האם כל המעבדים של אינטל הולכים לחטוף ירידת ביצועים בגלל הבאג שלהם? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כל המעבדים של אינטל הולכים לחטוף ירידת ביצועים בגלל הבאג שלהם?

kdani

Recommended Posts

יש למישהו איזה שהוא מידע האם הדור הבא שיצא (ומתי  הוא יצא) יהיה נקי מהבעיה הזאת ומכת הביצועים שהפתרון הנוכחי גורם לה ? 

בהמשך לדיון שהיה פה למה לא לקנות עכשיו מחשב - האם זו לא סיבה עיקרית ? שכל מה שנקנה עכשיו יאבד בין-10% ל-30% ביצועים בגלל כל מיני פטצ'ים ותיקונים לבאגים שגילו במעבדים של ?

נראה לי שבעקבות המתנה של הציבור לדור הבא - תהיה ירידת מחירים מאסיבית במעבדים הנוכחיים, השאלה אם השוק מבין את האירוע הזה.

תכלס רציתי לרכוש מחשב חדש, ועכשיו אני חושב אם לא כדאי לחכות לדור הבא שיצא "נקי" מהמפעל......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תהיה פגיעה בביצועים לדורות חדשים יחסית. מדובר על פגיעה שהיא בטווח סטיית התקן, למשתמש הביתי הפגיעה היא אפסית

ולא מורגשת. מוצרי ה נפגעים מזה בצורה מורגשת מבחינת מרחב קריאה וכתיבה.

בתור משתמש ביתי, אני לא מרגיש שום שינוי לכאן או לכאן ( i7 7700K ו סטנדרטי למערכת הפעלה ).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון שאתה מתייחס אליו, נובע יותר מקמצנות ועיוותים של הדברים

שמוצגים כצרכנות נבונה ושאר ירקות.

אין שום קשר בין הפרצות שאתה מדבר לבין נושא הדיון ההוא.

בחזרה לנושא שלך - הצרכן הביתי כמעט ולא מושפע מהפאטצ'ים

שבאים להסדיר את הפרצות המדוברות ( ענייון של 2 עד 3 אחוזים ).

אין שום התחייבות שהמעבדים הבאים מבית ( ולא רק ) יהיו 

חופשיים מהבעיה ומכאן מההשפעה ( שהיא כאמור זניחה לצרכן הביתי ).

מה שצריך להנחות אותך זה רק דבר אחד - ישנו צורך במערכת מחשב חדשה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, מישהו יכול להסביר את הקשר למוצרי

המחשב שלי "עובד קשה" (מריץ גם מכונות וירטואליות, גם סביבות , ותוכנות ADOBE, 

אין לי מושג איך זה יושפע מהבאג ומהתיקונים

אני יכול להרשות לעצמי לחכות עוד כמה חודשים, השאלה אם יש למה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בדקתי גם קריאה\כתיבה של אתמול בערב - זה נפגע, אבל.. בצורה סבירה נקרא לזה ? אם מדובר בקבצים מאוד גדולים יכול להיות שזה באמת נושא למחשבה. בשימושים ביתיים.. אני חושב שהיה יותר רעש סביב הנושא מאשר הפגיעה בפועל. אצלי לפחות

זה די שולי - הפגיעה בביצועים שראיתי באתרי חומרה גדולים יותר מהבדיקה שלי, כנ"ל פריימים וכו' אין שום פגיעה בביצועים היומיים. מה שמצחיק זה שכבר בכל מיני אתרי חומרה צצים להם דרדסים שהולכים לרכוש בגל הבא לוחות ומעבדים חדשים בשביל הראש השקט. בעצם יצאו בהודעה שהנושא יתוקן ברמה חומרתית ואיך שלא תרצו זה יגרור עוד קצת קניות של חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...