מחפש מחשב עד 2500 ש"ח בלי כרטיס מסך ובלי דיסק קשיח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב עד 2500 ש"ח בלי כרטיס מסך ובלי דיסק קשיח

NoahDalal

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?  2500 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 100 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? בסיסי, תכני HD ואולי קצת משחקים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. צריך לכלול ציוד היקפי מקלדת ועכבר אלחוטיים אבל לא חובה.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כרטיס מסך וHDD. (יש לי 650TI מאמין שיספיק)

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5 עדיף שיהיה שקט אך אין צורך להשקיע כסף בקירור יקר ושקט

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא יהיה OC

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבה בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. איזור ת"א

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? באופן מיידי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא ידוע

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1151v2
CM8068403377308 - Intel - i3-8100 Coffee Lake Quad cores CPU - 3.6 GHz - Intel UHD Graphics 630 - Socket LGA1151v2 - 14nm - 6MB cache - 91W TDP - Tray...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 479/469 ₪ 

לוחות אם - LGA1151v2
Z370-Pro4 - ASRock - Z370 Pro4 - 1151 v2 - ATX...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 505/495 ₪ 

דיסקים קשיחים ו - - SATA
ASU800NS38-256GT-C-PC - ADATA - 256GB SSD - With New PC Only - SATA3 6GB/s - 3D NAND TLC - 560 MB/s sequential read spead - 520 MB/s seqential write speed - SU800 Series...
בקניית מחשב חדש בלבד - חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 350/343 ₪ 

ספקי כח - ATX 
CP-9020101-EU - Corsair - 450W 80 PLUS® Bronze CX Series™ CX450M — Modular ATX PSU (2015 Edition)...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 271/266 ₪ 

זכרונות - - לנייח
01AG805-PC - Lenovo - 8GB DDR4 2400Mhz - With New PC Only - PC4-17000 CL15 - 1.2V - Lenovo SKU: 03T7467...
בקניית מחשב חדש  בלבד - אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 335/328 ₪ 

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים
DCACO-FP701-CSA01 - Arctic - Arctic-Cooling Freezer 7 Pro Rev.2 - 775/1150/1151/1155/1156/1366/AM3/AM2 /AM2/939 - 115W - 127mm (H) - Ultra quiet - 92mm - PWM fan...
שנה אחריות
 כמות:  - 1 - 103/101 ₪ 

מארזי מחשב - ATX מארז
CC-9011077-WW - Corsair - Carbide Series® 100R Silent Edition Mid-Tower Case - Black...
אספקה לא סדירה - שנתיים אחריות
 כמות:  - 1 - 300/294 ₪ 

2343.00 / 2296 ₪ 

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה
קישור להצעת המחיר
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=128956

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה נראה מפרט מעולה.

יש לי כמה שאלות. 

לגבי המקום שכדאי לקנות ממנו תמחשב לא עדיף בtms מבחינת מחיר, אחריות, שירות? 

לפני כחודשיים רציתי לקנות את המחשב וזה נדחה לעכשיו ואז הרבה הציעו לי מפרטים שמבוססים על מבחינת עלות/תועלת, מה השתנה מאז בעניין הזה? 

אגב בטעות זה מחובר לי במשתמש אחר בפלאפון :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של בגחחכ בצגצכצכ

לגבי המקום שכדאי לקנות ממנו תמחשב לא עדיף בtms מבחינת מחיר, אחריות, שירות? 

מבחינת אחריות ושירות על שתי החנויות שמעתי דברים טובים מאנשים שאני מכיר וקנו משם. מבחינת מחיר אתה יכול להשוות מחיר עם מפרט זהה ב- tms.

לגבי מפרט מבוסס מעבדי ה- שלהם חלשים נורא ולא הייתי ממליץ. אבל מפרט עם 3 1200 וכרטיס מסך חיצוני יכול להיות משתלם עבורך, אבל תיהיה חריגה של כמה מאות שקלים מהתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

לגבי מפרט מבוסס AMD מעבדי ה- שלהם חלשים נורא ולא הייתי ממליץ.

ה R5 2400G וה R3 2200G ממש מעבר לפינה,תאריך השיחרור הוא שבוע הבא . לשניהם מעבד גרפי שלא רואה את ממטר.

המעבד הגרפי של ה R5 הוא איפה שהוא בין GT1030 ל 550.

זה לא ממש רלונטי למה שפותח הדיון ביקש כי יש לו כבר כרטיס אבל למי שכן מחפש במיוחד כזה שגם מאפשר גימינג ברמה מסוימת אז שווה לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי שיש לו כרטיס חיצוני.. אם ככה אז השורה הזאת לא רלוונטית:

ציטוט של --- The King ---

אבל מפרט עם RYZEN 3 1200 וכרטיס מסך חיצוני יכול להיות משתלם עבורך, אבל תיהיה חריגה של כמה מאות שקלים מהתקציב.

מבחינת עלות תועלת היום מעבדי משתלמים יותר למשחקים ועדיף ללכת על i3-8100 מאשר R3 1200. אם היה צורך גם בכרטיס מסך אז R3 היה קצת זול יותר והיה ניתו להכניס כרטיס מסך זול עם חריגה קלה, אבל עדיף להשאיר את זה כמו שזה.

ואם ככה אז גם מעבדי ה-APU החדשים של לא כ"כ רלוונטים אם לא יהיה שיפור משמעותי במחיר או/ו בביצועים מהדור הקודם. אבל שווה לחכות ולראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה כמה ימים למעבדים החדשים של . אולי תוכל לקבל מערכת משתלמת יותר. אולי אפילו מבלי להשתמש בכרטיס מסך שיש לך כבר, יכול להיות שה- VEGA שבמעבדים של יהיו עדיפים. הכרטיס שלך גם צורך יותר חשמל מאשר גרפית מובנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...