1060 או לחכות להכרזה הבאה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1060 או לחכות להכרזה הבאה?

hfg666

Recommended Posts

שלום,

ברשותי כרטיס מסך gtx 660, והוא כבר די ישן ורציתי להתחדש באחד חדש, וחשבתי על ה 1060.
אבל קראתי בכמה מקומות שצריכה לצאת סדרה חדשה בחודשים הקרובים, ולכן עוד לא קניתי.
האם יש טעם לחכות? באמת אמורה לצאת הסדרה החדשה בקרוב או שאלה סתם שמועות לא מבוססות, ויכול להיות שהסדרה תוכרז רק בשנה הבאה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

המחירים רק הולכים לעלות בתקופה הקרובה, ולא לרדת (בהתאם למה שקורה עכשיו בארה"ב). אם אתה רוצה לרכוש כרטיס מסך כעת - רכוש אותו כעת. אם לא - אין לדעת אותה כמה זמן תצטרך לחכות, והמחירים רק צפויים לעלות בינתיים.

מצאתי GTX 1060 6GB ב1350 באתרים בישראל. זה לא נמוך כמו שהיה פעם (1200) אבל עדיין סביל בהשוואה לקפיצה של המחירים בארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עדיין לא קנית, לא כדאי.

לא רק בגלל המחירים - שזה זמני, אלא כי אנחנו קרובים מידי להשקות הבאות.

במקומך אני הייתי מושך עוד בכדי לראות קודם כל חדשות לגבי ההשקות הקרובות וגם המחירים

והחוסרים שיש שאמורים לפסוח מעלינו בקרוב.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל יום שעובר לאחרונה אני שואל את עצמי כמה אנחנו באמת קרובים להשקה רלוונטית של מחליף לכרטיס כמו ה-1060

בוא נעשה תרחיש. נניח ועכשיו משיקה איזשהו מוצר מבוסס וולטה, מחליף ל-1060 שיהיה חזק ממנו בכ-35 אחוזים. נניח שהמחיר הוא כמו שהוא אמור להיות, 250 דולר \ אירו. איך אתה חושב השוק יגיב לזה? איזו מן השקה זאת תהיה בתקופה כזאת?

הנה מה שיקרה אם תעשה צעד מטוטש שכזה - הכרטיס יצא ואף אחד לא יוכל לקנות אותו, הוא יעלה 700 דולר ולא 250. המיינרים יחסלו מלאי לפני שיגיע אפילו לחנויות.

לכזאת דיסטופיה אנחנו מצפים? לא. פאק איט. שלא יושקו עכשיו מוצרים חדשים. שלא יושקו מוצרים חדשים עד שהשוק משתנה. המיינרים כרגע שורפים את כל השדות הטכנולוגיים ומכניסים אותנו לעצירה או השהיה טכנולוגית של השקות עד שלא יפתרו את הכאוס הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@djelectric מה התמריץ של להוציא כרטיס חדש עכשיו בכלל? לשם מה?

גם ככה המפעלים לא מצליחים לעמוד בקצב הייצור של הכרטיסים הבסיסיים שלה (GTX 1060, GTX 1050TI)

זה לא שאנשים הפסיקו לרכוש כרטיסי מסך - נהפוכו, הם לא הפסיקו, ויש מחסור מטורף. נמצאת במצב דומה - זה לא מאבק בין לAMD, אלא מאבק בין NVIDIA&AMD למפעלי הייצור!

למה להוציא כרטיס חזק יותר כשכולם מסתפקים במה שיש עכשיו, ולא מבקשים יותר? (אני מדבר על המיינרים, שנראים דיי מרוצים מהכרטיסים הנוכחיים)

קיצר. מדכא להסתכל עכשיו על השוק בארה"ב (בהבנה כמובן שזה גם מגיע אלינו). לא חושב שיש טעם לבצע השקות נייר כרגע - כי גם ככה הכרטיסים לא יהיו זמינים לרכישה עבור הצרכן הממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...