מחפש חברת שילוח אמינה בתוך ארה"ב / בריטניה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש חברת שילוח אמינה בתוך ארה"ב / בריטניה

dolev16

Recommended Posts

היי חברים, 

לאחרונה התחלתי להתעניין באפשרות של הזמנת חבילות לארץ באמצעות שליחתן לכתובות בתוך ארה"ב/ בריטניה דרך חברות כמו "שיפיטו". 

קראתי שבחברה הנ"ל יכולות להיות הפתעות , עיכובים ותקלות והמחיר הסופי אינו תמיד ידוע, נוסף על כך, אם הבנתי נכון, אין שום מספר מעקב לחבילות שנשלחות בדואר רגיל, דבר שלא אידיאלי בעליל והחברה לא תמיד לוקחת אחריות על אבידות. 

לכן רציתי לקבל מכם המלצות על חברות באמת אמינות וזולות ללא תקלות, בארה"ב ובבריטניה. 

ההזמנות שלי הן תמיד קטנות עד 75$ , עם פריטים כמו מוצרי בית מרקחת או פריטי לבוש. 
המטרה שלי היא לא להגיע למצב שאצטרך להשתמש בחברות שילוח כגון UPS וכו' , שפשוט גזלו אותי בעבר עם עמלות שקר כשהחבילה הגיעה לארץ. 

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי בעבר חבילה מארה"ב עם dealtas. החבילה כללה שווי כספי של בערך 150-200 דולר ולא שילמתי כלום מעבר לתשלום על המשלוח עצמו.

לדעתי הם חישבו כבר את המיסים בתוך התשלום ששילמתי על המשלוח. הכי פשוט - שלח מייל לכמה חברות כאלה, עם dealtas גם אפשר לדבר בעברית, לא בטוח לגבי האחרות. ותשאל מה המדיניות שלהם לגבי תשלומי מיסים והאם קיימות עמלות מסויימות שלא כלולות בתשלום על המשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

שלחתי בעבר חבילה מארה"ב עם dealtas. החבילה כללה שווי כספי של בערך 150-200 דולר ולא שילמתי כלום מעבר לתשלום על המשלוח עצמו.

לדעתי הם חישבו כבר את המיסים בתוך התשלום ששילמתי על המשלוח. הכי פשוט - שלח מייל לכמה חברות כאלה, עם dealtas גם אפשר לדבר בעברית, לא בטוח לגבי האחרות. ותשאל מה המדיניות שלהם לגבי תשלומי מיסים והאם קיימות עמלות מסויימות שלא כלולות בתשלום על המשלוח.

תודה.

חבר'ה עוד המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...