דיי דחוף, bose QC35 או sennheiser hd1 או momentum 2.0 או Sony 1000xm2 - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיי דחוף, bose QC35 או sennheiser hd1 או momentum 2.0 או Sony 1000xm2

Yossi Zahavi

Recommended Posts

זו בערך הדעה הרווחת, לפי הסדר שציינת בדיוק. 

אבל שוב, צריך לקחת בחשבון שהן מתוכננות בכוונת תחילה להיות כך - כשאתה בטיסה ארוכה של 12 שעות למשל, צופה בסרטים ומאזין למוזיקה לאורך שעות רצופות, או סתם רצה להירדם עם נעימה כשביטול הרעשים פועל ברקע, זה בדיוק מה שאתה תחפש. דגשים בבאס וטרבל בסאונד בשלב מסויים היו גורמים לאי נוחות בסיטואציות כאלו. 

יש עוד לא מעט דוגמאות שבהן דווקא הסאונד הסופר נייטרלי הוא מה שצריך. 

אפילו שחתימת הבית שלה היא כמעט תמיד חמה ועטופת באס ( אפילו באוזניית הדגל שלה ה-Z1R) כשבדרך כלל דגמי הדגל של החברות הן על הצד הניטרלי ו-"אודיופילי" יותר, הלכה לכיוון הזה של חתימה רגועה וניטרלית. 

אם כי עדיין לא מרגישה שטוחה כמעט לגמרי כמו הבוס. 

מניסיון,  וכמי ששמע כמעט הכל - מי שמחפש ריגוש בסאונד עם תחושה של סאונד "גדול", מלא,  ומזכיר הרבה יותר רציניות מאוזניות בלוטות, כמו שציינתי שינסה את ה-P7W. 

כן, הן לא נוחות באותה המידה, אך עדיין נוחות למדי, ומתאימות לסשנים של 2-3 שעות לכל היותר לפני שמרגישים צורך בהפסקה, אבל מבחינת ,  זה עולם אחר לגמרי. 

האטימה הטבעית שלהן מורידה את רעשי הרקע בלפחות 60%-70% ד"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של DarkAnus

1. הHISS מציק קצת אם אתה נמצא בדממה מוחלטת ולא מאזין לשום דבר באוזניות. אחרי הכל אתה תשתמש באוזניות בסביבה רועשת ומספיק טיפת רעש או טיפת מוזיקה כדי לא לשמוע את הHISS הזה. אבל עדיין, זה יתרון שיש לבוס על הסוני.

2. אכן נכבים אחרי בערך 5 דקות אם אין חיבור בלוטות' ולא ניתן לשלוט בזה מהאפליקציה. בחיבור AUX הן לא נכבות. אתה יכול אפילו סתם לתקוע פלאג 3.5מ"מ שלא מחובר לכלום וזה ימנע מהן להיכבות. לדעתי זו לא בעיה.

3. לבוס יש יותר חלל לאוזן והן קצת יותר נוחות. אבל גם הסוני נוחות בצורה יוצאת מן הכלל. אם יש לך אוזניים קצת גדולות אולי הבוס יתאימו לך יותר. אחרי שימוש ממושך, האוזניים שלי מתחממות אבל זה לא נוראי כל כך. אני כל יום במשרד\בנסיעות איתן על הראש שלי לפעמים במשך 5 שעות ברציפות וזה סבבה סך הכל.

4. קורה בנסיעות בכביש מהיר עם חלון פתוח שהמיקרופון חוטף את המשב רוח בזווית מסויימת שגורמת לשיבוש של הANC. זה די מציק אם להגיד את האמת, אבל זה נדיר מאוד בשבילי. אם אתה נוטה לנסוע בכבישים מהירים עם חלון פתוח ומשב רוח לפרצוף, זה הולך להציק לך. אני לא אתפלא אם זו בעיה גם עם הבוס כי זה תרחיש די משוגע בשביל ANC. חוץ מהמקרה הקיצוני הזה, שום דבר לא משבש אותו.

תודה רבה על התשובה
בהליכה,  שיש רוח, גם קורה לך המקרה הזה שזה משבש את הביטול רעשים?

אגב,  לא יודע אם זה רלוונטי לשאול בכלל, בשיחות טלפון הביטול רעשים מופעל גם? כי ראיתי בביקורות מסויימות על אחרות שמתייחסים לזה אז אולי לא סתם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yossi Zahavi

תודה רבה על התשובה
בהליכה,  שיש רוח, גם קורה לך המקרה הזה שזה משבש את הביטול רעשים?

אגב,  לא יודע אם זה רלוונטי לשאול בכלל, בשיחות טלפון הביטול רעשים מופעל גם? כי ראיתי בביקורות מסויימות על אחרות שמתייחסים לזה אז אולי לא סתם..

יצא לי לחוות בזה רק בנסיעה בכביש מהיר. מאמין שרוחות חזקות מאוד בזווית הנכונה יגרמו לאותו האפקט. אבל שוב פעם, קח בחשבון שזה תרחיש שבתכלס שום סט לא יוכל להתמודד איתו.

לא בטוח לגבי הביטול רעשים בשיחת טלפון, אבל נראה לי שאתה צודק. מה שאני יכול להגיד בוודאות הוא שאף פעם הצד השני לא שמע אותי בכלל גם אם צרחתי באמצע הרחוב עם האוזניות על הראש. אני תמיד מוריד את האוזניות ועונה לשיחה בצורה רגילה.

ציטוט של Milford Cubicle

מי נוסע בכביש מהיר עם חלון פתוח? ועוד עם אוזניות?! WTF

נוסע לעבודה בהסעה, חלון פתוח כי אני אוהב לנשום אוויר, עם כי אני רוצה שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של DarkAnus

יצא לי לחוות בזה רק בנסיעה בכביש מהיר. מאמין שרוחות חזקות מאוד בזווית הנכונה יגרמו לאותו האפקט. אבל שוב פעם, קח בחשבון שזה תרחיש שבתכלס שום סט לא יוכל להתמודד איתו.

לא בטוח לגבי הביטול רעשים בשיחת טלפון, אבל נראה לי שאתה צודק. מה שאני יכול להגיד בוודאות הוא שאף פעם הצד השני לא שמע אותי בכלל גם אם צרחתי באמצע הרחוב עם האוזניות על הראש. אני תמיד מוריד את האוזניות ועונה לשיחה בצורה רגילה.

נוסע לעבודה בהסעה, חלון פתוח כי אני אוהב לנשום אוויר, עם כי אני רוצה שקט.

המיקרופון עד כדי כך גרוע? לא זכור לי שראיתי מישהו מתייחס אליו בכלל... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...