שאלה בשפת C מערכים (חד ממדי) - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בשפת C מערכים (חד ממדי)

waseemrkab

Recommended Posts

שלום אני צריך עזרה בבקשה בכתיבת התכנית אני ממש תקוע ולא יודע איך אני ממשיך מכאן לא עובד לי הקוד ( אני לא מוצא אלגוריתם מתאים למצאית סדרות ולמנות כמה אחדים יש בכל סדרה ולמנות כמה סדרות שהן זהות התמונה צורפת וגם הקוד תודה רבה למי שעוזר

123.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון שלך בעיקרון נכון, ראיתי שבנית מערך count נוסף של 20 תאים שיחזיק ספירה נפרדת לכל סדרה של אחדים בגודל שונה,  אתה רק צריך לתקן כמה טעויות בדרך שאתה ממלא אותו:

- קודם כל הטיפול ב-counter, אתה מאפס אותו בכל מעבר של הלולאה אז ברור שהוא אף פעם לא יהיה גדול מ-1. תאתחל אותו לאפס פעם ראשונה מחוץ ללולאה ותחשוב באיזה תנאי בתוך הלולאה הוא צריך להתאפס שוב.

- הדרך שאתה ממלא את מערך count, למה אתה מקדם את מקום i דווקא? מה מייצג כל מקום במערך הזה?

- את התוצאות אתה לא יכול להדפיס לפני שהחישוב כולו נגמר, תייצר בסוף התוכנית לולאה נוספת שרק תעבור על מערך count ותדפיס את התוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

הרעיון שלך בעיקרון נכון, ראיתי שבנית מערך count נוסף של 20 תאים שיחזיק ספירה נפרדת לכל סדרה של אחדים בגודל שונה,  אתה רק צריך לתקן כמה טעויות בדרך שאתה ממלא אותו:

- קודם כל הטיפול ב-counter, אתה מאפס אותו בכל מעבר של הלולאה אז ברור שהוא אף פעם לא יהיה גדול מ-1. תאתחל אותו לאפס פעם ראשונה מחוץ ללולאה ותחשוב באיזה תנאי בתוך הלולאה הוא צריך להתאפס שוב.

- הדרך שאתה ממלא את מערך count, למה אתה מקדם את מקום i דווקא? מה מייצג כל מקום במערך הזה?

- את התוצאות אתה לא יכול להדפיס לפני שהחישוב כולו נגמר, תייצר בסוף התוכנית לולאה נוספת שרק תעבור על מערך count ותדפיס את התוצאות.

תודה רבה אני אנסה לעשות את זה ואתן לך תשובה אם הצלחתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...