מי ביקש מעבד טוב לגיימינג "כבד"? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי ביקש מעבד טוב לגיימינג "כבד"?

Recommended Posts

ציטוט של nec_000

^

א. ראשית פספסת את כל הפואנטה

ב. שנית סתרת את עצמך (כתרגיל עצמי מצא היכן)

ג. שלישית בתור אחד שמייצג גיימר כבד כמותך, ועוד אחד בעל מסך 60hz ,

אתה האחרון שיכול להטיף לאחרים לקנות מעבד "שמספק יותר מ- 60 פריימים לשניה"

שהרי כל מה שמעל 60 ממילא הולך לפח.

לשכמותך מספיק אפילו מעבד i5 2300 משנת 2011 (אין הבדל - גם הוא יודע לספק תמיד מעל 60 פריימים לשניה).

ויתכן אפילו מעבד i5 - 750 משנת 2009, כמדומני גם הוא יודע בכל הכותרים (גם ההכי כבדים) לתת מעל 60.

הפעם כתבתי קצר כי האמת מאד פשוטה להבנה.

ראשית אני לא מטיף לאף אחד, אתה המטיף\המבין הגדול בפורום הזה - אם כבר. ככה למען הסדר הטוב.

שנית - מזמן כבר הוכחתי לעצמי ש i7 זה המעבד הנכון בשביל השימושים שלי. מבחינה תקציבית אני יכול להרשות

לעצמי את כל האופציות שמוצגות בגרף, אני בניגוד להרבה אנשים - קונה לפי הצרכים שלי, שהם לא דומים לשלך.

ושלישית - כל מה שמעל 60 הולך לפח עבורך. אתה לא משחק משחקים תחרותיים ואין לך צורך או רצון בלהגיע ל 144 פריימים,

שזה הדבר היחיד שדומה בינינו בנושא הזה. הולך לפח ? כן, בשבילך. לא בשביל אלה שמוצאים את היתרונות.

גם אני לשם שינוי לא מדגיש ולא אומר במילים פחות מתורבתות מה אני חושב על הפוסט שלך.

פשוט וקל להבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אני נמנע מראש מויכוח עתידי עם המדען\המתמטיקאי כדי לא להרוס דיונים.

למען הסדר הטוב בלבד ולנוחיותכם - דוגמא בסיסית לבדיקה, מדוע הפוסט מעליי הינו שגוי.

כמו כל חסר ניסיון במקרה שלו, שלא משחק לעומק בכל כותר אפשרי - הטענה המופנת נגדי היא כי איני

משתמש במסך שהוא 144. החלק השני של הטענה הוא אמת. שאר החלקים בתגובות שלי הינם כלליות,

ולא משקפות את הנתונים על המחשב האישי שלי והשימוש שלי במסך 60 ( וזה למה המדען מתבלבל ומבלבל בו זמנית ).

הדוגמא הפשוטה שתיקח אותנו לכמה כותרים בודדים ( ויש עוד מספיק כאלה שנבדקו בזמן אמת על ידי הלא-מדען coch ).

עכשיו אם זה לא ברור למישהו - הטענות ש nec000 פירסם ( שגם i5 2300 ) מספיק לאחד כמוני ( מסך 60 ) היא מבוססת

שוב, על השקפת עולמו ( הוא לא מבין מה זה מינימום פריימים מבחינה פרקטית, והוא לא מכיר ו\או משחק מספיק כותרים מודרניים )

למעט מה שהוא מוצא ביוטיוב. הטענות והנימוקים המרשימים ימשיכו כנראה להרשים את מי שלא מטיל ספק.

חשוב להבין שהדוגמא הזו היא באמת בסיסית. המצב בפועל בחלק מהמשחקים המודרניים הבולטים של היום כמו PUBG

למשל - בעצם יותר גרוע מהדוגמא שפירסמתי. בחלק מהמקרים רואים 100% הבדל בין i7 ל i5 שהמדען פירסם. צריך לתת

OC לאיזור ה 4.5 כדי לצמצם את הפגיעה לאיזור ה 60-70% ! יש הבדל עצום בין שחקנים תחרותיים שמחפשים יציבות

פריימים במשחקים כאלה, לבין בני X שנים שהוא קונה ומראה לנו - "איזה כיף לשחק בוויצ'ר 3 בהגדרות בינוניות".

הוא פשוט לא מכיר. לא אשמתי, זה בטוח.

בהצלחה בהמשך, אני באמת מבטיח לא להתווכח הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

coch,

ואז ואז...

ואני יכול להרשות לעצמי פי 10 (אם לא יותר...) ממה שאתה יכול להרשות לעצמך.

נו אז ? למה זה מעניין בכלל... או רלוונטי לטעון.

לא קונים "כי יכולים להרשות לעצמנו", עובדים עם הראש.  זה נכון בכל אספקט בחיים ובמיוחד באספקטים צרכניים.

לא נכנס שוב לדיון הזה... העברנו את הפואנטה הזו לכל יושבי הפורום ומחוצה לו די והותר.

מי שהשכיל להפיק מכך תובנות מהותיות לחייו הרוויח, ומי שלא זו בעייתו "ושייחנק בעבודה" עד המוות,

הוא הרי יכול להרשות לעצמו... (אהבתי את הטעון שהבאת) ועוד נעשה בו שמוש מושכל בהמשך.

פותח השרשור, לבטח אחד מהחמישיה הפותחת בידע והבנה דיסיפלינרית בפורום שלנו, אני לפחות התרשמתי ממנו מאד בעבר ובכלל,

העלה נקודה מעניינת גם אם לא חידש מאומה (לוותיקים). נו אז מה קרה, כולה הצטרך אליו עוד חנאג' אחד והעביר למי שהיה צריך,

קצת יותר לעומק את כוונת המשורר. 

אז בהמשך בא מישהו אחר בשרשור ומנסה לטעון "שכן חשוב מעבד חזק לגיימינג", כאשר ההסבר הכי חזק שיש לו מבוסס על הטיעון:

"כי הוא יכול להרשות לעצמו" .

שפשפתי לרגע את עייני כחושד בראיה קלוקלת - שלא קורא נכון את השורה.

אז מה דעתו של הטוען - אולי לשם שינוי פעם אחת בפורום שלנו, להסביר היכן המעבד היקר בפרקטיקה, בפועל, במימוש, בטכני... 

באים לידי ביטוי בגיימיג ?

מדוע הוא לא מנסה לתסבר את הצידוק ל 8700k מבחינה מקצועית ?

אפילו כלפי עצמו (שנחשב כבד), הוא מוותר לנסות להסביר. האולי הבין לבד (באמצעות המראה ששמו לו) שגם עבור עצמו הוא

ממש אינו צריך מוצר יקר כזה, כאשר ממילא המוניטור שלו חסום מלעיל ב- 60hz ?

אני שואל שאלה שכל הזמן מסקרנת אותי:

מדוע במקום לדבר לגופו של דיון מקצועי **הוא** מעדיף לדבר "על האנשים" ולא על התוכן, ואז עוד מתעצבן שמחזירים לו באותה מטבע.

ממרום גילי ארשה לי להטיף לך,

שעברת מזמן את גיל 30, אז תתחיל להראות זאת ליתר החברים.

nec לא מעניין פה את אף אחד (אפילו לא אותי).

**טיעונו הטכני** של nec הוא היחידי שמעניין (אם בכלל). תתקוף את הטעון הטכני.

עד שלא תלמד לעשות זאת, תקבל דליי מים על הראש. מנסיון חיים, דליי מים בסוף מבגרים את כולנו ורק עושים אותנו לטובים יותר במה שעושים.

כי אחרי כמה דליים אנחנו מבינים שאם לא נתחיל לעבוד עם הראש לא נצא מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
  • צור חדש...