שדרוג המחשב שלי באיזור 1,000 שקל - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג המחשב שלי באיזור 1,000 שקל

Double-U

Recommended Posts

שלום לכולם וסופש נעים.

אני מעוניין לשדרג את המערכת שלי בשביל לשחק PUBG. 

המטרה שלי להריץ את המשחק עם FPS גבוה, הגדרות לא מעניינות אותי מצידי לשחק על VERY LOW.

מסך 27' P2717H, רזולוצית 1080P.

המערכת שלי כרגע:

I3-3220 3.3GHz

B75M-DSH

8GB

660TI

Sesonic 500W

לפי מה שראיתי 1060 מתאים לדרישות שלי. אשמח לשמוע את הדעה שלכם.

הבנתי שהמעבד שלי יעשה לי צוואר בקבוק, אבל עד כמה זה יהיה משמעותי?

תודה מראש ולכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות 1060 , המעבד יהיה צוואר בקבוק . ז''א תוכל לשחק בהגדרות גבוהות אבל המעבד יגביל את כמות הפריימים .

תוכל למצוא מעבד I5/I7 מאותה תקופה בזול , יד שניה . ועם כרטיס מסך חדש זה יעשה פלאים למחשב. 

https://www.youtube.com/watch?v=TlGOMR9ajZ4

לפי הסרטון , אותו המעבד עם 1060 המשחק רץ על 30-40 FPS וצורך 7.5 גב של ראם , ככה שאולי כדאי להוסיף עוד .

עם מעבד 3770 שהוא I7 עם 4 ליבות ו 8 תהליכונים המשחק רץ ב70-80 FPS . תוכל למצוא מעבד כזה ב200-300-400 שקל יד שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד יהיה בעייתי בחלק מהמצבים. אני משחק PUBG מהימים הראשונים של ה Early Access והמשחק עבר כמה וכמה קפיצות בדרך.

בהגדרות בינוניות - אתה יכול להתסדר גם עם 1050Ti או עם כרטיס מסך משומש כמו 970GTX יעשה עבודה טובה.

1060 חדש לא יתרום הרבה במידה ואנחנו מדברים על הגדרות בינוניות ביחס לכרטיסים האחרים. מעבד כמו i5 וגם 16GB היו מספקים

לך חווית משחק יותר שוטפת בטווח הארוך בשילוב עם כרטיס מסך מאלה שציינתי, מכל מיני סיבות שונות - שזה מסתכם בסופו של דבר שמשחקים

מהסוג הזה לא יציבים בגלל סדר הגודל של העולם והפרטים וכמות האנשים בו זמנית וכו'..

אתה יכול להסתדר בסדר עם המפרט הקיים, אבל אני כאחד שמכיר מקרוב את המשחק.. הייתי דווקא לוקח i5 משומש, מגדיל עוד סטיק ומשלב

1050Ti.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הדעות של כולם !

הבנתי ממכם את התמונה יותר טוב לגבי הצוואר בקבוק ומה שהולך לקרות.

אני אקנה את ה1060 עם אפשרות לעוד ראם. יותר מאוחר עם הזמן אני אעביר את הכרטיס מסך למחשב החדש בעתיד.

אני אשחק על הגדרות הכי נמוכות שיש (לא מעניין אותי גרפיקה, רק FPS). לפי מה שראיתי זה יעשה את העבודה.

תודה רבה לכם על הדעות, אם יש עוד משהו להוסיף אשמח לשמוע.

אחלה של שבוע שיהיה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...