דרוש מפרט בכ-7000 ש"ח לעיבוד ומדיה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט בכ-7000 ש"ח לעיבוד ומדיה

CompHd3

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?

7500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?

אני מעדיף להוריד הרבה מהתקציב אם אפשר ולשמור את הסכום למקצה שיפורים עתידי.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

500-1000

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

בעיקר לשדר מדיה החוצה חיבור למקרן (כרגע רק 1080p) ולפחות שני מסכים נוספים לעבודה עצמה. כלומר תמיכה בלפחות 3 מסכים פעילים בו זמנית.

המון טאבים של . לפחות 50. 

עריכה של תמונות מדי פעם, עריכת לעיתים רחוקות.

תכנות ב IDE מבוסס Java (בעיקר Studio)

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

גבוהות. היום הוא לא יוציא ליותר מ 1080p, בעתיד כנראה שכן.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

אשמח לשמוע המלצה לרמקולים. כנראה אשתמש במערכת הקולנוע הביתית מדי פעם, אבל היא overkill ודורשת מעבר דרך הרסיבר שדורש נוסף.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא שאני יכול לחשוב על משהו כרגע

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא מתוכנן

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

לכלול הרכבה. הייתי מרכיב בעצמי בשביל החוויה, אבל אני לא רוצה לדפוק שום רכיב (מצד שני, אני 

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

קניתי המון ציוד נלווה מ KSP, ואני מתעב כל דבר שם, רק לא שם.

אני מאזור ת"א. את המחשב הקודם קניתי באשדוד.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בחודשים הקרובים. אפשר גם מחר, אבל אם יש סיבה מיוחדת לחכות עוד טיפה.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

אני לא יודע מה הסטנדרט היום של כרטיסי מסך. אני רוצה תמיכה בלפחות 3 מסכים (אחד מהם מקרן), חיבורי לרוב. 

מארז נוח לפתיחה וניקוי. יש לי מארז של שמוברג מקדימהת גם חנות ששילמתי לה כדי שתנקה לי את האבק לא ידעה איך לעשות את זה (אבל עדיין לקחה את הכסף).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

אני רוצה להיות מסוגל להכפיל את הזיכרון במידת הצורך. 

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

כיום אני עובד עם 2 לצורך תכנות ומחשב לצורך מדיה וכתיבת מסמכים (שמחובר למקרן).

מחשב נייח שיש בו 4 HD בסך כולל של 4 טרה. נראה שאחרי שנפתרה בעיית החימום שלו, ההארד דיסק הראשי קרס. ככל הנראה אחבר לפחות 3 ישנים למחשב החדש.

בנוסף, 4 הארד דיסקים חיצוניים בחיבור USB2/3 שיחוברו מדי פעם או באופן רציף.

אני רוצה להיות מסוגל להכפיל את כמות הזיכרון אם אצטרך יום אחד. משער ש 32G בהתחלה עם שני סטיקים של 16 זה בסדר, אבל אשמח להכוונה טובה יותר.

אני צריך להיות מסוגל לפתוח ולנקות אותו במידת הצורך ושהוא יחזיק מעמד דלוק 24/7 במשך שנים, וגם בלי לעשות הרבה רעש.

מערכת הפעלה על

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה:

מעבד i7 מהדור החדש

32 ג'יגה , ניתן להרחבה ל 64

לוח אם עם 3 יציאות למסכים

מארז עם הרבה מקום לדיסקים ולניקוי קל של פילטרים

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1151v2
CM8068403358316-PC - Intel - i7-8700  - With New PC Only - Coffee Lake Six cores CPU - 3.2 GHz - Max Turbo Frequency 4.6 GHz - Intel UHD Graphics 630 - Socket LGA1151v2 - 14nm - 12MB cache - 65W TDP - Tray...
בקניית מחשב חדש בלבד - שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1319/1293 ₪ 

לוחות אם - LGA1151v2
Z370-A-PRO - MSI - 1151 V2 - Z370 - ATX - 4x DDR4 64GB 4000MHz - PCIe 3.0 x16 - PCIe 3.0 x16 x4 - 4x PCIe 3.0 x1 - 2-Way CrossFire CFX - VGA - DVI - DisplayPort DP - 6x SATA - M.2 - 8x USB 3.1 Gen1 - 6x USB 2.0 ...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 489/479 ₪ 

זכרונות - - לנייח
HMA82GU6AFR8N-UHN0x2-PC - Hynix - 32GB (2x16GB) DDR4 2400MHz DIMM - With New PC Only...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 1441/1412 ₪ 

דיסקים קשיחים ו - - SATA
CT500MX500SSD1 - Crucial - 500GB - SATA3 6GB - 2.5 inch - 3D NAND - 7mm (with 9.5mm adapter) - 560/510 MB/s - MX500 Series...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 610/598 ₪ 

מארזי מחשב - ATX מארז
CC-9011015-WW - Corsair - Obsidian Series® 550D Mid-Tower Quiet Case...
שנתיים אחריות
 כמות:  - 1 - 741/726 ₪ 

ספקי כח - ATX 
CP-9020133-EU - Corsair - 550 Watt 80 Plus® Gold Certified PSU - TX-M Series™ TX550M...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 396/388 ₪ 

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים
Freezer-13 - Arctic - Arctic Cooling Freezer 13 - The Freezer 13 carries the legacy of the renowned Freezer 7 Pro Rev.2. With all together 4 high-performance heatpipes the cooler brings 200 Watts cooling performance – enou...
שנה אחריות
 כמות:  - 1 - 133/130 ₪ 

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים
SERVICEFORUM - Plonter - עלות הרכבת המחשב היא על חשבון הבית עבור מחשב שלם. אם לא מדובר במחשב שלם, יכול להיות שתהיה תוספת תשלום עבור עבודת הטכנאי, בהתאם להחלטת הגורמים המוסמכים. משלוח עם שליח לכל מקום בארץ. המשלוח חינם בהזמנת ...

כמות:  - 1 - 1/1 ₪ 

5130.00 / 5027 ₪ 

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=128595

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

ממליץ להוסיף קצת ולקחת ספק Corsair rm550x.

מארז תשקול גם את הfractal define r5.

יצא ה6 עם TG, מחיר יקר לא יכול להמליץ.

ממליץ גם להוסיף כרטיס מסך.

מה יכולים להיות השיקולים שלי לספק הזה? אספקה גדולה יותר (שתוכל לתמוך ביותר רכיבים / HD מחוברים?)

אשווה בין המארזים

איזה רכיב הוא ה 6 / מה זה TG?

ב 10 השנים האחרונות (אולי יותר?) אני עם כרטיסים onboard. ככל הנראה לא יהיה לי זמן למשחקים ולא אנצל את היכולות הגרפיות.

היתרון של כרטיס מסך הוא לחיבור של מסכים נוספים מבחינת סוג חיבור (HDMI נוסף לעומת VGA בלוח) וכדי שהביצועים של עבודה על 3 מסכים לא תהיה כבדה? 

תודה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שהוצע לך בהחלט טוב ומתאים.

ההפרש מחיר מהספק שהצעתי קטן והוא קצת יותר איכותי.

ההספק שלהם זו לא הסיבה.

TG זה Tempered Glass.

זה חלון מזכוכית מחוזקת בדומה למכונית, ששקוף יותר ופחות רגיש לשריטות מהחלון פלסטיק הרגיל, מן הסתם שביר יותר.

התכוונתי למארז fractal define r6.

מארז מעולה ושקט עם פילטרים קלים לניקוי המחליף של הr5, בגדול אם לא נעולים עליו ההפרש מחיר שלו מהr5 בהחלט לא מצדיק.

הr5 גם מעולה.

הצעתי כרטיס מסך בגלל שרשמת עריכת ווידאו, אם זה זניח תמיד אפשר לקנות אחר"כ.

אני מניח שמיכה בדק, תוודא שיש לך מספיק יציאות מהלוח אם בלי כרטיס נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

הספק שהוצע לך בהחלט טוב ומתאים.

ההפרש מחיר מהספק שהצעתי קטן והוא קצת יותר איכותי.

ההספק שלהם זו לא הסיבה.

TG זה Tempered Glass.

זה חלון מזכוכית מחוזקת בדומה למכונית, ששקוף יותר ופחות רגיש לשריטות מהחלון פלסטיק הרגיל, מן הסתם שביר יותר.

התכוונתי למארז fractal define r6.

מארז מעולה ושקט עם פילטרים קלים לניקוי המחליף של הr5, בגדול אם לא נעולים עליו ההפרש מחיר שלו מהr5 בהחלט לא מצדיק.

הr5 גם מעולה.

הצעתי כרטיס מסך בגלל שרשמת עריכת תמונות ווידאו, אם זה זניח תמיד אפשר לקנות אחר"כ.

אני מניח שמיכה בדק, תוודא שיש לך מספיק יציאות מהלוח אם בלי כרטיס נוסף.

מעולה, אני אבדוק את הספק, תודה.

אני אבדוק את הפרש המחיר, אבל אני לא אוסיף כסף בשביל אסתטיקה, הוא במילא מוסתר. חשוב לי להיות מסוגל לתחזק ולנקות. 

זה זניח מספיק כדי שאני אתן למחשב לעבוד עוד קצת, עד היום הנוכחיים ידעו לעבוד יפה גם עם onboard ואני אשרוד רינדור לילי כל עוד המחשב לא יעשה בעיות בהבדלי תצוגה בחיבור של כמה מסכים (בניגון בשניהם בו זמנית למשל, שאחד לא ירגיש בצד... זה גם נדיר).

יש יציאת Display Port שאני הנחתי (בטעות?) שהיא HDMI

DVI ו VGA

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

Display Port זה לא HDMI זה התקן המתחרה.

בדר"כ ששמים רק DP זה כדי לחסוך קצת כסף כי זה תקן פתוח.

Hdmi עולה כסף ליצרניות.

לא חסרים לוחות גם עם HDMI.

סבבה. עכשיו הבנתי מה זה החיבור הנוסף שראיתי בעבודה שעברו להשתמש בו. 

אז כרגע אני צריך מתאם DP ל . ובהנחה ואני רוצה 4 מסכים למצוא שתומך בכך או להוסיף כרטיס מסך (שאמור לספק תמיכה בעוד כ 3 מסכים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שמספר חיבור הוידאו על הלוח אינם מעידים על כך שיש תמיכה בשידור במקביל בין כל היציאות.

למיטב ידיעתי זה לא יעבוד ותצטרך להוסיף כרטיס מסך אך כדאי לבדוק את זה כי איני בטוח ב100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אחרי כמה נסיונות חיפוש וכדי להימנע מסתם לקחת כרטיס מסך שעולה 2500 ש"ח ולא להשתמש בו בכלל.
איזה כרטיס מסך כדאי להוסיף?

במידה וארצה לעבוד ברזולוציה גבוהה יותר שתהיה הסטנדרט עוד כמה שנים (2k? 4K?), איפה תהיה הבעיה?

תוכלו לתת לי מפרט חדש, ואם כבר בתוספת של 10 (שככל הנראה לא יהיה אפשר לחלץ את הרישוי שלו מהמחשב התקול)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מעודכן עם 10 וכרטיס מסך (רמת כניסה בתחום המשחקים)

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1151v2
CM8068403358316-PC - Intel - i7-8700  - With New PC Only - Coffee Lake Six cores CPU - 3.2 GHz - Max Turbo Frequency 4.6 GHz - Intel UHD Graphics 630 - Socket LGA1151v2 - 14nm - 12MB cache - 65W TDP - Tray...
בקניית מחשב חדש בלבד - שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1336/1309 ₪ 

לוחות אם - LGA1151v2
Z370-A-PRO - MSI - 1151 V2 - Z370 - ATX - 4x DDR4 64GB 4000MHz - PCIe 3.0 x16 - PCIe 3.0 x16 x4 - 4x PCIe 3.0 x1 - 2-Way CrossFire CFX - VGA - DVI - DisplayPort DP - 6x SATA - M.2 - 8x USB 3.1 Gen1 - 6x USB 2.0 ...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 500/490 ₪ 

זכרונות - - לנייח
HMA82GU6AFR8N-UHN0x2-PC - Hynix - 32GB (2x16GB) DDR4 2400MHz DIMM - With New PC Only...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 1474/1445 ₪ 

כרטיסי מסך - PCIe
STRIX-RX560-O4G-GAMING - ASUS - AMD RX560 4GB OC - Strix Series...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 750/735 ₪ 

דיסקים קשיחים ו - - SATA
CT500MX500SSD1 - Crucial - 500GB - SATA3 6GB - 2.5 inch - 3D NAND - 7mm (with 9.5mm adapter) - 560/510 MB/s - MX500 Series...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 619/607 ₪ 

מארזי מחשב - ATX מארז
CC-9011015-WW - Corsair - Obsidian Series® 550D Mid-Tower Quiet Case...
שנתיים אחריות
 כמות:  - 1 - 741/726 ₪ 

ספקי כח - ATX 
CP-9020090-EU - Corsair - 550W RMx Series™ RM550x — 80PLUS® Gold Certified Fully Modular PSU...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 494/484 ₪ 

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים
Freezer-13 - Arctic - Arctic Cooling Freezer 13 - The Freezer 13 carries the legacy of the renowned Freezer 7 Pro Rev.2. With all together 4 high-performance heatpipes the cooler brings 200 Watts cooling performance – enou...
שנה אחריות
 כמות:  - 1 - 136/133 ₪ 

מערכות הפעלה - 10
KW9-00134 - Microsoft - Windows10 Home 64-bit Hebrew - OEM - DVD...

כמות:  - 1 - 377/369 ₪ 

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים
SERVICEFORUM - Plonter - עלות הרכבת המחשב היא על חשבון הבית עבור מחשב שלם. אם לא מדובר במחשב שלם, יכול להיות שתהיה תוספת תשלום עבור עבודת הטכנאי, בהתאם להחלטת הגורמים המוסמכים. משלוח עם שליח לכל מקום בארץ. המשלוח חינם בהזמנת ...

כמות:  - 1 - 1/1 ₪ 

6428.00 / 6299 ₪ 

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=129340

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...