האם כדאי לקנות כרטיס מסך שעבר MINING - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לקנות כרטיס מסך שעבר MINING

אוהד נעוס

Recommended Posts

החוק אומר ש"שימוש סביר" כפי שהגדרת (Kirill), הוא שימוש בהתאם להוראות השימוש של היצרן. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי שום הוראות מיוחדות של יצרני כרטיסי המסך הנוגעות למיינינג או לשימוש ממושך של 24/7.

לפיכך החנות/היבואן מחוייב/ת לספק אחריות על כרטיס מסך ששימש למיינינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תיקח את זה בצורה כזאת שיוצאים נגדך (אני לפחות). יכול גם להיות שאתה צודק, אני פשוט רוצה להבין למה כי זה ממש לא נראה לי הגיוני.

ואם הנושא מעניין אותי, אז למה שלא אדון עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה קורה?

הסבר שלי הבא

יש לקוח סביר ( אתה) שאתה רוצה לקנות כרטיס מסך ולקבל מה שמגיע לך כחוק

יש לקוח  אחד שמעוניין במיינינג , לבנות ריג של 6-12 כרטיסים. 

אין מה לשוות בין שתי סוגי לקוחות.

ברגע שאתה נמצא בקבוצה א אתה לא תבין את האנשים בקבוצה ב

זורם איתך בדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקוח יכול לקנות 20 לגיימינג (כאשר הוא עושה בכולם שימוש סביר) מחנות ועל החנות חייב לתת את אותו מספר שנים של האחריות (אלא אם כן צויין מגבלה של מספר כרטיסים לרכישה באופן מפורש) . בעלי החנות לא קובע את אופן השימוש אלא הלקוח .   

כלומר Kirill-TMS אם ציינת שכרטיס מסך האחריות שלו זה ל 3 שנים אז כן הלקוח יכול לקנות 20 ואתה חייב לתת לו על כל אחד מהם 3 שנים .

ולא ניתן לקבוע אחריות על כמות מסוימת .   או שהאחריות היא X או Y אי אפשר גם וגם  כי בשביל זה קיים מגבלת קנייה. (תקן אותי אם אני טועה)

אבל חוץ מה זה משנה? אז בן אדם יעשה 20 קניות במקום קנייה אחת 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

החוק אומר ש"שימוש סביר" כפי שהגדרת (Kirill), הוא שימוש בהתאם להוראות השימוש של היצרן. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי שום הוראות מיוחדות של יצרני כרטיסי המסך הנוגעות למיינינג או לשימוש ממושך של 24/7.

לפיכך החנות/היבואן מחוייב/ת לספק אחריות על כרטיס מסך ששימש למיינינג.

Inno3D הסנונית הראשונה:

http://www.guru3d.com/news-story/inno3d-warns-that-mining-can-break-warranty-on-their-gpus.html

https://www.pcgamer.com/cryptocurrency-mining-may-void-warranty-on-inno3d-gpus/

וזה יצרן אחר:

ציטוט

here is pny warranty saying " THIS WARRANTY SHALL NOT APPLY WHERE PRODUCT(S) ARE USED TO ANY DEGREE, OUTSIDE OF NORMAL INTENDED USE, WHICH SHALL INCLUDE BUT ARE NOT LIMITED TO “MINING” (e.g., Cryptocurrency, Data Mining, Mining Farms). "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

קודם כל לא בטוח שזה תופס במישור המשפטי . שנית אם המוכר לא ציין את אורך חיי המדף של המוצר הוא חייב לממש את האחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פורש מדיון:) בדיוק מזה חששתי

כלומר Kirill-TMS אם ציינת שכרטיס מסך האחריות שלו זה ל 3 שנים אז כן הלקוח יכול לקנות 20 כרטיסי מסך ואתה חייב לתת לו על כל אחד מהם 3 שנים .

אני מנהל איתך דיון כי להסביר לכם את המצב, מתוך רצון להיות נחמד

אין לי שום קשר לפותח דיון ולכרטיס שלו

המשך דיון מהנה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nirvcr

קודם כל לא בטוח שזה תופס במישור המשפטי . שנית אם המוכר לא ציין את אורך חיי המדף של המוצר הוא חייב לממש את האחריות

תופס. מבחינת החוק היצרן הוא זה שמגדיר איך להשתמש במוצר, ואם נעשה במוצר שימוש שלא לפי הוראות היצרן אז הוא לא מחוייב לספק אחריות. בדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, מה שיפה במדינת זה שההצהרות של היצרן לא רלוונטיות.

ציטוט של Milford Cubicle

לא יעזרו פה המשחקים, החוק לא מאפשר לספק למוצר אלקטרוני שעלה מעל 150 ש"ח אחריות לפחות משנה.

אפילו אם היצרן בעצמו!!!! יטען שהוא מספק אחריות לחצי שנה בלבד, זה לא רלוונטי. מי שהחליט לייבא מוצר אלקטרוני למדינת ישראל, מחוייב בחוקים של מדינת ישראל

היצרן גם יכול להגיד שהוא מוכר את המוצר AS IS ללא אחריות כלל. זה לחלוטין לא רלוונטי, במידה וקנית אותו מיבואן ישראלי.

אם יבאת אותו לארץ בעצמך ביבוא אישי (כלומר, קנית באינטרנט ושלחת בדואר) אז בארץ אף אחד לא חייב לך כלום ואתה תלוי בתנאי האחריות של היצרן, אבל כל עוד קנית את המוצר בחנות / דרך היבואן הישראלי - היבואן הוא זה שמחוייב על פי חוק לספק לך שנה אחריות, על פי התנאים שמוגדרים בחוק הישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

תופס. מבחינת החוק היצרן הוא זה שמגדיר איך להשתמש במוצר, ואם נעשה במוצר שימוש שלא לפי הוראות היצרן אז הוא לא מחוייב לספק אחריות. בדוק.

לא הבנת . אמרתי בהקשר "שימוש המוצר" שאתה צודק לגמרי . 

אבל ברגע הקניה המוכר חייב לממש את מלוא  האחריות למוצר שנקנה  . כלומר לקוח יכול לקנות 20 למטרת גיימינג ומספר השנים של האחריות נתון  בהתאם לשימוש ולא בהתאם לכמות הנמכר 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...