מחשב גיימינג לילד עד 3500K עדיף מבוסס אינטל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג לילד עד 3500K עדיף מבוסס אינטל

Kidney_stonE

Recommended Posts

ההעדפה לאינטל היא כי יש גישה במשפחה לחנות עובדי שבה אפשר לרכוש ורכיבים נוספים במחיר זול יותר לרוב ממחירי השוק.

1. מה התקציב המקסימאלי? 3500 , 

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך אם אפשר

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 100-200 אם זה ממש קריטי אבל עדיף לחסוך ולא להגיע למקסימום התקציב.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים ומדיה (עבור ילד בן ~13)

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: כן, גיימינג.

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב - משחקים מודרניים וגם כאלה פשוטים ובסיסיים...

גיימינג כללי, לא ידוע עדיין מה הילד יעדיף \ יאהב..  בתקציב הזה פחות נראה לי משמעותי לציין את סוג המשחקים בכל מקרה, לא?

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). - אעדכן כשאדע, כנראה עבור מסך 22" או 24" כלשהו 16:9 או 16:10 רגיל.
-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? מניח שבתקציב הזה יגיע לבינוניות, אבל גבוהות כמובן מבורך..

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כוננים אופטיים

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? רצוי עם הרכבה, ללא מערכת הפעלה אם זה מוסיף לעלות הכוללת.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אזור חיפה עכו נהריה הצפון וכל הסביבה, אפשרי גם נתניה \ ת"א והאזור אם זה מוריד בעלות (גם ככה נוסעים לשם כל יום מהעבודה)

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בחודש הקרוב.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). SSD

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? רצוי.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך 4 אפשרויות(אני ממליץ על הראשונה. אני קניתי מחשב יד שנייה ו"שפצתי" אותו):

1)תחפש מחשב עם i5 או i7 ביד 2 ותוסיף לו gtx 970 או gtx 1060 6gb.(אלו חזקים שטובים למשחקים מודרניים).

ואם יש פחות מ8gb אז תוסיף . כדאי לוודא שהספק כוח שלו מספיק חזק(בד"כ הוא יהיה).

2) תחפש מחשב גיימינג ביד 2(צרפתי של מחשבים שאני מצאתי). אפשר להכניס כרטיס מסך יותר חזק .

Screenshot_1.png.f4b268693aa80dfcab778f2f4681f00f.png

Screenshot_2.png.c69217a9bcdc26b4bd4bc8264691d4fe.png

3) לקנות חלקים באמזון או באליאקספרס או בebay ולבנות איתם מחשב(זה מה שאני הייתי בונה. לא כל החלקים חדשים. קבצים מצורפים). מארז מחשב אתה יכול למצוא בזבל:)

4) לקנות מחשב גיימינג בזאפ:

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-pcdesktop&db138953=1910566&db5295750=5708240

הערה: אלו רק המלצות. אבל לדעתי זה מה שצריך וזה כמובן future proof. 

כדאי לברר אילו משחקים בדיוק רוצים לשחק ובאיזו רמה של ביצועים.

Aliexpress.pdf

amazon.pdf

ebay.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבוא לכאן ולהציע מחשבי גיימינג מזאפ זה כמו לזרוק רגל חזיר לתוך אולם בית כנסת ביום כיפור. הם לא משתלמים ומלאים בזבל שמנפח את המחיר. אנחנו תמיד בעד קניה חכמה בבניה אישית.

קינדי, משהו כזה לדעתי יהיה טוב ומתאים:

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
Intel Core i3 8100 / 1151 Box
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 525
לוחות אם:
Gigabyte Z370P D3
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 501
זכרונות:
DDR4 8G / 2400 CL16 A-DATA
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 365
מארזים:
Antec GX500 Window Case + Antec VP-500PC 500 Watt ATX12V v2.3 PSU
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 394
דיסקים SSD:
Crucial MX300 275GB SATA 2.5" 7mm
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 438
דיסקים קשיחים:
Seagate HDD 1.0TB 64MB SATA3 Barracuda
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 199
כרטיסי מסך:
Palit GTX 1060 StormX 6GB DDR5 PCIE HDMI 3xDP - בקניית מחשב חדש בלבד
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1182
הרכבת מחשב:
הרכבת כסף (חינם! בהזמנת מחשב חדש)
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 0
סה"כ: ₪ 3604
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/index.php?route=product/configurator_preview&id=5890

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם, ההצעה לגבי יד שניה עושה שכל האמת למי שרוצה גיימינג טוב יותר בתקציבים הנמוכים, זה בהחלט מעניין ואולי אמליץ לחבר לחפש כאלה, הבעיה שזה מצריך הבנה באיזה rig נחשב טוב ואיזה פחות, וכו', אנחנו פחות בעולם החומרה בשנים האחרונות.

אציע, אם יהיו מעוניינים אז בכל זאת נחפש מיד שניה מחשבים טובים, אני אשיתי קניתי את המחשב שלי ממישהו מחברי הצוות כאן (שהכרתי אישית וגם בעבודה) שתמיד מוכר את הריגים שלו יד שניה ומשדרג את עצמו למקסימום שיש בשוק באותו הזמן :) אז ניצלתי את ההזדמנות ועד היום אני עם המחשב שקניתי ממנו לפני 4 שנים, מפלצת!

ליאור תודה רבה על המפרט!

שכחתי לציין, המפרט המקורי שמצאו לפני שבאנו להתייעץ כאן היה זה:

https://imgur.com/a/sMj5C
זה i5 אבל אני מניח שכ.המסך חלש יותר ממה שהצעת במפרט שבנית

i3 לא חלש מדי לגיימינג? או שזה לא "צוואר הבקבוק" במקרה הזה ועדיף להשקיע בכ.המסך יותר?

שוב המון תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i3 החדשים זה מרובעי ליבות שבנויים על בסיס i5 של דור קודם. לצורך העניין 8100 = 7500 בביצועים ובבניה שלו. זתומרת אפילו חזק מ-7400

על לוח לדור קודם תשלם 275 שקל ועל מעבד באיזור 750, על לוח דור חדש 500 ומעבד 525, היתרון הוא כמובן חדישות החומרה ואפשרות לשדרוג בעתיד של החדש למעבדים מתקדמים יותר, דור הבא וכו'

לגבי המחשב בתמונה שהבאת, מחשב משרדי נחמד. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתרים כמו Game debate הם סרטן התעשיה ומתבססים על מפרטי נייר.

מה שעשתה בדור החדש היא שימוש בארכיטקטורה הקודמת שלה סה"כ. רק בגלל שקוראים לזה "Core i3" לא אומר שזה פחות טוב, אולי כן כשמתעלמים מהפרטים הטכניים... כן.

Core i3 8100 הוא שבב ארבע ליבות כשר עם 6 מגה-בייט של זיכרון מטמון בארכיטקטורת החדשה. הוא בנוי פנימית ממש כמו i5 7500 למעשה ומגיע בתדר פעולה של 3.6 גיגה-הרץ. השבב הזה ביכולת העיבוד שלו גבוה מ- i5 7400 שלעולם לא יפעל ביותר מ-3.4 גיגה-הרץ.

מעבדי i5 של הדור החדש דוגמת 8400 כבר מגיעים עם 6 ליבות עיבוד וכמות גדולה יותר של מטמון.

הראשון שעשה את השינוי המבלבל מהסוג הזה הוא Pentium G4560. "איכס! מה פנטיום" הייתה תגובה ממוצעת ממשתמשים שלא עשו שיעורי בית, כשבפועל קיבלו ביצועי i3 דור קודם בחצי מהמחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...