המלצה למסך גיימינג + שאלה לגבי הזמנה מאמזון - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך גיימינג + שאלה לגבי הזמנה מאמזון

Itay kaplan

Recommended Posts

אהלן,

אני מעוניין לקנות מסך חדש.. :)

כרטיס מסך: GTX1070

שימושים עיקריים משחקים + תיכנות + .

מבחינת מפרט: 144Hz, 1ms, אני חושב שפאנל VA מספיק (לפי הבנתי מייקר מאוד ואני לא חושב שההבדל כזה משמעותי).

תקציב: 1200~

בנוסף אם יש חריגה מאחד התנאים זה בסדר, כל עוד המסך מומלץ. כלומר לא אכפת לי להתפשר על זמן תגובה כל עוד משהו התנסה עם המסך וממליץ עליו.

בנוסף יש לי שאלה נוספת לגבי הזמנה מאמזון, אני רואה שהמחירים שם יותר אטרקטיבים +  הם עושים משלוח לארץ.

משהו כאן התנסה בזה? איך מגיע המסך, בלי חבלות? זמן המשלוח סביר? איך זה עובד עם המיסים?

תודה רבה לעונים.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה גודל מסך אתה מכוון? איזו רזולוציה?

אני ממליץ לך מאוד על בכל מחיר. אני הייתי מעדיף להתפשר על קצב רענון ולקנות מסך עם 60Hz. אבל זה כבר תלוי בהעדפה האישית שלך ובאיזה משחקים אתה מתכוון לשחק.

לגבי הזמנה מאמזון לפעמים המחיר טוב יותר מבארץ, לפעמים לא ולפעמים בכלל לא תוכל למצוא את אותו מוצר בארץ. כמובן שבאמזון אתה גם צריך לשלם מיסים ומשלוח ואת המחיר הסופי להשוות למחיר בארץ.

זמן המשלוח בד"כ שבועיים פלוס מינוס מהרגע שהם שולחים לך את המוצר. לא אמור להגיע עם חבלות, ואם כן אז אין לך מה לדאוג, השירות שלהם מעולה ואתה תקבל מענה לכל בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

לאיזה גודל מסך אתה מכוון? איזו רזולוציה?

אני ממליץ לך מאוד על בכל מחיר. אני הייתי מעדיף להתפשר על קצב רענון ולקנות מסך עם 60Hz. אבל זה כבר תלוי בהעדפה האישית שלך ובאיזה משחקים אתה מתכוון לשחק.

וואלה... בעינך ההבדל הים לVA הוא כל כך גדול? מעניין...

אני מעוניין בגודל מסך של עד 24..

בנוסף, יש לך מסך ספציפי שאתה ממליץ עליו?

ראיתי את זה: https://www.amazon.com/dp/B072KKV2TB?tag=vglnk-c97-20&th=1

וגם את זה: https://ksp.co.il/?uin=34160

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיים הבדל בין VA ל- . גדול או לא, בעיניי כן. מישהו אחר יכול להגיד שלא כלכך מורגש. לדעתי זה גם תלוי מאוד למה אתה רגיל. מי שרגיל ל- כנראה ישים לב להבדל גדול בין ל- .

המסך של דל מצויין למשחקים. input lag מאוד נמוך יחסית למסך עם פאנל . השני מבחינתי לא בא בחשבון. תשמע דעות נוספות ותעשה את השיקולים שלך.

ממליץ לך לחפש לראות בעיניים מסך TN ומסך IPS. תשים לב לזוויות הצפייה ולצבעים בשניהם, אלו ההבדלים המשמעותיים.

המלצה שלי תיהיה או המסך של שציינת (U2417H), או דגם קצת יותר ישן במידה ותמצא אותו בזול יותר U2414H. שניהם מעולים ואין בינהם הרבה הבדל. בשביל הפרש של 100-200 שקל בינהם, הייתי קונה את הישן (במידה והוא הזול יותר כמובן).

המלצות נוספות:

מסך עם פאנל ips וקצב רענון 75HZ במחיר מעולה:

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=16980

75HZ, IPS, UtraWide, גודל 25 אינץ, רזולוציה FHD+

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01BV1XB2K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני לא מבין למה כל הזמן מזכירים את זוויות הצפייה? הרי רוב הזמן הבן אדם יושב ישר מול המסך.

לי יש מסך TN קרוב לשנתיים ואני לא זוכר פעם אחת שהתבאסתי על זוויות הצפייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתרגל ל- וכשתחזור לTN אתה תבין.

א. אתה יושב מול מרכז המסך. צידי המסך לא בדיוק מולך והצבעים שם מעווטים, במיוחד במסכים גדולים או ultrawide.

ב. אם יושב איתך אדם נוסף ומסתכל מהצד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל הוא רוצה מסך 24 אינצ כמו שלי יש אני לא חושב שהוא יבחין בצבעים המעווטים.

ובנוסף בנוגע לאדם שיושב לידך ורואה את המסך לא באיכות הכי טובה- אני לא הייתי מוסיף עוד כמה מאות שקלים בשביל שבן אדם שיושב לצידי יראה את המסך בצורה יותר טובה(לדעתי זה בזבוז כסף להתחשב בזה)

אבל אני לא חולק עליך כי לא היה לי מסך אני מדבר נטו על החוויה שלי עם מסך 24 אינץ TN 

הכי טוב לדעתי זה שאם יש לו את האפשרות שהוא יקפוץ לחנות מחשבים ויראה בעיניים שלו כי יש אנשים שזה באמת ישגע אותם (החוסר דיוק בצבעים של TN) וחלק יגדירו את זה כשולי וכבזבוז כסף.

כמובן שגם תלוי מה האיכות של מסך הTN  שהוא יקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של carz12345

כן אבל הוא רוצה מסך 24 אינצ כמו שלי יש אני לא חושב שהוא יבחין בצבעים המעווטים.

א. בטח שאפשר להבחין. 24 זה גדול מספיק בשביל שהצבעים יתעווטו בצדדים.

ב. זוויות הצפייה זה לא השיקול היחיד לבחור ב- .

ציטוט של carz12345

הכי טוב לדעתי זה שאם יש לו את האפשרות שהוא יקפוץ לחנות מחשבים ויראה בעיניים שלו

בדיוק כך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...