מחפש ספק כח מינימלי בעוצמתו שיתאים למחשב שלי - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק כח מינימלי בעוצמתו שיתאים למחשב שלי

soundv

Recommended Posts

שלום חברים. מחפש ספק כח למחשב שמצאתי, אולי אפילו ספק משומש.

את המחשב מצאתי בזבל...אבל המפרט מרשים למדי: לוח   asus H87 pro, מעבד:  Intel i5-4578, כ. מסך: ASUS GTX750TI-OC-2GD5  .

מדובר כנראה במחשב שהיה של כי כרטיס המסך רציני. הרכבתי, חיברתי 2 הרדיסקים Sata . כרגע מחובר ספק כח ישן שהיה לי/מצאתי - POWER SUPPLY P4-500W BY CIDEV

לא ברור לי אם זה 500W אמיתי או לא.

הבעיה היא שהוא רועש לאללה ואני חייב להחליפו במשהו אחר.

עכשיו, אני לא שש להשקיע, כי אני עדיין סקפטי לגבי טיב המערכת, יש כמה התקנים לא מזוהים/בצהוב ב device manager אבל סה"כ הכל עובד פיקס.

לגבי כרטיס המסך - ASUS GTX750TI - כרגע לא יכול לחבר אותו למחשב כי אין בספק שלי יציאה מתאימה (הכרטיס מצריך חיבור מתח ישירות עם כבל 6 פינים)

כל הסיפור הזה כי אני מבקש לדעת מה המינימום של הוואט (של הספק כח) שאני צריך כדי להריץ את המערכת עם כרטיס המסך המתקדם (בתקווה שהוא עובד בכלל- לא בטוח- אולי בגלל זה זרקו את המחשב?) . הזמנתי איזה מתאם לכבל 6 פינים כדי שאוכל לחבר את המתח לכ. המסך

הארות, הערות יתקבלו בברכה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gimel

בגדול, ספק 350W מחברה טובה יעשה את העבודה.

משהו כזה: https://ksp.co.il/?uin=26214

זה הכל? 350W ואני מסודר? יש לך אולי מושג מי באמת צריך בכלל ספקים של 500,650,750W 

או אם לשאול אחרת- מה צריך להיות מחובר למחשב כדי שהוא יצדיק ספק כח בעל מתח כה גדול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי מסך הם צרכני החשמל הכי גדולים היום, לא הרבה אנשים צריכים ספק של 750W אבל מי שרוצה מחשב עם שני חזקים ובזבזניים צריך ספק כזה ולפעמים גם יותר.

כל הספקים נותנים את אותו מתח, המספר שמסומן בוואט (W) זה הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הצרכנים לא צריכים יותר מזה, אבל יש תחרות בין החברות שמייצרות ספקים אז מנסים למכור ספקים "חזקים" ללא צורך.

יש גם יצרנים שקצת מבלפים. הספק שאתה משתמש בו עכשיו אמנם 500W, אבל אולי 200W מתוכם רלוונטיים למחשב מודרני (מסופקים במסילת ה-12V. השאר יושבים על מסילות 3.3V ו-5V שהמחשב עושה בהן שימוש מועט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההסברים. אם אני קונה היום ספק כח חדש- האם כל ספק מגיע עם כבל שיכול להתחבר גם לכרטיס המסך עם השש פינים? בין אם הוא מודלרי או לא מודולרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...