טלפון חדש - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון חדש

Chloe

Recommended Posts

חבל שאתה לא טורח לקרוא את הדיון כי כבר הצענו גם טלפונים עדיפים יותר שעולים משמעותית פחות עם אותה רמת ביצועים מאחר רק חלקים ללא טעינה אלחוטית וזה חשוב לפותחת הדיון, Samsung Galaxy A7 (2017) עולה 1298ש"ח+ מגיע עם 32GB ו3GB בעוד שיש לך את Xiaomi Redmi Note 4X 32GB 3GB Qualcomm ב574ש"ח+(724ש"ח פחות!).

Xiaomi Redmi Note 4 64GB 4GB Qualcomm ב718ש"ח+(580ש"ח פחות!, אפילו אפשר לקנות אותו עם ההפרש מהמכשיר בדגם שכולל פחות זיכרון ועדיין להישאר עם 6ש"ח ו2 מכשירים קטע אה?) וכבר קיבלת מכשיר עדיף שכולל זיכרון 1GB יותר בנוסף לנפח כפול...

בנוסף ל2 המכשירים הקודמים יש אפילו את הXiaomi Mi Max 2 ב872ש"ח+(426ש"ח פחות!) עם וזמן פשוט מטורפים.

ולא הLG G6 מבחינת ביצועים משמעותית חזק יותר עם סוללה שמחזיקה מעט לעומת הSamsung A7 (2017) שרק מחזיק משמעותית יותר זמן מבחינת ואין לי מושג איך הסקת שהם שווי ערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הדיון... השתמשתי בA כמכשיר ביניים עד שקניתי את הG6 . חווית השימוש שלו טובה מאוד , הוא בנוי מעולה.  אתה הצעת את מכשירי השיאומי , *לדעתך* הם עדיפים בהרבה. KING דיבר על הS8+/אקטיב . נכון שהA יותר יקר . מה לעשות ? למה שלא נקנה כולנו שיואמי ? למה בכלל אנשים טורחים  לקונות אייפון , פיקסל, S8 וכו'?  

בכל מקרה , הצעתי את הA כמשהו באמצע - הוא לא הS8 אבל עולה פחות , וטוב יותר משיואמי *לדעתי*.  

יש את הA8 שהושק בארץ עכשיו . 

בכל מקרה , בהצלחה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק הרבה יותר "חכם" לקנות מכשיר יקר יותר ב724ש"ח רק כי הוא של סה"כ.

ואם כבר היגיון כפי שאני רואה ע"פ הציטוט:facepalm:

ציטוט של Liad344

לא אגזים לאמר , סדרת הA בערך שוות ערך ל LGG6 (שהוא הטלפון שלי כרגע)

A3 מוציא ציון בסביבות ה45K הA5/A7 מוציאים ציון של בסביבות ה60K והLG G6 מוציא ציון בסביבות ה140K ולכן הם גם לא בערך שווי ערך.

אני לא אגזים לומר שאתה פשוט לא מבין כלום ורואים את זה ע"פ התגובות שלך, ההצעות שלך פשוט מיותרות כי דיי לא נשאר מה להציע בנוסף על זה אתה פשוט לא מפרט ויש לך בעיה בהבנת הנקרא כי בהודעה שהייתה מיועדת אלייך לא הצעתי את מכשירי הXiaomi אלא פשוט הצגתי לך עד כמה הSamsung A7 (2017) לא משתלם ביחס אליהם ולכן אין טעם סתם להוציא עוד כסף אבל אתה קשה הבנה:s07: (אבל זה לא מפתיע כאשר מדובר במשתמש שהגיע לפה מFXP).

הטלפון הראשון שהצעת הLG V30 מיותר מבחינת הסוללה וחלש יותר גם מהS8+ בסופו של דבר ולא בדקת את זה אפילו העיקר הצעת:facepalm:, הSamsung A7 (2017) סתם יקר יותר אבל היי ההסבר שלך זה כי זה של Samsung:facepalm: ועוד שלל סיבות "חכמות" שאנשים רוכשים את המכשירים היקרים(גם אם זה לא מכשיר דגל) או פשוט ע"פ חברה כי זה מה שהם מכירים וזה לא קורה רק בטלפונים מה שבטוח אין מחסור באנשים שלא חושבים לפני קניה, לפחות אם אתה מציע תעשה את זה בצורה מושכלת אבל זה לא יקרה אז תחסוך ממני את התגובות שלך:s07:

הS8 Active ש@--- The King --- הציע הוא הבחירה הכי טובה לדעתי אבל אם היית קורא בעיון היית מבין שלא מוכרים אותו בארץ ואני בספק שפותחת הדיון רוצה בכלל לרכוש מחו"ל אז דיי ברור שעברת סתם לרגע לעמוד הראשון ברפרוף אחרי שהגבתי לך ולא באמת טרחת לקרוא:facepalm:

ולבסוף נשארנו עם הS8+ של בגלל הטעינה האלחוטית, זמינות בארץ ולבסוף סוללה כי למרות שיש מכשירים שמחזיקים יותר פשוט אין להם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לזה שהאקטיב לא נמכר בארץ , והוא אפילו נעול לאחת הרשתות האמריקאיות . בכל מקרה , מסתבר שאני בין היחידים שקונה מכשיר לא סיני . בהצלחה. 

ציטוט של Migatte no Gokui

לא משתלם ביחס אליהם ולכן אין טעם סתם להוציא עוד כסף אבל אתה קשה הבנה

לבסוף נשארנו עם הS8+ של Samsung

כל התגובה הארוכה שסמסונג יקרים אבל.. לשלם 3500 שקל זה מאוד משתלם ...  גם כן ...

מכשיר הA הוא איפה שהוא באמצע , כפי שכבר כתבתי. עמיד למים , חזק וכו' אבל לא עולה 3500 . 

מבחנים ביצועים הם ממש לא המדד שלך לחווית משתמש .

אבל זה לא מפתיע כאשר מדובר במשתמש שהגיע לפה מFXP).

:kopfpatsch::huh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OeGaBSQ.png

באמת אין לך מוח כיאה למשתמש FXP כי פשוט בחרת לצטט ולמחוק בלי בושה את החלק שבו אני מפרט!:facepalm:

ולבסוף נשארנו עם הS8+ של Samsung בגלל הטעינה האלחוטית, זמינות בארץ ולבסוף סוללה כי למרות שיש מכשירים שמחזיקים יותר פשוט אין להם טעינה אלחוטית.

בהודעה שהייתה מיועדת אלייך לא הצעתי את מכשירי הXiaomi אלא פשוט הצגתי לך עד כמה הSamsung galaxy A7 (2017) לא משתלם ביחס אליהם ולכן אין טעם סתם להוציא עוד כסף אבל אתה קשה הבנה:s07: (אבל זה לא מפתיע כאשר מדובר במשתמש שהגיע לפה מFXP).

^ יש לך בעיה קשה מאוד בהבנת הנקרא

ולא בדקת את זה אפילו העיקר הצעת:facepalm:

והינה שוב אתה סתם ממציא מחיר:facepalm:

ציטוט של Liad344

כל התגובה הארוכה שסמסונג יקרים אבל.. לשלם 3500 שקל זה מאוד משתלם ...  גם כן ...

^אחח הטמטום שלך פשוט חוצה גבולות כי הוא עולה 2581ש"ח+...

Samsung Galaxy S8 Plus SM-G955F 64GB5HQ9gU1.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצטט ולמחוק בלי בושה

בלי בושה! לא , אני לא רוצה לצטט מגילה על למה יקרים , ובסוף להציע לקנות

מה קשור משתמש FXP.... הוא לא פעיל במיוחד ויש לו 4 הודעות.. זה שם המשתמש שלי למליון דברים....

ושמור על השפה שלך , אתה כבר ילד גדול , גוקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liad344

בלי בושה! לא , אני לא רוצה לצטט מגילה על למה סמסונג יקרים , ובסוף להציע לקנות סמסונג

שורה וחצי ועוד בסך הכל צריך לסמן :facepalm::s07:

וכבר עניתי לך כמו שאמרתי יש לך בעיה קשה מאוד בהבנת הנקרא לכן אני צריך לחזור על עצמי לצערי...

בהודעה שהייתה מיועדת אלייך לא הצעתי את מכשירי הXiaomi אלא פשוט הצגתי לך עד כמה הSamsung galaxy A7 (2017) לא משתלם ביחס אליהם ולכן אין טעם סתם להוציא עוד כסף אבל אתה קשה הבנה:s07: (אבל זה לא מפתיע כאשר מדובר במשתמש שהגיע לפה מFXP).

ולבסוף נשארנו עם הS8+ של Samsung בגלל הטעינה האלחוטית, זמינות בארץ ולבסוף סוללה כי למרות שיש מכשירים שמחזיקים יותר פשוט אין להם טעינה אלחוטית.

לטיפשות שלך אין גבולות ואתה פשוט טרול הרי ברור מה ניסית לעשות וזה לא הולך לך:lol:

איך אמרתי קודם

אז דיי ברור שעברת סתם לרגע לעמוד הראשון ברפרוף אחרי שהגבתי לך ולא באמת טרחת לקרוא:facepalm:

כי פותחת הדיון בכבודה ובעצמה שאלה לגבי ה

ציטוט של Chloe

כדאי את ה8 פלוס ? 

ורק לאחר הרבה הצעות וכפי שציינתי בציטוט בפעם השניה שמחקת כדי לצאת מזה עם תירוצים כמו "מגילה":facepalm:(פשוט כי יש לך בעיה קשה מאוד בהבנת הנקרא ואתה טרול כן אני אחזור על זה) זאת האפשרות שבינתיים עונה על כל הדרישות.

אז תמשיך עם תגובות קצרות של ילד FXP שמנסה לסלף את האמת שוב ושוב:facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...