דיי דחוף, bose QC35 או sennheiser hd1 או momentum 2.0 או Sony 1000xm2 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיי דחוף, bose QC35 או sennheiser hd1 או momentum 2.0 או Sony 1000xm2

Yossi Zahavi

Recommended Posts

צריך לעשות קצת סדר בדברים: 

ראשית ( ליעד) - ANC מעולם ולעולם לא מיועד לבטל רעשים רנדומליים כגון רעשי דיבור, נביחה, או מחיאת כף. 

ANC מבטל רעשי רקע סטטיים, כמו רעש המנועים בטיסה, מזגן פועל, וכו'. הפעולה שנעשת בעקרון היא הפיכת התדר ובכך לבטלו. מלבד ANC מדובר באוזניות עם אטימה מאוד חזקה, לכן גם ללא ביטול הרעשים ישנה ירידה מהותית ברעשי הרקע. 

יוסי, בפשטות - bose מכוונת לסאונד רגוע, זאת אומרת כזה שיתאים לכולם באופן גורף, ועם באס מעודן, טרבל מעוגל, חתימת לא מעייפת, ומתאימה להאזנה ארוכת שעות. כמו למשל במהלך טיסה, או נסיעה ארוכה. יש בזה הרבה הגיון כמובן, השאלה אם זה מתאים לך. 

הסוני שדווקא ידועות בחתימת חמימה ומלאה ( באס עשיר בלי טרבל דוקר) הלכו גם הן לכיוון הניטרלי יחסית עם ה1000x. סביר להניח שמאותן הסיבות. 

מבחינת ביטול הרעשים האקטיבי, שמעתי לא מעט דגמים מהטובים בשוק, ואפשר לומר שהסוני והבוז בערך באותה הרמה, כל השאר לא מתקרבות אליהו, אם כי עדיין הציגו תוצאות טובות. 

מבחינת נוחות, כולן מאוד נוחות באופן יחסי. 

לגבי עניין השברים, רוב הסיכויים שזה לא יקרה לזוג שלך, אבל כמובן שהכל יכול להיות. כמו שנאמר פתרו את הסוגיה הזו עם הדגם העדכני. 

שורה תחתונה - אם אתה רוצה אוזניה שתרגש אותך, עם דינמיות ופאנצ'יות בסאונד, אז כל הליין הזה של ה-QC הוא לא בשבילך, זו אוזניה שסביר יותר שתרדים אותך. 

אם אתה לא עולה על מטוס כל שני וחמישי, וצריך פשוט אטימה חזקה שממילא תצמצם את רוב רעשי הסביבה, לך על ה-P7W, מבחינת היא לא רואה ממטר את ה-bose, אלא אם כן אתה דווקא מחפש את החתימה הרגועה שלה. 

אם אתה חייב ANC, כנראה שה-1000XM2 תהיה בחירה טובה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מודע לכך . מסתבר שלא כולם כן. השותף שלי קנה את הQC35 והתאכזב (מאוד !)לגלות כי הן לא מבטלות רעשי דיבור . אז ציינתי- שיהיה.

בנוסף לא מצאתי את האטימה הפאסיבית שלהם טובה במיוחד. 

איך לתאר את הסאונד שלהם בצורה פשוטה? כמו האוזניות שמגיעות עם הטלפון שלך. מאוד "שטוח" אין כיוון לצליל (מה שנקרא sound stage) 

ההשוואה שלי היא sennhieser ie80 . נכון זו ממש לא השוואה apples to apples . ורוב האנשים לא ישימו לב להבדל . 

עריכה- מחזק את המלצתו של רוי.T אין עוד המון אפשריות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

בכל הנוגע לנושא השברים, אתה מדבר על הדגם הקודם, לא החדש...

ציטוט של Milford Cubicle

ופה יש השוואה בין הסוני ל-QC35:

הבנתי שגם בחדש יש שברים... יש כתבות על זה, אני לא יודע אם התופעה נפוצה או בהיקף סביר יחסית לבעיות באוזניות ( יכול להיות שסתם עושים רעש מזה)

והרעש זזזזזז גם שאני לא יודע אם הוא תקלה של התחלה או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב לכך התגובות בדף השני, אבל שימו לב בכל זאת למה שרשמתי בתגובה הקודמת 

תודה רבה על הפירוטים שלכם! 

Roy, אני לא מבין כלכך במונחי , אני יודע מה זה בסדר וטריבל, תדר גבוה ונמוך

לא הבנתי את כל נשאר, מה זה חתימת , מעוגל מעודן, ומה ההבדל בין הבוס לסוני בקטע הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי את ה-PX, אבל אם הבחור טוען שזו אוזניה שמזכירה אפילו במעט את ה-BOSE, אז 

היא כנראה שונה לחלוטין מה-P7. חוץ מזה שהגיוני יהיה להניח שבדומה ל- ו-BOSE 

הם בחרו ללכת על מעודן ונייטרלי יותר עם דגם ה-ANC שלהם. 

ה-P7W רחוקה מלהיות מעודנת מבחינת , יש לה באס מודגש ואיכותי בצורה מפתיעה

יחסית לאוזניית BT עם דרייבר בקוטר 40מ"מ, מידריינג' מלא, וטרבל אנרגטי הרבה יותר. 

שוב לטעמי האישי, אין בכלל מה להשוות. ה-P7W זו אוזניית היי אנד אמיתית, שאם תחובר

עם כבל למקור והגברה איכותית, היא תשמע אפילו טוב יותר.  

למי שיושב שעות ארוכות בטיסה, נסיעות, או במשרד על מחשב - ה-BOSE וה- וכנראה

שגם ה-PX זו תיהיה הבחירה הנכונה בשבילו, עם נוחות טובה, ANC מהשורה הראשונה, וסאונד לא 

מעייף גם לאחר שעות ארוכות של האזנה.

מנגד מי שמחפש הרבה יותר דינמי, פאנצ'י, מרגש, מרשים, עם נתונים שמבחינתי מזכירים 

אוזניית היי-אנד (ה-P7W מאוד מזכירה לי את ה-FOCAL ELEAR למי שמכיר), אז זו האוזניה בשבילו.

העדר ה-ANC הוא לא קריטי למי שלא ממש זקוק לו, במיוחד שמדובר באוזניה עם אטימה מאוד חזקה.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי 1000X ועכשיו יש לי WH1000M2. לאחר השוואה לQC35 לדעתי חד משמעית עדיף לך ללכת על הסוני.

אני משתמש בהן בעבודה ובנסיעות כל יום, מתעלל בהן ומשתמש בהן לפחות 5 שעות ביום. הדגם החדש בנוי מצויין, הסאונד וביטול הרעשים לא יורד ברמה מהQC35. זמן הסוללה פשוט יוצא מן הכלל [שבוע של שימוש והסוללה על medium-low]. אתה לא תתחרט.

הזמנתי מאמזון ארה"ב, הגיע תוך שבוע לבית. אם יש לך שאלות אתה מוזמן לשאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של DarkAnus

היו לי Sony 1000X ועכשיו יש לי Sony WH1000M2. לאחר השוואה לQC35 לדעתי חד משמעית עדיף לך ללכת על הסוני.

אני משתמש בהן בעבודה ובנסיעות כל יום, מתעלל בהן ומשתמש בהן לפחות 5 שעות ביום. הדגם החדש בנוי מצויין, הסאונד וביטול הרעשים לא יורד ברמה מהQC35. זמן הסוללה פשוט יוצא מן הכלל [שבוע של שימוש והסוללה על medium-low]. אתה לא תתחרט.

הזמנתי מאמזון ארה"ב, הגיע תוך שבוע לבית. אם יש לך שאלות אתה מוזמן לשאול.

אתה שומע רעש חלש מאוד של זזזז זמזום שרק המבטל רעשים פועל בלי סאונד? כי הבנתי מכמה ביקורות שיש רעש כזה בדגם החדש

יצא לך לעשות עם האוזניות החדשות או הישנות? אם כן איך הם? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היו לי שום שברים או התחלה של שבר. כנ"ל לעוד 2 חברים שלי שמשתמשים ב1000x כבר מספר חודשים. סך הכל הדגם הישן והחדש בנויים מצויין ונראים עמידים מאוד. יצא לי להתקע עם הראש באינספור דברים והאוזניות חטפו מכות ואין עליהן שום סימן, אפילו לא שריטה. עדיין נראות חדשות לחלוטין אצלי אחרי שימוש כבד של 3 חודשים.

קניתי את ה1000X ושבועיים אחרי יצא הדגם החדש, אז החזרתי את הישן לאמזון, קיבלתי זיכוי מלא והזמנתי את החדשות באותו המחיר. בעצם יצא ששדרגתי לדגם החדש בחינם.

לעשות עם האוזניות זה רעיון רע לדעתי. הן מחזיקות טוב על הראש אבל לדעתי לא מספיק בשביל . יהיה לך חם באוזניים והן יכולות לברוח מהאוזן אם אתה מטה את הראש לאחור [לדוגמא לא נראה לי הכי נוח איתן בbench press].

אכן יש רעש תמידי בדגם הישן והחדש כשהANC עובד. לא הייתי מגדיר את זה כזמזום אלא יותר כ-hiss. כמו צליל אחיד שמזכיר משב רוח מרוחק. אתה תשמע את זה רק אם אתה בחדר שקט לחלוטין בלי מוסיקה פועלת. אני נוטה להיות רגיש לרעשים כמו coil whine אבל זה לא מפריע לי יותר מידי. מצד שני, לזכותן של הBose, אין שם בעיה כזאת בכלל, דממה מוחלטת. אבל לי הן עשו תחושה של לחץ באוזניים, אם כי בטח מתרגלים לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של DarkAnus

לא היו לי שום שברים או התחלה של שבר. כנ"ל לעוד 2 חברים שלי שמשתמשים ב1000x כבר מספר חודשים. סך הכל הדגם הישן והחדש בנויים מצויין ונראים עמידים מאוד. יצא לי להתקע עם הראש באינספור דברים והאוזניות חטפו מכות ואין עליהן שום סימן, אפילו לא שריטה. עדיין נראות חדשות לחלוטין אצלי אחרי שימוש כבד של 3 חודשים.

קניתי את ה1000X ושבועיים אחרי יצא הדגם החדש, אז החזרתי את הישן לאמזון, קיבלתי זיכוי מלא והזמנתי את החדשות באותו המחיר. בעצם יצא ששדרגתי לדגם החדש בחינם.

לעשות ספורט עם האוזניות זה רעיון רע לדעתי. הן מחזיקות טוב על הראש אבל לדעתי לא מספיק בשביל ספורט. יהיה לך חם באוזניים והן יכולות לברוח מהאוזן אם אתה מטה את הראש לאחור [לדוגמא לא נראה לי הכי נוח איתן בbench press].

אכן יש רעש תמידי בדגם הישן והחדש כשהANC עובד. לא הייתי מגדיר את זה כזמזום אלא יותר כ-hiss. כמו צליל אחיד שמזכיר משב רוח מרוחק. אתה תשמע את זה רק אם אתה בחדר שקט לחלוטין בלי מוסיקה פועלת. אני נוטה להיות רגיש לרעשים כמו coil whine אבל זה לא מפריע לי יותר מידי. מצד שני, לזכותן של הBose, אין שם בעיה כזאת בכלל, דממה מוחלטת. אבל לי הן עשו תחושה של לחץ באוזניים, אם כי בטח מתרגלים לזה.

תודה רבה על התשובה

תגיד, ה hiss הזה מציק לאורך זמן? כי לרוב המוח מתעלם אחרי כמה דקות מצלילים קטנים כאלו ולא שמים לב אליהם כבר

שמעתי שהסוני החדשות, אם משתמשים רק בביטול רעשים שלהם בלי ובלי לחבר לבלוטוס ובלי aux, הם נכבים אחרי כמה דקות 5 כזה

זה נכון? אם כן, זה תקף גם בחיבור aux? יש דרך לבטל את הכיבוי האוטומטי מהאפליקציה? 

ולגבי החום שהזכרת, האוזניות מחממות את האוזן בשימוש רגיל? זה משהו מציק ברמה שצריך להוריד אותם? 

ואגב, איך הביטול רעשים עובד בחוץ כשיש רוח? זה לא משבש אותו? כי אני זוכר שהשתמשתי בהם בתצוגה ונגעתי במיקרופון של הביטול רעשים שמעתי רעשים מעצבנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yossi Zahavi

תודה רבה על התשובה

תגיד, ה hiss הזה מציק לאורך זמן? כי לרוב המוח מתעלם אחרי כמה דקות מצלילים קטנים כאלו ולא שמים לב אליהם כבר

שמעתי שהסוני החדשות, אם משתמשים רק בביטול רעשים שלהם בלי מוזיקה ובלי לחבר לבלוטוס ובלי aux, הם נכבים אחרי כמה דקות 5 כזה

זה נכון? אם כן, זה תקף גם בחיבור aux? יש דרך לבטל את הכיבוי האוטומטי מהאפליקציה? 

ולגבי החום שהזכרת, האוזניות מחממות את האוזן בשימוש רגיל? זה משהו מציק ברמה שצריך להוריד אותם? 

ואגב, איך הביטול רעשים עובד בחוץ כשיש רוח? זה לא משבש אותו? כי אני זוכר שהשתמשתי בהם בתצוגה ונגעתי במיקרופון של הביטול רעשים שמעתי רעשים מעצבנים

1. הHISS מציק קצת אם אתה נמצא בדממה מוחלטת ולא מאזין לשום דבר באוזניות. אחרי הכל אתה תשתמש באוזניות בסביבה רועשת ומספיק טיפת רעש או טיפת כדי לא לשמוע את הHISS הזה. אבל עדיין, זה יתרון שיש לבוס על הסוני.

2. אכן נכבים אחרי בערך 5 דקות אם אין חיבור בלוטות' ולא ניתן לשלוט בזה מהאפליקציה. בחיבור AUX הן לא נכבות. אתה יכול אפילו סתם לתקוע פלאג 3.5מ"מ שלא מחובר לכלום וזה ימנע מהן להיכבות. לדעתי זו לא בעיה.

3. לבוס יש יותר לאוזן והן קצת יותר נוחות. אבל גם הסוני נוחות בצורה יוצאת מן הכלל. אם יש לך אוזניים קצת גדולות אולי הבוס יתאימו לך יותר. אחרי שימוש ממושך, האוזניים שלי מתחממות אבל זה לא נוראי כל כך. אני כל יום במשרד\בנסיעות איתן על הראש שלי לפעמים במשך 5 שעות ברציפות וזה סבבה סך הכל.

4. קורה בנסיעות בכביש מהיר עם חלון פתוח שהמיקרופון חוטף את המשב רוח בזווית מסויימת שגורמת לשיבוש של הANC. זה די מציק אם להגיד את האמת, אבל זה נדיר מאוד בשבילי. אם אתה נוטה לנסוע בכבישים מהירים עם חלון פתוח ומשב רוח לפרצוף, זה הולך להציק לך. אני לא אתפלא אם זו בעיה גם עם הבוס כי זה תרחיש די משוגע בשביל ANC. חוץ מהמקרה הקיצוני הזה, שום דבר לא משבש אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אז יצא לי במקרה לנסות בעצמי 3 מהאוזניות המדוברות בדיון: ה-QC35, הסוני החדשות (1000XM2) והסנהייזר PXC-550.

איך אני אנסח את זה? אף אחד מהן לא הלהיבה אותי.

מבין שלושתן אם הייתי צריך לבחור, בהחלט הייתי הולך הביתה עם הסוני.

מבחינת הסאונד הם היו לדעתי #1.

מבחינת הנוחות הם חלקו לדעתי את המקומות הראשון והשני יחד עם ה-BOSE. ההחלטה לא חד משמעית כי ה-QC35 בהחלט גדולות יותר ולא נוגעות באוזן, מה שלאורך זמן עשוי להיות נוח יותר, אבל מצד שני היתה לי תמיד תחושה "חלולה" כזאת, לא יודע איך להסביר את זה.. זה הרגיש לי שהאוזניות לא "תופסות" את האוזן כמו שצריך, כאילו שהאוזניות בכלל לא שם. אולי חלק יתייחסו לזה כיתרון בתיאור של נוחות, לי זה הרגיש מוזר. אז לא יודע..

וגם מבחינת פיצ'רים וביצועים "טכנולוגיים" הסוני היו לדעתי #1, בסינון רעשים, ב-ambient sound mode שהרגיש ממש כמו קסם (כשמכסים את האוזניה עם היד פתאום שומעים כל מה שקורה בחוץ), במראה החיצוני...

אבל שוב, הסאונד של אף אחד מהאוזניות לא הלהיב אותי. הווליום לא היה גבוה במיוחד (לא היה שימוש במגבר חיצוני, כמובן), לא היו באסים יוצאי דופן, ולא היה שום דבר שגרם לי לקום מהכיסא בהתלהבות. לא היה שם אפקט וואו - בכלל. בשורה התחתונה החוויה היתה מאוד... סתמית.

כן, האוזניות עבדו. כן, סיננו רעשים. כן, הסאונד היה... סבבה.

אבל הכל מאוד סתמי.

לא יודע, מאכזב.

אני תוהה אם זה בגלל האלחוטיות (לא השוואתי בעבר BT אחרות), או בגלל ה-ANC (כנ"ל), או סתם בגלל הדגמים הספציפיים שניסיתי, ואולי כן קיימים דגמים אלחוטיים / מסנני רעשים שמלהיבים הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...