התייעצות בנוגע לרזולוציה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בנוגע לרזולוציה

carz12345

Recommended Posts

היי לכולם,

אני חושב על לקנות מסך חדש אחרי שקניתי מחשב חדש לפני חודשיים וזה המפרט :

i7 8700k

noctua nh-d15

asus Z370 maximus x hero(הגרסה בלי הווי פיי כמובן)

asus gtx 1080 ti poseidon(בהמשך אני אוסיף קירור נוזלי)

16GB (2x8GB) DDR4 3000 Mhz CL15-16-16-35-2N - 1.2V - Ripjaws V Series

corsair rm750x

(coolermaster mastercase pro 6(3 x140mm fans front as intake +2 140 mm top+1 140 rear

samsong SSD 850 evo 500gb

wd 1tb caviar black

כרגע יש לי מסך של-BENQ XL2411 ,144hz, 1MS, 1080p    

אני משחק 90% מהזמן במשחקי FPS לכן חשוב לי מאוד 144HZ ו 1MS במסך שאני אקנה.

שמתי לב אחרי שקראתי המון שבשביל רזולוציה עדיף מסך מ30 אינצ שזה נשמע לי מטורף מידי כי אני יושב חצי מטר מהמסך וזה ישבור לי את הצוואר(כרגע יש לי 24 אינצ)

אני רוצה לקנות מסך עם HDR, 144HZ, 1MS, .

השאלה שלי היא האם נראה מסכים חדשים ברזולוציית בקרוב במחיר שאפשר לקרוא לו שפוי (סביבות 4-5 אלף)עם HDR, 144HZ, 1MS, ? או שכדאי לי ללכת על מסך 1440P 27 אינצ עם HDR, 144HZ, 1MS, ולסיים את הסיפור?

אני קונה מסך כל 4 שנים בממוצע ואני לא רוצה למהר ולא לקנות ואז להתבאס שלא הלכתי על הרזולוציה הזאת למרות שהיום הטכנולוגיה די מתקשה להריץ את הרזולוציה הזאת במשחקים באופן חלק..

אז לקנות 1440P או לחכות כמה חודשים בודדים בשביל הדגמים החדשים שיצאו (בהנחה שהמחירים יהיו פחות מ5 אלף שקל)?

תודה לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה גודל? בפחות מ32-34 אינץ לא הייתי הולך על . בטח לא ל27 אינץ או ל24..

ב27 אינץ הרזולוציה האידיאלית לדעתי זה 1440P.

אגב אני די בטוח שב4K לא תגיע ליותר מ60-70FPS. אז אם חשוב לך קצב רענון גבוה אני מניח שגם FPS גבוה. קח בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז 1440P זו הבחירה הכי טובה בשבילי לפי מה שאתה מעריך. כי 27 אינצ זה הכי גדול שאלך עליו מעבר לזה זה יהיה כבר מוגזם בשבילי

בנוגע לHDR יש למה לחכות לטכנולוגיה הזאת? 

ועוד שאלה שמשגעת אותי אני חושב ללכת על מסך בגלל הדיוק של הצבעים(ממה שהבנתי שרפרפתי באינטרנט כי לא היה לי מסך אף פעם) אבל חשוב לי שהמסך יהיה 1MS האם לדעתך זה שולי (אם יש אפילו סיכוי קטן שארגיש בהבדל כי אני אחד שזה עלול לשגע אותו ואני לא רוצה סתם לקנות משהו שלא יתאים לי) או משהו שאני אמור להתחשב בו בהנחה שאני משחק משחקים FPS  ואני שם דגש על מהירות המסך לפני כל דבר אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

במשחקים אין חשיבות לפנל .

לא מסכים.. יש חשיבות בהכל ל- . כמובן שבעריכות זה יותר קריטי, אבל גם במשחקים יש יתרונות ל- . דוגמא: חלקים חשוכים בתמונה לרוב רואים יותר טוב בIPS, וזה משפיע במשחקים אם יש איזו פינה חשוכה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שגורם לי להסס בנוגע למסך זה ה4ms gtg.

אני לא יודע כמה זה יפריע לי אם זה יפריע בכלל.

אני מעדיף שהמסך יהיה כמה שיותר מהיר ואם הייתי יכול לדעת בודאות שאין הבדל בשום צורה בין 1 ms ל 4ms הייתי הולך על מסך בוודאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש הבדל. אבל במסכי עם input lag נמוך נורא קשה להבחין בו.

אם אתה רגיל ל- TN, כנראה ש- TN לא יפריע לך.. כי זה ממש עניין של למה אתה רגיל.

המסך שלך ישן וכמו ש- urib אמר, מסכי ה- TN השתפרו הרבה בשנים האחרונות והם כבר לא "בלתי נסבלים" כמו פעם. ככה שבכל מקרה אתה תחווה שדרוג מבחינת הצבעים.

הכל עניין של העדפה כי זה בא אחד על חשבון השני. מסך "מהיר" עם כמות ודיוק צבעים באיכות נמוכה יותר, או מסך "איטי" עם צבעים מרשימים יותר וזוויות צפייה רחבות יותר.

אציין בפניך שיש סוג פאנל נוסף שנקרא VA שהוא סוג של פשרה בין השניים, למרות שלפעמים אפשר למצוא כבר מסך "מהיר" כמו אחר, צריך לחפש הרבה ואם אתה מוכן להזמין גם מחו"ל אז לא חסרות לך אפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע לי כרגע על מסכים 27" 2K 144Hz עם HDR

רק ללא HDR

לפי מה שקראתי, יהיו בהמשך, אבל . אני מניח שיהיו גם כאילו עם 2K, אך עד עכשיו ממה שאני ראיתי, חברות הודיעו רק על מסכי 27" HDR - , שייצאו בהמשך השנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב המסכים עם פנל שקיימים בשוק, הם לא בהרבה יותר טובים ממסכי פנל TN.

רובם בינוניים בהשוואה למסכים יוקרתיים כדוגמת EIZO, מסכי 10 ביט.

המסכים האלו בקלות מטפסים לכיוון 10K במחיר.

כל הממליצים פה על פנל , נותנים תחושה כאילו מדובר על מסכי EIZO.

לגיימינג אפשר בהחלט להסתפק בפנל TN, לדעתי גם בגרפיקה ההבדלים מינוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לשמוע שמסכים עם פאנל tn התקדמו בשנים האחרונות.

בנוגע לhdr לדעתכם זה משהו ששווה לחכות לו או לא?

הבנתי שיש בעיה עם כרגע וצריך לתת לזה קצת זמן וגם שהרבה משחקים לא הוסיפו את הטכנולוגיה הזאת במשחקים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...