השוואה בין שני כרטיסים, האם שווה את תוספת המחיר? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין שני כרטיסים, האם שווה את תוספת המחיר?

Tal-T

Recommended Posts

היי חברים, אני מתכוון לרכוש מחשב לצרכי גיימינג בינוני (COD כסטנדרט עליון).. כנראה שזה המחשב:

image.thumb.png.304d00411563c1aa86a0a7e9462e96b3.png

עכשיו השאלה, האם שווה לשדרג את כרטיס המסך או שזה יספיק? כמו ההבדל ביניהם מהותי ושווה את הכסף? זה כמו ה9500GT ו9600GT של זמנו?

image.thumb.png.93a85b04bad8fe93659dd58211607f90.png

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 1060 עם 3GB הוא כרטיס מסך טוב לשימוש במשחקים ברזולוצית 1080P בעיקר, מעבר לזה תצטרך את ה 6GB או אחד חזק יותר (1070 וכו')

ה 1050 הוא דיי חלש, ולדעתי לא יסחוב יותר משנה עד שתרצה לשדרג, יעבוד טוב (יחסית) עם משחקים של היום ברזולוציה של 1080P אבל עם הגדרות בינוניות -.

לדעתי שווה להשקיע עוד כמה שקלים על ה 1060 עם ה 3GB לפחות, 750 ש"ח זה לא זול ובשביל עוד 200 ש"ח לעוד שנה שקטה יהיה עדיף לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשם שינוי אני עם liav12 כאן.

בהנחה שמדובר רק על אופצייה של רכישת כרטיס מסך חדש, הפער הביצועי הקיים בין 1060 ל- 1050ti הוא מספיק גדול באחוזים,

בכדי להצדיק את התוספת בת 25-30% למחיר (כ- 200 שח).

הן בהיבט של תמיכה היום במקרים של עומס גראפי ו- COD החדש (אם מדובר עליו) אינו כותר קליל למרות הדעת הרווחת,

אלא כותר מאופטמז ומושקע שמסוגל לעבוד גם עם מאיצים חלשים,

אך בהגדרות גבוהות יבקש כח חישובי רב תמורת פריים רייט גבוה והגדרות AA חזקות.

אך מעל הכל הייתי מוציא את העוד 200 שח היום בשל "ראייה ארוכת טווח", שכן הכרטיס 1060 יחזיק עוד שנה (או יותר) על הכביש

וייעכב בשל כך את הצורך לשדרג שוב פעם, לתקופה מאוחרת יותר כמובסבר. קרי שזו ההוצאה היום - תצדיק את עצמה בהמשך הדרך.

**היה ומדובר במקרה דנן על אפשרות של רכש כרטיס מסך משומש, או אז הייתי שם פעמיי לכוון GTX970 כמותו יש לא מעט בלוחות,

ואם מוצא אחד במחיר סביר אז קונה אותו. הוא כרטיס שקול ל- 1060 מבחינה ביצועית.  אפשרות נוספת מקבילה היא R9 290/390

של (גם כן אותו הדבר).

ואם מסתפקים ב 1050Ti אז כרטיס משומש כמו GTX680/770 או HD7970/280x שהם שקולים לו ועולים ממש מעט כסף.

השקול בסופו של דבר הוא - האם יש כרטיס ראוי במחיר טוב ומבלי להטריך עצמנו יתר על המידה. 

אם אין, או מטריח מדי - אז לרכוש חדש כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אני בעד רכישות ארוכות טווח. 3GB ל 1080P זה לא ראייה ארוכת טווח מבלי לדעת אילו כותרים ישחק פותח הדיון.

אני גם חושב שגירסאת ה 3GB של ה 1060 תהיה קשה יותר למכירה במחיר הוגן, מאשר 6GB או 1050Ti. זה מן כרטיס ביניים כזה,

שהוא פושר לכאן או לכאן. בהחלט יש הבדל בינו לבין 1050Ti כמעט בכל משחק. אבל - פותח הדיון מדבר על COD כסטנדרט עליון,

אז כפי שהוא כתב זאת - במידה וישחק במשחקים חלשים יותר גרפית וכמובן הוא לא כמו אחרים שמחפשים הגדרות מלאות ורוכשים

כרטיסים חזקים יותר - 1050Ti בהחלט מתאים.

תדייקו גם, מדובר ב 260 ש"ח כלומר קרוב יותר ל 300 ש"ח הבדל ולא ל 200 ש"ח כפי שהגבתם.

260 ש"ח זה לעלות למארז גדול יותר שיספק אותך לטווח רחב של שנים, או עוד 2TB לאחסון וכו' וכו' וכו'. תשאל את עצמך אם אתה משחק בהגדרות סבירות עד גבוהות במשחקים כאלה ? לא תצטרך 1060.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

צריך את תשובת פות"ש מה עוד הוא מתכוון לשחק מלבד COD בסופו של דבר כערך עליון זה אינדיבידואלי... אם מדובר על כרטיס מסך למשחק אחד בודד אז כן 1050TI יעשה את העבודה בסגמנט הזה, אם הוא מתכוון לשחק עוד משחקים בשנה הבאה או בכללי FPS'ים שונים (וחבריו) הייתי הולך על 1060, הבעיה שמאז שפתח את השרשור ועד היום המחירים הספיקו לעלות עוד קצת בנוגע לכרטיסי מסך, לא מעודד כלל.

בנוגע גם לכרטיסי המסך המשומשים, לא מתאר לעצמי שפות"ש ירצה להתעסק עם זה ומצד שני הכרטיסים 390/970 הם דיי ענקיים וצריך לבדוק אם נכנסים למארז (אצל אחי ה 390X בקושי נכנס בלחץ אדיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...