5870 הלך לעולמו לפנות בוקר. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5870 הלך לעולמו לפנות בוקר.

coch

Recommended Posts

חס ושלום!

אין להשוות בין כרטיסים שנפחו את נשמתם, לבין כרטיסים שנמכרו למרבה במחיר, בשוק סחר כרטיסי המסך המפוקפק.

עם זאת - אני רק אומר, שמובנות לי רגשות החיבה לכרטיסים אלו, שהיו יוצאים מן הכלל.

בנוסף, הבאתי את מסכי הLCD הזקנים שלי - בתור דוגמא לרכיבי מחשוב שאני יודע שאתגעגע אליהם ברגע שימותו, אבל כרגע רוצה שהם ימותו. אתה מבין את הכיוון @askme?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום ארוך. קניות לבית ועברתי ב KSP. אז ככה.. יש סוף טוב הפעם. לפחות אני מבסוט מההחלטה שקיבלתי.

המחשב עובד כרגע עם המובנה של , שזה מעל ומעבר לעבודה שאני עושה אבל אין לי רצון שזה יישאר ככה.

מאחר ואין כרטיס מסך מהעבודה, אני מקבל רק מעבד עם מובנה אז קניתי לאחיין שלי 1050Ti היום, שיתפנק לו.

אני לוקח ממנו את ה 5870, גירסאת ה Vapor-X. אין מאושר ממני. לא יודע למה.. :) :)

סופש נעים לכולם.. תודה על התגובות.. היה נחמד לקרוא. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

חחח אז שדרגת את אחיך לכרטיס גרפי שחזק פי 2 (!!) ולקחת את הישן. טפו טפו טפו מה שנקרא

אחיין*...

כן נו מתנה לילד, ואני מחזיר את הנוסטלגיה למחשב.

זה מתאים בול שם.. אני מרוצה.

אני יבריש אותו קצת בהזדמנות הזו, לא מאמין שניקו אותו עד היום. אחיין שלי יותר זמן על הסמארטפון

או עם חברים מאשר על המחשב האישי שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיפורים קורעי לב יש פה,

אבל לצערי (או למזלי) לא חוויתי אובדן כה כואב של כרטיס מסך.

אך כן חוויתי כאבים מרכיבים אחרים, מה שהכי זכור לי שיום אחד המחשב לא נדלק ולא ידעתי למה...מה קרה? למה אתה לא מגיב? האם העבדתי אותך קשה מדי?

יום שלם של ניסיונות החייאה שנחלו רק כישלון. לבסוף פירקתי את המחשב, והרכבתי את המחשב ואז זה קרה - המחשב צפצף! הסתערתי על חוברת ההדרכה של הלוח - פירוש הצפצופים לא היה ברור, היה באמצע בין כישלון כללי לבין הלך המעבד.

ימים קשים עברו עליי אחרי זה, מה פירוש הצלילים? האם צריך מעבד חדש? לבסוף נאלצתי לקרוא לעזרה, פניתי לTMS ושם האמת הנוראית התגלתה.....הכרטיס אלחוטית שמורכב בPCI נשרף וקיצר את כל המערכת, ברגע שהוצאנו אותו הכל חזר לעבוד.

מאז אני רק בקווי, לא מסוגל להתגבר על הטראומה שכרטיס הרשת האלחוטית עשה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברים כאלה בהחלט יכולים לקרות עם רכיבי PCI, בעיקר ישנים יותר.

מצד שני אני גם מאמין גדול ברכיבים שנושאים את התג "קנה את זה לחיים".

בניהם נמצא מארז הAIR 540 שברשותי, וגם אחד מכונני ה-SSD אצלי מדגם Performance Pro שבמשך שש שנות העבודה שלו עד כה לא מראה סימני התעייפות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי קרה לי גם לפני כמה שנים שהלוח אם במחשב החליט ככה סתם לקרוס ולא לעלות יותר, לוח בתושבת 775,  P5K-E/WIFI-AP זה היה לוח פרימיום שמאוד אהבתי וכל נסיונות ההחיאה לא עזרו.

לקח לי זמן עד שהשגתי לוח חלופי שממש לא התקשר אליו מבחינת יכולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...