הביצועים, החששות וההסברים: פרצת האבטחה במעבדים שהפכה לנושא הכי חם ברשת - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הביצועים, החששות וההסברים: פרצת האבטחה במעבדים שהפכה לנושא הכי חם ברשת

yonatan.mendelson

Recommended Posts

שלום לכם.

קראתי בפורום שלכם בנושא פירצה למעבדים.

איך אפשר ליבדוק אם המעבד שלי פרוץ או לא פרוץ. כיצד בודקים את המעבד תקינותו?

אגב: יש לי חלונות 10 . ועשיתי עידכונים מלאים. ויש לי מעבד i7-6700.

בתודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תרגיע.

עדיין שום דבר לא פרוץ !

יש פירצת גם במעבד שלך שיכולה לשמש

לגניבת מידע רגיש ביתר קלות ביחס לפרצות אחרות.

מחרתיים, יום שלישי, ייצא פאטצ' לחלונות שאמור לסגור את הפירצה הנ"ל.  

הכל טוב ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתברר שהתיקון של תלוי וקשור גם באנטי וירוס. כדי שהתיקון יותקן יצרן האנטי וירוס חייב לתקן לפני כן את התוכנה שלו.

העדכון בודק (ברגיסטרי) לפני שהוא מותקן שהאנטי וירוס מעודכן, ואם לא - העדכון של לא יותקן אצלכם.

לא ברור לי עדיין מה ואם ידווח העדכון אם הוא לא מותקן בגלל האנטי וירוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

חוץ מהבנצי'ם של ה SSD , שם רואים הבדלים די משמעותים.

כן. אבל מקוה שיהיה לזה גם פיתרון.

סביר שרוב האנשים לא זוכרים, אבל לפני 24 שנה היתה בעיה עם אחד מדגמי הפנטיום של , ששגה באלפית האחוז בחישובים מסויימים...

מי שהתחיל (כמוני) את דרכו עם מחשבים באותן שנים, אולי זוכר (האירוע זכה לאיזכור בספר MICROSERFS של נביא התקופה וממציא השם 'דור האיקס', דגלאס קופלנד. ספר שעדיין שווה בדיקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוכרים היטב. השגיאה היתה במעבד המתמטי (היה דבר כזה פעם) של ה386. עד היום מביאים את זה בקורסים למנהל עסקים בתור דוגמא ל"למה לא לתת למהנדסים לנהל יחסי ציבור".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן ערב טוב

קודם כל למי שמעוניין יש בחלק מאתרי החומרה הגדולים, אני ראיתי בגורו לפני כמה דקות בנצ'ים וידיעות שונות שפירסמו ומייקרוסופט.

אחרי הפאץ' ולפני הפאץ' במידה ומדובר במעבדים חדישים ( 2016 והלאה לפי הכתוב ) ההבדל הוא אפסי.

עכשיו האמת שמבלי להסתמך על הכתוב באתרים האלה, אני אישית אחרי פירמוט שביצעתי בשעות האחרונות וניקיתי קצת את המחשב והפילטרים

וכו' ואני יכול להגיד שאחרי עדכון ביוס, התקנה של ה 10 מחדש עם התיקון האחרון.. אני לא מרגיש שום הבדל ב PUBG ו ב אונליין. הפריימים

אותו דבר. ביצועים של סטנדרטיות והמערכת הפעלה עצמה - שום הבדל שנראה לעין. לא עשיתי יותר מידי בדיקות, וגם לא בדיקות

סינטטיות אבל בעולם האמיתי זה נראה ומרגיש בדיוק אותו דבר, אני אגב עם i7 7700K מומהר בתדר מתון נכון לעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

לא מובן מהכתבה , האם לאחר שנתגלתה הבעיה במעבדים שמיוצרים מכאן ואילך הפתרון יהיה ברמת החומרה והאם בכזה מצב עדכוני הוינודס ידעו שאין צורך ולא יאיטו את הביצועים.?? שאלה נוספת , האם הטמיעה בשחרור הוינדוס האחרון 1803 את העדכון הזה והאם ניתן להסירו (מה מס העדכון?) במקרה שבן אדם לא חושש מפריצות ומעדיף לשמר את הביצועים? (יש מקרים כאלה… לא לכולנו יש מעבדי 6800k יש אנשים רבים שנאלצים עדין להשתמש במעבדים חלשים שבקושי סוחבים את וינדוס ויותרו על ההגנה הזו) למשל במחשבים שעובדים כל השנה offline וכו…

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת ישן , אבל בעקרון אף משתמש ביתי לא צריך לדאוג מזה , סביר להניח שהמחשב שלכם (שלי) לא מעניין ואם כן , יש דרכים פשוטות יותר להשיג ממנו מידע . בכל מקרה , תיקון התוכנה דורש קצת יותר גישה לזכרון ולכן משפיע טיפה על הביצועים בנושא, ואין הבדל מורגש בביצועים כלליים , לפי הפרסום האחרון של , בארכיטקטורה החדשה שלהם הם שדרגו קצת את יכולות הגישה לזכרון של המעבד , כנראה להטות לטובה [ או לבטל ] את הפגיעה שנוצרה עקב התיקונים . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...