המלצה לכרטיס מסך למשחקים וספק כוח שיתמוך בו - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכרטיס מסך למשחקים וספק כוח שיתמוך בו

yuval4868

Recommended Posts

בכל מקרה - יש התאמה מלאה ל-GTX 1050 TI

רוב הדגמים הם פיצפונים, אני לא חושב שיש אחד שלא יכנס שם. פשוט לקנות את הזול ביותר - להכניס פנימה ולהינות

הקרח בבלנדר כבר מזמן נהיה מים בדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של djelectric

ביניתיים כשאנחנו טוחנים מים גם המחיר של GTX 1050 TI עלה ב-200 שקל, חבל :\

כן, הכרטיס הזה יתאים לך בכ"מ

http://www.rsm.co.il/product/כרטיס-מסך-gainward-geforce-gtx-1050ti-4gb-dvi-hdmi-dp-426018336-3828

עדיין אפשר להשיג במחיר שפוי אם מחפשים קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אכן,

אך בגרסאת "עללא יוסתור"...

למי שמכיר (ויצא לי להשתפשף לא מעט עם כרטיסים בשנה האחרונה) ה- gainward הללו על פי רוב,

"מתהדרים" בפתרון (אוורור) רועש למדי ולא אפקטיבי. ואני מדבר ספציפית על gainward.

לצערי אומר זאת. לא הייתי מציין אילולי הנסיון הפרטני עם כמה כרטיסים שונים מאותו מותג מוזכר.  מדוע זה המצב ? 

אין לי מושג.

הסיניים במותג הזה עושים לא מעט על מנת לחרבן את המערכת התרמית. אין לי שום תלונות לגבי היתר בכרטיס

שאינו נופל (תאורטית) מכל מותג מוכר אחר.

בשביל העוד 160 ש"ח שזה יעלה (880 ש"ח במקום 720), והייתי הולך כבר על כרטיס איכותי ונורמאלי מבית asus/gigabyte/msi

כמו שיש ב- KSP / tms ולא רק...

לתפיסת עולמי זה שווה את התוספת במחיר. גם מחזיר עצמו בעת המכירה שכן אין ל- gainward ביקוש רב במשומשים.

יש סטיגמה למיתוג ועם זה צריכים להסתדר. 

מעלה זאת כעוד זוית לראיה עבור השואל בראש השרשור, ולכל האחרים שקוראים ושוקלים גם כרטיס מסך בימים קשים שכאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

@nec_000 קשה לי מאד להמליץ על GTX 1050TI ב880 ש"ח, כשב960 ש"ח אתה יכול לקנות היום GTX1060

http://www.rsm.co.il/product/כרטיס-מסך-חברת-galax-דגם-gtx1060-oc-60nnh7dsl9c3-3gb-gddr5-hdmi-dvi-dp

אוקי, אבל הכרטיס הזה בטח כבר יצריך שידרוג של ספק הכח, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, ופה הכדור ממשיך להתגלגל בדיון.

אני דווקא כאן אציע ללכת על הגיינוארד הזול יותר. זה סה"כ כרטיס בעל צריכת חשמל נמוכה, ומאוורר שלא יעבוד רוב שעות היום פשוט מהסיבה שהוא מתחיל להסתובב כשהכרטיס ב-60 מעלות צלזיוס, משהו שלא קורה כל כך מהר עם היעילות הגבוהה שבו. הדבר הזה לבד יוצר הבדל תהומי בעמידות של מערכות בין פעם להיום (תחשוב ש80-90 אחוז מהקילומטראז' של המאוורר פשוט נחסך)

אסמוך על ההנדסה של גיינוארד\פאליט (חברת האם) בשלב הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

נכון, ופה הכדור ממשיך להתגלגל בדיון.

אני דווקא כאן אציע ללכת על הגיינוארד הזול יותר. זה סה"כ כרטיס בעל צריכת חשמל נמוכה, ומאוורר שלא יעבוד רוב שעות היום פשוט מהסיבה שהוא מתחיל להסתובב כשהכרטיס ב-60 מעלות צלזיוס, משהו שלא קורה כל כך מהר עם היעילות הגבוהה שבו. הדבר הזה לבד יוצר הבדל תהומי בעמידות של מערכות קירור בין פעם להיום (תחשוב ש80-90 אחוז מהקילומטראז' של המאוורר פשוט נחסך)

אסמוך על ההנדסה של גיינוארד\פאליט (חברת האם) בשלב הזה

זה ההבדל שמשלמים על מותג במקרה הזה גם אני חושב שזה שגוי. לרכוש כרטיסים עם צריכה כזו נמוכה במחירי ביניים ולהוסיף עוד מאה, מאה חמישים שקל בשביל וכדומה.. מיותר. ה gainward כמו שאמרת רוב הזמן יהיה במצב של חוסר עבודה. למה להשקיע עוד כסף על אותו דבר. זה כרטיס ביניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...