו. עשרות מליונים קונים את המכשירים האלו - הם נועדו לרוב המשתמשים . טלפון קטן יותר זו טענה שלא נשמעת המון , (חוץ מזה שהמכשירים החדשים  עם שוליים צרים די קטנים) , טלפון גדול יותר דווקא שמעתי יותר. 

אני אומר את זה בתור אחד שאוהב להתעסק עם הדברים האלו , בין עם להחליף מסך לטלפון או משחה טרמית למחשב , יש מעט דברים קריטים - מכשיר אמין , וכזה שיהיה מספיק נפוץ , כדי שלא יהיה גרוע , ויהיה אפשר לתקן אותו בכל מקום (ולמצוא אביזרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

אוקיי, ואם היא רוצה מכשיר עם מסך גדול/קטן יותר, או עם חיי סוללה יותר ארוכים, או עם מערכת הפעלה מעודכנת יותר מאנדרואיד 7.0 ואני יכול להמשיך..

אז ה- G6 מכשיר טוב, אבל יש אנשים שיותר יתאים להם מכשיר אחר.

אבל אם נתעמק היום אפשר לראות שהבחירה ע"פ גודל מסך גם לא הכי נכונה כי יש מכשירים עם אותו גודל מסך כשמכשיר אחד גדול יותר מהשני או מצבים שמכשיר עם מסך קטן יותר בערך באותו גודל של מכשיר עם מסך גדול יותר כמו במצב של היום עם המכשירים ללא שוליים.

מערכת יותר עדכנית מאנדרואיד 7.0 אין בתקציב שלה חוץ מXiaomi Mi A1 64G(כרגע 779ש"ח+) אבל יש לה תקציב למכשירים יותר טובים.

בכל מקרה אם רוצים לעמוד בתקציב(1,500ש"ח בערך) המכשיר הכי טוב שהיא תקבל הוא הXiaomi Mi6 64GB שנותן את יחס עלות התועלת הכי גבוהה ואם היא רוצה לעמוד בתקציב ולקבל גם מכשיר עם עמידות למים אז זה כבר הSamsung Galaxy S7 32GB שכבר הוצע ע"י @Liad344.

אם היא מוכנה לחרוג ל1,7XXש"ח אז כמובן שוב Xiaomi Mi6 128GB שנותן יחס עלות תועלת אפילו גבוהה יותר ושוב אם רוצים עמידות למים אז לדעתי עדיף כבר את הSamsung Galaxy A8 64GB שגם הוצע כבר ע"י @Liad344.

בסופו של דבר אם היא מוותרת על העמידות למים היא מקבלת מכשיר עם ביצועים גבוהים משמעותית וגם אם היא תוסיף פרטים זה לא ישנה כלום כי דיי עברנו על הכל ביחס לתקציב(כולל חריגה) לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Mandheling אני חושב שאתה צודק אבל זה לא משנה את העובדה שאני שיש אנשים שפשוט ירצו להוציא יותר גם אם מכשיר בסכום נמוך יותר כבר יספק אותם בכל מקרה אף מכשיר פה לא עדיף על המכשירים של לדעתי.

גם מבחינת המצלמה ביחס למכשירים יקרים בהרבה וזאת דוגמא טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...