עד כמה שווה להשקיע בדור 8 של אינטל? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה שווה להשקיע בדור 8 של אינטל?

Kukishin

Recommended Posts

הצעת יעול ,כך את שני דגמי המעבדים , בהנחת עבודה ששאר המפרט זהה, ותשווה תוצאות בבנצמרקס שהכי ורלוונטיים לצרכים שלך, ככה אולי תוכל לחשוב כמה כסף זה שווה לך..

כל עצה עיוורת שתינתן לא תהיה רצינית לדעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kukishin Ryu

לאסוס מעבד i7 דור שמיני לאלטיטיוד i7 דור שביעי. שאר הנתונים זהים.

תודה לעוזרים.

תוכל להסביר יותר את השאלה שלך?

כעיקרון כמו שמאיה אמרה יש בנצמרקס  סרטונים ביוטיוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלך שגויה מהיסוד מהסיבה הפשוטה שהמחשבים של והמחשבים של הם לא זהים!!

יש הרבה הבדלים בין מעבר למעבד וכמות הזכרון / האחסון. להגיד "כל שאר הנתונים זהים" זה מאוד לא מדויק.

ספציפית לגבי דור 8, ברור שעדיף "להשקיע" בו כי הוא טוב יותר בכל פרמטר. אני כותב להשקיע במרכאות כי הוא לא באמת יקר יותר, הוא פשוט מחליף את הדגם היוצא שכנראה מקבל הנחות חיסול מלאי, אבל מבחינת MSRP ברוב המקרים המחירים זהים. (אבל בשאלה שלך אתה בכלל משווה תפוחים לבננות אז זה בכל מקרה לא ממש רלוונטי..)

ההשקעה היא בעיקר מבחינת זמן, כרגע עדין לא לכל הדגמים יצאה כבר גירסה שמבוססת על דור 8. זה צפוי לקרות בחודש הקרוב אחרי CES ככל הנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

אבל בשאלה שלך אתה בכלל משווה תפוחים לבננות אז זה בכל מקרה לא ממש רלוונטי..)

וואללה, זה עוד בלשון המעטה.

זה כמו להגיד שגם מאזדה 3 וגם פרארי הן מכוניות,  רק  עם מנועים שונים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בקיצור הבאמת נמרץ, כי מצטער, אבל כבר נמאס לי לחזור על זה כאן בפורום ובאמת איתך הסליחה,

זה קשור לרמות דגמים של כל יצרן.

כלומר, כל יצרן יש לו קו מוצרים שמתחיל מזבאלה / בסיסי ועולה באיכות המוצרים לפי משפחת הדגמים.

אם תרצה, גגל דגמים של כל יצרן ומה המשמעות של כל קו מוצרים מבחינת איכות ההרכבה / חלקים

וכו' וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להכנס לעולם הניידים שאני לא בקיא בו, ההצדקה אמיתית לקניית מחשב מדור קודם היא מחיר אטרקטיבי (כמובן משווים מחשבים עם שאר פרמטרים זהים).

הבעיה שרוב הפעמים זה לא קורה, והחומרה מהדור הקודם לא יורדת כל כך מהר במחיר (בדוק לדוגמא זוג מאותו קטגוריה בדורות שונים להמחשה, כמו 8700k לעומת 7700k).

סתם לדוגמא במדור מחשבים "מומלצים/מוכנים" של ksp תראה שעד אזור 8000-9000 הם לא שמים מחשבים עם מדור חדש, סתם כדי להפתר מהמלאי, כשברור שבמחירים האלה אפשר להרכיב מפרטים הרבה יותר טובים עם מעבד מהדור האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא הייתי הולך על האסוס. הם בנויים נורא, בעיקר הסדרות הזולות.

הדל טוב בהרבה (מהיכרות עם הדגם הזה), אבל עולה פי 2.

אפשר גם לקנות XPS13 עם מעבד דור 8 במחיר הזה.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...