פרטים על RYZEN 2600 דלפו לרשת - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרטים על RYZEN 2600 דלפו לרשת

lompy

Recommended Posts

למי שמתעניין

https://wccftech.com/amd-2nd-generation-ryzen-5-2600-asus-crosshair-vii-hero-x470-leak/

לאתר של SISOFTWARE הגיע מעבד לא מזוהה עם 6 ליבות ו 12 נימים

נראה שמהירות השעון גדלה ב 200MHZ לעומת הדור הקודם, אם זה נכון אז זה די מאכזב. מקווה שאולי זה עוד ישתנה עד ההשקה באפריל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

אתה רציני ? איפה אתה ?  :)

עסוקים...

ציטוט של Liad344

הם מכוונים לבערך 10 אחוזי שיפור.. 200MHZ זה 5-6 אחוזים , קאש מהיר יותר יכול לסדר להם עוד קצת שיפור (הlatency היה די גדול )

אולי עם שיפורים בארכיטקטורה , מאד רציתי לראות שיפור של 400MHZ. בנתיים שום דבר לא רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא חושב שיהיה שיפור משמעותי. הרייזנים נועדו להיות תחרותיים במחיר. התשובה של ריבוי הליבות הגיעה מהר מאינטל,

10 אחוז זה הרבה מידי בשביל , לאור ההיסטוריה שלהם מבחינה שיווקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הם מצאו דרך לחבר את שני המודולי ccx בצורה יעילה יותר ?

וכך למנוע בעיות latency במעבר בין מודול אחד לשני ?

אם כן זה יהיה דרמטי, אך אני בספק רב מאד אם אפשרי לבצוע מבחינה טכנית. רוב הסכויים שלא.

אפשרות אחרת להשיג 10% (לרוב) בשלב הזה שה- IPC בשוק המעבדים כבר הגיע לטופ האופטימלי שאינטל

ו- מצאו (וכנראה שלא ניתן לעלות עוד) היא רק על ידי העלאת תדר.

אנחנו יודעים שעוברים שם ליצור ב- 12nm במקום  16nm,

אז יתכן שבמקום לשווק את המעבד על 3.6ghz תדר בסיס, הם עלו לאזור 4.0 ....

והנה לנו אותם 10% מדוברים. 

לא משהו לרוץ עימו לחברה, אך בהחלט זחילה נחמדה שמשאירה עדיין רלוונטיות לצרכני מחשב מסוימים,

לבחור למרות הכל ריזן, זאת באם ה- target בקנייה שלהם אינו להשיג את "הביצוע הכי מהיר",

אלא להשיג את המקסימום תמורה לכסף. וזה קהל צרכנים לא קטן בכלל שבוחר ככה - לא רק בתחום המעבדים,

אל בכל תחום צרכני באשר הוא.

ואם ממילא רכישת מעבד " דרג ב' "  (הנני מכנה כרגע את ריזן כדרג ב' ) מביאה לצרכן ביצועים שהם מעל לסף המבוקש,

קרי שהתוספת ביצוע שמביא האינטל (כרגע) איננה באה ליידי ביטוי בשימושיות הפרקטית (כמו למשל עליה מ- 140fps

ל- 160) אז לא אמורה להיות בעיה עקרונית לשקול את הזול מבין השניים.

אנו רואים שיותר ויותר יישומים חדשים נוטים להיות מקודדים כך, שתדר המעבד כבר פחות משפיע, ויותר חשובה

היא כמות הליבות של המעבד. רואים זאת למשל בכותר BF1 המודרני שקודד בצורה פנומנלית:

הוא מצליח למצות ולסחוט את הביצועים מכל מעבד, אפילו ממעבד 5820 של שהורץ בכוונה על 1.2Ghz 

בלבד - הדגמה מרשימה שהעלנו פה בפורום לפני כשבוע.

אם זהו הטרנד, היתרון הגבוה יותר של התדר במעבדי הולך להשחק, אך רק ימים יגידו זה אין ספק.

בהחלט יהיה מעניין באפריל, אם כי שוב - לא הייתי בונה תקוות:

עפ"י רוב הביצוע של אינו מזהיר. החברה קטנה ומשאביה קצרים.

היא מנסה לחלץ את המקס' ממה שעומד לרשותה וזה לא הרבה.

אני בכל אופן מאד אופתע אם נראה מצד משהו מעבר ל- obvious ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

ככל שאנחנו מתקרבים להשקה זה נראה כמו מתיחת פנים מאוד בסיסית לסדרה הזאת. אני לא חושב שבשלב זה גם אפשר לצפות לאוברקלוק מקסימלי גבוה יותר. 4.1GHZ כמשהו נפוץ יפתיע אותי מאוד

אפילו לא מתיחת פנים. זה נראה כמו רענון לאור מכירות מוצלחות, שזה צעד מובן.

הצד החזק שלהם זה המחיר וזה כנראה ימשיך באותו קו, אם מסתכלים על שימוש כללי ה i7 8700K

לא השאיר מקום לטעם של עוד מהרייזנים. אני מדבר כאן רק על ביצועים, כי מבחינת עלויות - הם גזלנים.

אבל בעולם האמיתי שבוחנים מספרים וזמנים אז התשובה מאינטל הגיעה מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זו תשובה של "חכו, זה בסדר יש לנו תשובה". הבעיה היחידה בהשקת קופי לייק זה זמינות עלובה שלוותה במחיר מאוד גבוה. תוסיף לזה רק לוחות אם יקרים וקיבלת מקום בשולחן ל-. נו שוין.

לגבי שינויים, נכון. מתיחת פנים זו הגזמה. על פי מדובר באותם בדיוק, בתוספת זעומה של תדר עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

נכון, זו תשובה של "חכו, זה בסדר יש לנו תשובה". הבעיה היחידה בהשקת קופי לייק זה זמינות עלובה שלוותה במחיר מאוד גבוה.

נכון, המחירים היו מופקעים. לא הפתיע. השילוש הבא שלי עתיד להיות מהסיבה הזו בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

יש לך מעבד חדש מודל 2017 לא,

כבר להחליף עוד פעם ?  :)

שאר איתו כמה שנים, תהנה ממנו...

שניים. 7700K במחשב שלי, ו 6700K במחשב לידו שמשמש לעבודה.

ציינתי שהשילוש הבא הוא כנראה . אף אחד לא דיבר על החלפה..

שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...