תוכנה לתחזוקת המחשב הביתי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה לתחזוקת המחשב הביתי

vigdor r

Recommended Posts

רציתי לדעת אם מישהו יכול להמליץ על תוכנה שעשויה לשפר ביצועי המחשב.  כשאני מפעיל את AVAST הוא מראה לי שיש הרבה דברים לא תקינים.למשל: פריטי רישום שבורים, תוכניות שמאיטות את המחשב ועוד. 

אין לי בעיה לשלם על תוכנה אבל אני לא רוצה לעשות חשבון חודשי אלא לשלם פעם אחת וזהו. (ב AVAST אתה משלם כל חודש לעד...).

אם יש תוכנה טובה חינמית, או בתשלום אשמח לשמוע. 

דרך אגב יש לי את CCLEANER ועדיין היא לא פתרה לי את מה ש AVAST הראה שעדיין יש לתקן במחשב

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל בעיות של מהירות מקורם בכמה דברים:

1.הארד דיסק. 2.זיכרון. 3.

יש תוכנות חשובות לשיפור הביצועים, שמתמקדות בהארד דיסק, אבל כל תוכנה בנפרד:

למשל ה-ccleaner שדיברת עליה, היא מצוינת. שים לב שכאשר אתה מפעיל 

את התוכנה יש לך אפשרות לבחור האם לבצע ניקוי מלא או חלקי.

תעשה מלא. כלומר תסמן שם את כל האפשרויות בוי. צירפתי לך צילום מסך. חוץ מהאפשרות האחרונה wipe שמפרמטת לך מקום פנוי בדיסק הקשיח(אלא אם כן אתה רוצה לחכות שעות...אם יש לך זמן אז תעשה את זה . 

בעיות של ביצועיםיכולות התבטא כמו שהזכרת בתוכנות במעמיסות על המחשב. בסיקלינר יש לך אפשרות למחוק תוכנות לא רצויות על ידי בחירה ב-tools ואז uninstall שם אתה יכול לראות איזה תוכנות יושבות לך על המחשב. מומלץ למחוק דרך שם מאשר הסרה התקנה של תוכניות של .

תוכנה 2: מאחה הדיסק(דיפרגלר) התוכנה מאחה מקומות מפוזרים בדיסק הקשיח ומחברת אותם מה שבהחלט יכול לשפר את המהירות של המחשב.

תוכנה פשוטה להפעלה. תשתמש בתוכנה שהבאתי לך ולא מאחה הדיסק של

הינה הקישור : https://www.ccleaner.com/defraggler/download

3.ניקוי הדיסק של . התוכנה בעיקרון עושה מה שסיקלינר עושה, היא מוחקת קבצים ישנים ולא רצויים מהמחשב. גם כאן רצוי לסמן את כל האפשרויות.

4.האטה בדפדפן: אם אתה גולש בכרום כנס ל: הגדרות-לך למתקדם-נקה נתוני גלישה. תבחר בנקה נתונים משחר ההיסטוריה.

זה אמור לעזור קצת.

5.כנס ל-התחל בשורת המשימות כתוב: %temp% ולחץ אנטר.

מחק כל מה שנמצא שם בתיקייה. אם הרצת כבר ניקוי בסיקלינר אז הוא אמור למחוק לך אותה כבר.

אני ממליץ לך מידי פעם למחוק את מה שנמצא שם. אלו קבצים זמניים שתורמים להאטה של המחשב.

6.לגבי הזיכרון: יכול להיות שהבעיה היא גם בזיכרון של המחשב. יש כלים שבודקים זאת, אבל זה למשתמשים מתקדמים יותר.

אם תרצה אביא לך תוכנה שעושה זאת. אבל זה קצת מסובך להשתמש בה.

7.יש תוכנות שמתיימרות לעשות את כל הפעולות האלה ביחד, אבל אני לא מכיר. יכול להיות שיהיו כאלה בפורום שימליצו לך עליה.

יש תוכנה אחת ששמעתי עליה שהיא טובה נקראת: tuneup . תרשום בגוגל תראה אם יש גירסה חינמית שלה. אני לא כל כך יצא לי להשתמש תשאל אולי אנשים מכירים אותה פה. היא אמורה לשפר ביצועי מחשב. אולי כדאי להשמש בה בנוסף לכל העצות שנתתי לך פה.

אם אני יזכר בעוד משהו אני ירשום לך פה.

תנסה את כל הדברים ותראה אם הביצועים משתפרים. אם לא אולי כדאי לשלוח לטכאי.

דרך אגב: אני ממליץ על אנטיוירוס nod32.  הבעיה שהוא בתשלום.

image.thumb.png.06bacc61e84bc7cb0b262fe2fbc5b54b.png

ScreenHunter_02 Jan. 23 10.19.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שוב אני.

מה ששכחתי לרשום זה שיש מצבים שגם כאשר אתה מוחק תוכנה למשל דרך הסרה של תוכניות.

היא לא נמחקת לגמרי, אלא משאירה רשמים על המחשב(כדוגמת רג'יסטרי אם זה אומר לך משהו.

יש תוכנה שמוחקת את הרשמים הללו. היא נקראת revo uninstall גם כאן תצטרך רישיון.

בכל מקרה תמיד מומלץ:1.להתקין רק תוכנות ממקור מהימן. כלומר תתקין תוכנה דרך האתר של יצרן התוכנה ולא דרך אתרים צד שלישי שמפנים לתוכנה. חוץ מהאתר הזה: filehippo שאני מכיר אותו אישית כאתר מהימן.

תתקין אנטי וירוס טוב ותבצע סריקה לעיתים תכופות.

כמובן שיש דרכים לא להגיע למצבים האלו של , תוכנות שמאיטות את המחשב וכו'...

אם תרצה אכתוב לך גם על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...