חוסר יכולת לגשת להגדרות נתב בזק עקב "הגנת" BCyber - V-TECH NB403 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוסר יכולת לגשת להגדרות נתב בזק עקב "הגנת" BCyber - V-TECH NB403

EagleX
 Share

Recommended Posts

שלום חברים,

לפני מספר ימים נאלצתי להחליף את הראוטר/מודם של , עקב מותו. קיבלתי במקומו V-TECH NB403. הפקידה במקום התעקשה שארשם לBcyber, ואחרי רבע של שכנועים ומיגרנה על סף עילפון, פשוט הסכמתי. היא אמרה שאוכל לבטל את זה בכל רגע, ואכן, יום אחרי, התקשרתי לבזק וביקשתי לבטל את השירות. לטענתם, השירות בוטל. אתמול ניסיתי להכנס להגדרות של הראוטר (10.0.0.138), ולהפתעתי נתקלתי בהודעה הבאה:

"לקוח יקר, שומרת עליך עם שירות Bcyber
על מנת לגשת לממשק הנתב, עליך להוריד את אפליקציית Bcyber של בחנות האפליקציות" (מצורף סקרינשוט של ההודעה)

התקשרתי אליהם שוב, והם עדיין עדיין טוענים שהשירות בוטל, ושזה לא מוכר להם. האם מישהו נתקל בדבר המעיק הזה? האם יתכן כי הם לא באמת ביטלו את השירות? לחילופין, האם יכול להיות שהם החליטו לחסום בראוטרים שלהם את הגישה לממשק ללא מטופשת, עם או בלי רישום "בפועל" לשירות? אשמח לדעת האם מישהו נתקל בדבר הזה, או שיש לו מידע בנושא.

תודה, נעם.

בזק חסימה.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 6 חודשים מאוחר יותר...
  • 1 שנה מאוחר יותר...
ציטוט של EagleX

שלום חברים,

לפני מספר ימים נאלצתי להחליף את הראוטר/מודם של בזק, עקב מותו. קיבלתי במקומו V-TECH NB403. הפקידה במקום התעקשה שארשם לBcyber, ואחרי רבע של שכנועים ומיגרנה על סף עילפון, פשוט הסכמתי. היא אמרה שאוכל לבטל את זה בכל רגע, ואכן, יום אחרי, התקשרתי לבזק וביקשתי לבטל את השירות. לטענתם, השירות בוטל. אתמול ניסיתי להכנס להגדרות של הראוטר (10.0.0.138), ולהפתעתי נתקלתי בהודעה הבאה:

"לקוח יקר, בזק שומרת עליך עם שירות Bcyber
על מנת לגשת לממשק הנתב, עליך להוריד את אפליקציית Bcyber של בזק בחנות האפליקציות" (מצורף סקרינשוט של ההודעה)

התקשרתי אליהם שוב, והם עדיין עדיין טוענים שהשירות בוטל, ושזה לא מוכר להם. האם מישהו נתקל בדבר המעיק הזה? האם יתכן כי הם לא באמת ביטלו את השירות? לחילופין, האם יכול להיות שהם החליטו לחסום בראוטרים שלהם את הגישה לממשק ללא אפליקציה מטופשת, עם או בלי רישום "בפועל" לשירות? אשמח לדעת האם מישהו נתקל בדבר הזה, או שיש לו מידע בנושא.

תודה, נעם.

בזק חסימה.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש מישהו שהצליח לעקוף את החרא הזה bcyber??.
אין לי WIFI בבית ואני רוצה להכנס להגדרות של הראוטר זה ממש מעצבן שצריך תוכנה חיצונית שאוספת עליך מידע כדי לעשות משהו כל-כך פשוט.

יש מצב לתביעה יצוגית נגדם ? אני לא מעוניין בשירות הזה ומחייבים אותי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

אני מכיר גם את הבעיה. ניתן לנהל את הראוטר דרך הבראוזר רק כשכבל ה-DSL מנותק, זה הזוי!!! למה בשביל שינויים אני חייב לנתק את זה??

מישהו מכיר פרצה או דרך לעקוף את זה בכניסה דרך פורט כלשהו או משהו כזה? אשמח לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 שנים מאוחר יותר...

בזק הזבלים האלה עושים את זה בכוונה כדי שתשלם להם עוד כסף.

לדוגמא הם חוסמים פורטים לרשת, ככה שאם יש לך איזו בבית שתרצה להתחבר אליה מרחוק בלי שירות חיצוני כלשהו או תרצה לפתוח פורט כלשהו אתה תצטרך לשלם 15 שקל על שירות "ללא חייגן" כל חודש אחרת לא תוכל לפתוח פורטים.

לאחר מכן הם שמים את החרא הזה על המסך כשאתה מנסה להיכנס לראוטר גם בגלל סיבה כלשהי. למעשה הם חוסמים משהו נוסף זה את פורטים 80 ו 443 משמע לא תוכלו להקים על הסיב שלכם בבית שרת HTTPS או HTTP רשמי וגם אם תצליחו אתם תצטרכו להשתמש בשירות עוקף עם TUNNEL משמע תצטרכו לשלם מלא כסף על תעבורה לאיזה חברת CDN כמו CLOUDLFARE וככה הם מורידים עומס מהתשתית שלהם. 

כדי להיכנס לראוטר מה שאתם יכולים לעשות זה לנתק את הסיב האופטי או DSL שלא יהיה ולגשת לנתב רגיל. זה יהיה סופר איטי אבל זה יתן לכם לגשת בסופו של דבר להגדרות שלו. זה יבקש איזה מספר סידורי שרשום על הראוטר כדי להתחבר. זה יתחבר נורמלי ללא המסך ההגנה הזה עד שתחזירו את הסיב אופטי וזה שוב יגיד לכם שאתם לא יכולים להתחבר לנתב.

אבל זה מספיק כדי לשנות את כל מה שאתם צריכים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

אפשר לגשת להגדרות הנתב אם מנתקים את כבל החיבור לאינטרנט לכמה דקות.

ואכן, הגדרנו פורטים בנתב כדי לאפשר גישה מבחוץ (כתובת אינטרנט) למחשב פנימי.

אבל כמו שזה נראה, חוסמים כל פורט שנפתח על הכתובת החיצונית ולמעשה אין דרך לפתוח פורטים כי הם נחסמים. (על ידי הגנת סייבר שזה בעצם סוג של NAT עם פיירוול)

בשיחה עם נציגת , היא אמרה שהכתובת החיצונית שלי היא לא אישית והיא משותפת עם עוד אנשים!? (פעם ראשונה בחיים שאני שומע על דבר כזה הזוי)

ואין אפשרות לבטל את הגנת הסייבר!!
פשוט חצופים בושה בושה בושה!

אין ספק שאני מתנתק מהם כמה שיותר מהר.
(אוגוסט 2023)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של benbenben

אפשר לגשת להגדרות הנתב אם מנתקים את כבל החיבור לאינטרנט לכמה דקות.

ואכן, הגדרנו פורטים בנתב כדי לאפשר גישה מבחוץ (כתובת אינטרנט) למחשב פנימי.

אבל כמו שזה נראה, בזק חוסמים כל פורט שנפתח על הכתובת החיצונית ולמעשה אין דרך לפתוח פורטים כי הם נחסמים. (על ידי הגנת סייבר שזה בעצם סוג של NAT עם פיירוול)

בשיחה עם נציגת בזק, היא אמרה שהכתובת החיצונית שלי היא לא אישית והיא משותפת עם עוד אנשים!? (פעם ראשונה בחיים שאני שומע על דבר כזה הזוי)

ואין אפשרות לבטל את הגנת הסייבר!!
פשוט חצופים בושה בושה בושה!

אין ספק שאני מתנתק מהם כמה שיותר מהר.
(אוגוסט 2023)

אתה מדבר על 2 דברים שונים

1. חוסר יכולת לגשת להגדרות של הנתב

2. NAT כפול או שיותר מוכר כ CGNAT שזה ראשי תיבות של Carrier-grade NAT

1.

כדי לבטל את הגנת ה bcyber צריך ממש להתעקש עם כדי שיבטלו את זה אם זה לא מסתדר צריך לנתק את הנתב מהחשמל לכמה דקות ולהדליק אותו בלי לחבר את ה ADSL לגשת אליו ולשנות את מה שצריכים ולחבר את ה ADSL מחדש

מעצבן אני יודע

אופציה נוספת זה להזדכות על הנתב (שאתה כנראה משלם עליו 10 שח כול חודש אז זה סוג של חיסכון) 

ולקנות פשוט שיש לו חיבור ADSL ואז לבזק אין יותר שליטה על הנתב שלך

2.

אם אתה נמצא בתוך CGNAT זה אומר שגם את תקנה נתב פרטי ותחבר אותו במקום הנתב של הכתובת החיצונית של הנתב שלך תהיה "כתובת פנימית" ב NAT של הספק זה אומר שאתה לא יכול לפתוח פורטים כי הכתובת IP משותפת לך ולעוד מי יודע כמה אנשים

אתה יכול לבקש שיוציאו אותך מה CGNAT אבל הם בדרך כלל אחרי כמה ימים מחזירים אותך לאותו מצב

אם אתה ממש צריך כתובת IP הפתרון שלי יהיה לשלם על כתובת IP קבועה (זה תוספת של 15 שח בדרך כלל )

עכשיו ... מתוך סקרנות מה אתה רוצה לפתוח ולמה (יכול להיות שלא תמיד צריך לפתוח פורטים 🙂 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...