עזרה בקניית מחשב עד כ7500K כולל מסך. למביני עניין! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מחשב עד כ7500K כולל מסך. למביני עניין!

The-Gamer

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? עד 7500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל הכל.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עד 500

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג כבד.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: כל -2019 הבאים לצאת והעכשווים.

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

אני רוצה גם כמובן מסך עם רזולוציה של 1920X1080 אם אפשר יותר באותו מחיר אשמח.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?

6

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

בבוא הזמן אני אעשה OC במידת הצורך כמובן לא סתם ככה. אבל יש עוד הרבה זמן עד שזה יקרה.

עם מחיר כזה יכול לצאת מפרט מושלם אז לא רואה צורך ברגע זה לעשות OC. אבל שהיה מכפלה פתוחה.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

עדיפות עליונה זה STARTPC משם קניתי את המחשב העכשווי שלי. אחלה שירות אחלה בן אדם.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

חודש גג.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

יש לשמור על אופק...

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אני רוצה שהכל יהיה מאוזן. שכל רכיב יעבוד אחד עם השני בצורה חלקה וטובה. שלא יהיה קמצוץ של חוסר איזון בבקשה הרבה השקעה כספית מונחת פה ואני רוצה את עצתכם אתם היחידים שאני סומך עליהם בעניין הזה. אני רוצה מחשב שישרת אותי להרבה זמן ויספק ביצועים גבוהים מאוד.
תודה מראש!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=934172

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד 

מעבד: 942 ₪ - AMD Six Core RYZEN 5 1600 3.2Ghz-3.6GHz BOX
לוח אם: 591 ₪ - Gigabyte AX370- K3 AM4
זכרון: 799 ₪ - * מבצע * - 16GB Ballistix-Tactical 3000Mhz CL15
כרטיס מסך: 2485 ₪ - * בקניית מחשב בלבד * - Gainward GTX1080 8G D5 1708MHz-1847MHz Phoenix GS
דיסק קשיח: 353 ₪ - SSD Crucial 250G MX500 Read-560 / Write-510 SATA III  5 Years Warranty
דיסק קשיח: 189 ₪ - * * - WD 1T 3.5'' Sata3 Caviar BLUE 7200RPM 64MB 2 Years Warranty
ספק כוח: 498 ₪ - 650W 80+ GOLD RM650X Modular 5 Years Warranty
מארז: 271 ₪ - Carbide 100R Silent Edition

מחיר סופי: 6128 ₪ למזומן 
 6250 ₪ לאשראי עד 12 תשלומים 
 6373 ₪ לאשראי עד 36 תשלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...