ניתוקים רגעיים כל מספר דק'... מה לעשות ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוקים רגעיים כל מספר דק'... מה לעשות ?

Ohad Gefen

Recommended Posts

אהלן, כבר תקופה ארוכה שיש לי ניתוקים באינטרנט כל הזמן!

יש לי ראוטר TD-W9970 של TP LINK

המחשב , מעודכן בדרייברים אחרונים, נמצא במרחק מטר מהראוטר, באותו החדר, ללא שום מחסומים או קירות, ומחובר בWIFI.
לאחרונה החלפתי מחשב לNUC הכי הכי חדש, גם מחובר בWIFI, ושוב אותה הבעיה.

אני לא מאמין שהבעיה היא במחשבים... וגם כשיש ניתוק, אני מסתכל על הראוטר ורואה שהמנורות דולקות רגיל ואין ניתוק מחיבור האינטרנט.
התקשרתי לבזק, אמרו שהם לא מזהים בעיה... וגם שהם לא רואים בעיה מול הספק.

למישהו יש רעיון ? האם כדאי פשוט להחליף ראוטר או שחבל על הכסף ?

לאחר דקה או לפעמים פחות האינטרנט חוזר כרגיל, או שאני פשוט לוחץ על הNETWORK DIAGONSTICS וזה חוזר לעצמו.

נ.ב, ביצעתי גם עדכון FIRMWARE לגירסא אחרונה, נעדכן אם יש שינוי...

image.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מהמובן מאליו, אם המחשב יושב מטר מהראוטר למה לא עם כבל רשת?

זאת הבדיקה הכי טובה כרגע, לדעת אם הבעיה נובעת בגלל הWIFI או בגלל משהו אחר.

אם אין בעיה בשימוש בכבל, הייתי ממליץ לעשות לראוטר Hard Reset (גם נקרא הגדרות יצרן) ואז להגדיר את הרשת האלחוטית מחדש עם סיסמא שונה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:
עשיתי עדכון גירסא לקושחה האחרונה, עודכן בהצלחה, הבעיה נותרה.
חיברתי כבל ישירות למודם, כרגע אין בעיה, האינטרנט פועל חלק מהר וללא ניתוקים אף פעם.

אם ככה... יש בעיה בתקשורת הWIFI שלו, זה חשוב כי יש גם EXTENDER מחובר ומכשירים אחרים בבית.

יש למישהו מושג מה יכולה להיות הבעיה ? כי בתור מודם אני מבין שהוא רץ מעולה, אז זה נטו בעיית תקשורת WIFI.
משהו מוגדר לא טוב ? או שפשוט להחליף את הראוטר הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ohad Gefen

עדכון:
עשיתי עדכון גירסא לקושחה האחרונה, עודכן בהצלחה, הבעיה נותרה.
חיברתי כבל רשת ישירות למודם, כרגע אין בעיה, האינטרנט פועל חלק מהר וללא ניתוקים אף פעם.

אם ככה... יש בעיה בתקשורת הWIFI שלו, זה חשוב כי יש גם EXTENDER מחובר ומכשירים אחרים בבית.

יש למישהו מושג מה יכולה להיות הבעיה ? כי בתור מודם אני מבין שהוא רץ מעולה, אז זה נטו בעיית תקשורת WIFI.
משהו מוגדר לא טוב ? או שפשוט להחליף את הראוטר הזה ?

אם הבעיה היא רק באלחוט, הייתי מנסה לעדכן את ה-DRIVER של כרטיס הרשת האלחוטי במחשב ורואה אם יש שיפור.  תנסה גם לרוץ עם ה-WIFI ללא ה-EXTENDER ותראה אם ההתנתקויות מפסיקות - יתכן שהבעיה היא בכלל עם ה-EXTENDER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

אם הבעיה היא רק באלחוט, הייתי מנסה לעדכן את ה-DRIVER של כרטיס הרשת האלחוטי במחשב ורואה אם יש שיפור.  תנסה גם לרוץ עם ה-WIFI ללא ה-EXTENDER ותראה אם ההתנתקויות מפסיקות - יתכן שהבעיה היא בכלל עם ה-EXTENDER.

אני ללא הEXTENDER, רק ציינתי שיש כזה בבית לשאר החבר'ה... 
אני עם מעודכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...