קונה מחשב חדש, צריך עזרה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחשב חדש, צריך עזרה

Vlad Kondratenko

Recommended Posts

ציטוט של --- The King ---

לגבי זיכרון אפשר כרגע להיסתפק ב- 8GB היות ויש לך GTX1060 שיתקשה לנצל יותר מ- 8GB זיכרון ולהוסיף בעתיד 8GB נוספים, אבל אם בא לך להצטייד ב-16GB מעכשיו זה גם בסדר.

בגדול אני מסכים עם רוב מה שאמרת אבל המשפט הזה לא קשור למציאות, אין כמעט שום קשר בין השימוש בכרטיס המסך לשימוש של הזיכרון הפנימי.
לא ש8 זה לא מספיק, אבל אם הוא ירצה שיהיה פתוח ברקע בזמן שהוא משחק אז יש משחקים בהם הוא בקלות יגיע ל8.
ולפותח הדיון, עם כרטיס כמו ה1060 גם i5 שני דורות אחורה ייתן בדיוק את אותם הביצועים כמו הדורות החדשים של הi5 והi7 ולכן אם המחשב למשחקים ממש אין צורך ללכת מעבר לi5 8400, תחסוך את הכסף שלך ותקנה זול עכשיו כדי שתוכל לשדרג כרטיס מסך עוד 8 חודשים שבתקווה יצא רענון מנוידיה.

ושאלה אחרת, ראיתי שאתה עם I5 דור 3 ואני תוהה איך המחשב שיש לך עכשיו לא מספק אותך? כי הביצועים במשחקים כמעט ולא ישתנו עם מעבד חדש, רק עם כרטיס גרפי חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אין כמעט שום קשר בין השימוש בכרטיס המסך לשימוש של הזיכרון הפנימי.

יש קשר. 

בסרטון הבא אתה יכול לראות שעם GTX1070 יש הבדל בין 8GB ל- 16GB:

לעומת זאת, בסרטון הבא אפשר לראות שאין כמעט הבדל בין 8GB ל- 16GB בגלל שזה נבדק עם GTX1060.

אם אצליח למצוא גם השוואה שנעשתה עם GTX1080 או GTX1080TI אתה תראה שהפערים גדלים ככל שהכרטיס חזק יותר. אם אמצא אשתף כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין כרטיס המסך לניצול הזיכרון, הזיכרון מנוצל בלי שום קשר לכרטיס המסך.
זה שיותר זה טוב יותר זה ברור, אבל אם יש לך כרטיס עם אותה כמות של לא משנה כל עוד אתה משחק באותן הגדרות.
הכוונה היא שכרטיס המסך לא ניגש לזיכרון כמעט אף פעם והזיכרון משומש על ידי התוכנה בלי לעבור דרך כרטיס המסך.
יותר טוב יותר אם צריך לטעון טקסטורות ומודלים מהזיכרון שלא נטענו עדיין לזיכרון הכרטיס ומשם מגיעה ההשפעה הדיי זניחה ביחס לעלות(בעיקר מעל ל16)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אין שום קשר בין כרטיס המסך לניצול הזיכרון, הזיכרון מנוצל בלי שום קשר לכרטיס המסך.

זה נכון. בדקתי את העניין והופתעתי לגלות שטעיתי במה שחשבתי עד עכשיו.

אבל עדיין, בפועל 8GB או 16GB עם GTX 1060 לא יהיה כמעט הבדל מבחינת FPS.

עם GTX 1070 ומעלה כן יהיה הבדל עם 8GB או 16GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

זה נכון. בדקתי את העניין והופתעתי לגלות שטעיתי במה שחשבתי עד עכשיו.

אבל עדיין, בפועל 8GB או 16GB עם GTX 1060 לא יהיה כמעט הבדל מבחינת FPS.

עם GTX 1070 ומעלה כן יהיה הבדל עם 8GB או 16GB.

ל1070 יש 8 גיגה , הוא יצטרך לטעון טקסטורות או מודלים לעיתים רחוקות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

ושאלה אחרת, ראיתי שאתה עם I5 דור 3 ואני תוהה איך המחשב שיש לך עכשיו לא מספק אותך? כי הביצועים במשחקים כמעט ולא ישתנו עם מעבד חדש, רק עם כרטיס גרפי חדש.

הקטע שכרגע המעבד שלי יוצר צוואר בקבוק במשחקים שהם בעיקר עולם פתוח (Wildlands ו Assassin's creed origins)

מבחינת עיבוד גרפי הכרטיס מצליח לעמוד יפה, ואין הבדל ב FPS בין MEDIUM ל ULTRA, אבל כאשר מדובר במקומות כמו ערים במשחקים, ה FPS יורד משמעותית ואני גם רואה שהגורם לזה זה דווקא המעבד.

תתקנו אותי אם אני טועה אבל אני ראיתי את זה ממש חזק ב AC ORIGINS, בו הכרטיס שלי בממוצע פועל על 60-70%, וכל הליבות של המעבד שלי על 100% 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Vlad Kondratenko

הקטע שכרגע המעבד שלי יוצר צוואר בקבוק במשחקים שהם בעיקר עולם פתוח (Wildlands ו Assassin's creed origins)

מבחינת עיבוד גרפי הכרטיס מצליח לעמוד יפה, ואין הבדל ב FPS בין MEDIUM ל ULTRA, אבל כאשר מדובר במקומות כמו ערים במשחקים, ה FPS יורד משמעותית ואני גם רואה שהגורם לזה זה דווקא המעבד.

תתקנו אותי אם אני טועה אבל אני ראיתי את זה ממש חזק ב AC ORIGINS, בו הכרטיס שלי בממוצע פועל על 60-70%, וכל הליבות של המעבד שלי על 100% 

סבבה, תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Vlad Kondratenko

עוד שאלה קטנה:

כרגע המלצתם ללכת על ספק כוח של 550 W.

זה יספיק לי אם אני בעתיד אשדרג כרטיס מסך נגיד ל 1080 ti?

סביר להניח שזה יעבוד גם עם 1080TI אבל זה מאד גבולי, אם אתה רוצה להיות בטוח גם להמשך תלך על 650

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...