הביצועים, החששות וההסברים: פרצת האבטחה במעבדים שהפכה לנושא הכי חם ברשת - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הביצועים, החששות וההסברים: פרצת האבטחה במעבדים שהפכה לנושא הכי חם ברשת

yonatan.mendelson

Recommended Posts

האם צרכנים יזדקקו לבחור בין האטה בביצועים לבין אבטחה ראויה שמאפשרת לישון בשקט בלילות? האם מדובר בפער במעבדי אינטל בלבד או אצל כלל מפתחות המעבדים? תלוי את מי שואלים

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האם אמא של הפאשלות!!! לא מן הנמנע לחשוד שיש אפילו יד מכוונת. מדהים שכל המעבדים אצלינו לא פגיעים. הרוב המוחלט מעבדי . ובדקתי את כל מעבדי האינטל שבידינו והם מסדרה 4 שלא כוללת הבעיה. מדהים שצריך ניסים בהייטק ב-2018

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, לאחרונה קניתי ספר חדש של חיים שפירא ששמו "אני חושב משמע אני טועה". כל מי שעושה - טועה. בפיחוח מעבד מודרני מושקעים שנות אדם רבות מאד מאד. ובניסוח אחר, בפיתוח מעבד מודרני מייצרים באגים רבים רבים. למעלה מ 70% מזמן פרוייקט חומרה כלשהו מוקדש לאיתור ותיקון הבאגים! ועדיין, תמיד יתחמקו כמה באגים. בדיוק כמו ש 99.99999% מהאוכלוסיה לא קיבלה 100 בכל המבחנים בבגרות, ו 800 בפסיכומטרי. אנחנו בני אדם, לטוב ולרע. גם אם החברות יאריכו את הפרויקט פי 2, או פי 3 (מה שיהיה לא כלכלי, ואז הם יעדיפו לא לפתח מוצרים), *לעולם* לא נגיע למצב של אפס באגים. תשאלו כל מתכנת, כל מהנדס, וכל מי שעוסק בפיתוח. אין מוצרים מושלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רואה הבדל בחומרה של התקלה? לא יהיה הבדל בתגובה בין תקלה בחלון החשמלי של הרכב לבין כרית אוויר שזורקת עליך חתיכות מתכת והורגת אותך? בעצם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zvikaz

אנשים, לאחרונה קניתי ספר חדש של חיים שפירא ששמו "אני חושב משמע אני טועה". כל מי שעושה - טועה. בפיחוח מעבד מודרני מושקעים שנות אדם רבות מאד מאד. ובניסוח אחר, בפיתוח מעבד מודרני מייצרים באגים רבים רבים. למעלה מ 70% מזמן פיתוח פרוייקט חומרה כלשהו מוקדש לאיתור ותיקון הבאגים! ועדיין, תמיד יתחמקו כמה באגים. בדיוק כמו ש 99.99999% מהאוכלוסיה לא קיבלה 100 בכל המבחנים בבגרות, ו 800 בפסיכומטרי. אנחנו בני אדם, לטוב ולרע. גם אם החברות יאריכו את הפרויקט פי 2, או פי 3 (מה שיהיה לא כלכלי, ואז הם יעדיפו לא לפתח מוצרים), *לעולם* לא נגיע למצב של אפס באגים. תשאלו כל מתכנת, כל מהנדס, וכל מי שעוסק בפיתוח. אין מוצרים מושלמים.

זאת לא הבעיה . הבעיה היא שהגענו למצב שx86 על כל הרחבותיה היא כל-כך גדולה , מסורבלת , ומסובכת שכמעט לא אפשרי לא להיתקל בבאגים.  היא מכילה כל-כך הרבה שטויות והעיקר שתיהיה תמיכה לאחור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...