מחשב ומסך לעבודה עם תוכנה פרימייר לעריכת סרטי וידאו - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב ומסך לעבודה עם תוכנה פרימייר לעריכת סרטי וידאו

danielu2

Recommended Posts

ציטוט של multicore

מישהו בכלל קרא את החלק הזה ההודעה שפתחה את הדיון?

אפשר לחסוך פה הרבה יותר. סתם ניסוט לסחוט מכירה של משהו מיותר באייבורי ומי שהגיב פה לא יצא יותר צדיק מאיש מכירות עלוב ברשת חנויות מחשבים.

איש מכירות עלוב בחנות מחשבים עושה את זה למטרת רווח ויש לו אינטרס אישי למכור. מי שהגיב פה עושה את זה נטו כדי לעזור ולתרום מהידע שלו וללא שום אינטרס אישי או רווח כלשהו. אז אולי אנשים פה טועים (ואלי גם אני), בכל זאת בני אדם. אבל יש דרך לבוא ולהגיד את דעתך בצורה יפה ולא לקרוא לאנשים שבאים במטרה לעזור, עלובים. אם אני טועה אני אקבל את זה ואלמד מזה גם בשביל לעזור יותר לאנשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

urib  - פשוט תרגיע. :)

לא מספיק ידע, שבטח יש לך,

צריך גם לדעת היכן הוא ישים.

וכאן אתה פשוט לא בכיוון.

חברי צוות האתר המכובדים - נו, מה יש לומר .....

The King  - העם איתך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויכוח מיותר כי אפשר לעשות כל מה שרוצים גם עם מעבד מלפני 5 שנים.

מדובר פה על תלמידה בבית ספר שעושה נגיעות ראשונות בעריכה ברמה חובבנית, כל מעבד יעשה את העבודה. גם i3 ב-250 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

הויכוח מיותר כי אפשר לעשות כל מה שרוצים גם עם מעבד מלפני 5 שנים.

מדובר פה על תלמידה בבית ספר שעושה נגיעות ראשונות בעריכה ברמה חובבנית, כל מעבד יעשה את העבודה. גם i3 ב-250 שקל.

^^^^

הוא שאמרתי.

אין כאן צורך ביותר ממה שהומלץ ע"י קינג.

מה שחשוב בדיון הזה זה התקציב.

אף אחד לא טען אחרת ואף אחד לא אומר שהמפרט הוא כליל השלימות.

אבל הוא בהחלט מתאים לדרישות שהוצגו.

לא צריך כמובן ללכת לדוגמה שבציטוט, אבל הסיי הוא בהחלט נכון.

כל הגראפים ושאר ירקות - באמת שמיותר, הפעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

איש מכירות עלוב בחנות מחשבים עושה את זה למטרת רווח ויש לו אינטרס אישי למכור. מי שהגיב פה עושה את זה נטו כדי לעזור ולתרום מהידע שלו וללא שום אינטרס אישי או רווח כלשהו. אז אולי אנשים פה טועים (ואלי גם אני), בכל זאת בני אדם. אבל יש דרך לבוא ולהגיד את דעתך בצורה יפה ולא לקרוא לאנשים שבאים במטרה לעזור, עלובים. אם אני טועה אני אקבל את זה ואלמד מזה גם בשביל לעזור יותר לאנשים אחרים.

אז תן דוגמא אישית במקום להעילב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם מתווכחים פה על שטויות, 9% זה מה שיעשה את זה לתלמידת תיכון? היא אמורה להפיק עכשיו אמיתי לברודקסט?

בתכלס לרמה הנדרשת מתיכון כל מחשב שהוא לא ויש לו יותר מ-4 GB ראם מתאים, אבל כמובן שעדיף כמה שיותר התקציב מאפשר.

בתור תחנת עריכה מקצועית, אז בתאוריה כל העולם שונה ויש חשיבות לכל פרמטר, וגם אז לא בכל מקום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...