טלפון נייד לא קורה SMS בעברית - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון נייד לא קורה SMS בעברית

Boris_yo

Recommended Posts

שלום,

ראיתי שניידים ישנים עולים כמעת 300-500 ש"ח בארץ בהשוואה לניידים בארה"ב. שם אפשר להשיג אחת ב-$20-$30

אז קניתי את Blu Tank xTreme 2.4 ברשת FRYS. הטלפון עובד באורנג' אבל לא קורה הודעות SMS בעברית. 

מה שרואים זה ריבועים במקום אותיות עברית. בדקתי בתפריט וכמובן אין עברית אבל באנגלית זה לא מפריע. מה שמפריע זה חסר יכולת של מכשיר לקרוא עברית.

חשבתי יש מישהו שיודע אם אפשר לעשות משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש מה לעשות. בשביל לתקן את זה צריך להחליף את הקושחה של המכשיר ואני מאוד בספק אם קיימת למכשיר הזה קושחה שתומכת בעברית בהתחשב בזה שהדגם לא מיובא לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בעצם הפואנטה של המכשיר הזה? הוא כביכול "טנק" אבל אפילו הגנה נורמלית נגד מים אין לו (IP65 זה מאוד בסיסי.. היום לכל טלפון כמעט יש IP67 ואפילו IP68), הוא לא באמת מוגן מפני יותר מדיי דברים.. אולי שברים, פשוט כי יש לו מסך מיניאטורי (Big 2.4” display... ביג חח)..  אז למה הוא בעצם מיועד בכלל?

אה, אני רואה. הוא עולה 30$... זאת הפואנטה שלו.. נו מילא.

ציטוט של etal

ואני מאוד בספק אם קיימת למכשיר הזה קושחה שתומכת בעברית בהתחשב בזה שהדגם לא מיובא לארץ.

לא צריך שמכשיר ייובא לארץ בשביל שתהיה לו תמיכה בעברית, אף אחד בארץ לא מוסיף עברית למכשירים, זה היה נכון אולי לפני יותר מ-5 שנים. מגיעה עם תמיכה מובנית בעברית, מה שיכול להיות זה שחברה ספציפית כלשהי משיקה את המכשיר שלה עם ROM מסורס (כדי לצמצם בנפח שלו בעיקר) שלא מכיל את התמיכה המלאה בכל השפות. זה לא רלוונטי לחברות הגלובליות, שם זה לא קורה, זה רק בכמה חברות סיניות זולות.

הפתרון האפשרי הוא להתקין רום רגיל, מבוסס AOSP וכו', אם קיים.

ראיתי כמה דיונים ב-XDA שהזכירו את המכשיר הזה אבל לא ראיתי משהו קונקרטי, אז ככל הנראה זה לא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, כמו שאמר ETAL. אם זה היה אנדרואיד הייתי מסתדר לדעתי. פורום XDA לא מזכיר דגם בכלל.

אמכור מכשיר באיביי אז ב-$15. אני מקווה שניתן לשלוח אותו בדואר ישראל? כי יש לו סוללת ליתיום

ואני זוכר שהייתה איתם בעיה בתקופה מסויימת בעבר. אולי צריך לארוז לפי נהלים מסויימים... לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...