לא מצליח למחוק השלמות אוטומטיות בגוגל כרום - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח למחוק השלמות אוטומטיות בגוגל כרום

Hochdorf

Recommended Posts

אני משתמש במחשב ציבורי. למרות שאני מוחק רגולרית את ההיסטוריה של אתרים שאני גולש בהם, עדיין הם מופיעים בהשלמות אוטומטיות כאשר אני בא להקליד כתובת אתר. גיגלתי העניין וניסיתי להכנס ל"סיסמאות והשלמות אוטומטיות" ולבטל את אופצית ההשלמות האוטומטיות. לא עזר. ניסיתי גם למחוק את כל היסטורית ההשלמות האוטומטיות, ע"י כניסה לכלים נוספים- clear browsing data, ושם לבחור בהשלמות אוטומטיות על ציר זמן all time. נמצאים 0 יציאות, וכמובן מחיקה שם לא עוזרת גם. ההשלמות האוטומטיות ממשיכות להופיע. איך לפתור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה גם לי וזה הפתרון היחיד שמצאתי - תתחיל לכתוב את כתובת האתר, שהוא יופיע ברשימה, בעזרת החץ למטה תסמן אותו ואז SHIFT+DELETE. צריך לעשות את זה על כל אתר שתרצה למחוק.

טיפ: שאתה במחשב ציבורי תמיד תגלוש במצב INCOGNITO אז הוא לא ישמור סיסמאות, היסוטריה, עוגיות וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה יותם הצלתה אותי!

התברר לי היום שלא רק שמופיע בהשלמות אוטומטיות, כשפותחים את כרום והוא מציג את שמונת האתרים הכי נצפים, אחד מהם הוא פוסט רגיש ביותר שכתבתי. מזל שלא היו היום לימודים ולא היו ישראלים ככל הנראה במחשב זה. ביצעתי מיד מה שאמרתה והפוסט הרגיש לא מופיע יותר בהשלמות אוטומטיות ובהצעות של לאתרים הנצפים ביותר. תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...