המלצה למדפסת משרדית פשוטה - עד 1000 ש"ח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למדפסת משרדית פשוטה - עד 1000 ש"ח

EagleX

Recommended Posts

היי חברים,

אני זקוק למדפסת חדשה למשרד - בלבד, ללא שום פונקציה אחרת. אני מנסה למצוא עם היחס הכי משתלם בין עלות הטיונר להספקו. לא אכפת לי לשלם קצת יותר על המדפסת בקנייה הראשונית, בהנחה שההשקעה העתידית בטונרים תהיה הגיונית יותר. ניסיתי לחפש השוואות ולקרוא ביקורות, אך האמת היא שלא הצלחתי להסיק מסקנות כלשהן לגבי דגם ספציפי, ולכן אני פותח את הדיון הזה. להלן כל מה שהצלחתי להעלות על הדעת שיכול לצמצם את החיפוש:

1. צבע/שחור לבן: שחור לבן בלבד.

2. מספר דפים ממוצע ליום: 50

3. הדפסה דו-צדדית: לא יכול להזיק, אך לא על חשבון המחיר ומאפיינים אחרים.

4. לייזר/דיו: רק .

5. התוכן המודפס: בעיקר טקסט פשוט.

6. חיבור רשת/וויפי: חיבור לא יכול להזיק. וויפי לא הכרחי בכלל.

7. סוג נייר בשימוש: רק A4

8. מכשיר מחובר: מחשב עם 7 ובעתיד 10. לא צריך יכולת להתחבר לשום דבר מעבר (עננים, פלאפונים וכו')

9. צורך בפונקציות נוספות (סריקה/העתקה/פקס): לא.

10. מהירות הדפסה: רצוי שהיא לא תדפיס במהירות של 1995, אך אין צורך במשהו מוגזם, בטח לא כזה שיבוא על חשבון דברים אחרים.

11. מקום רכישה: אם יש משהו משתלם באמאזונים למיניהם שנשלח לארץ - אפשרי בהחלט.

12. חברה מועדפת: אין ממש.

13. מחיר מקסימלי: 1000 ש"ח, אך אם יש משהו שיהיה הרבה יותר משתלם מבחינת טונר בעתיד, אך המחיר הראשוני יהיה גבוה מ1000 - אפשרי.

אני מעריך מאוד את העזרה שלכם ומודה לכולם מראש :).

תודה, נעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

בעיקרון ככל שתשלם יותר על המדפסת, ככה תחסוך יותר על טונרים. המדפסות הגדולות והיקורות מגיעות עם ראשי דיו/ טונרים גדולים יותר שמשתלמים יותר מבחינת המחיר לכמות הדיו. השאלה אם אתה מדפיס מספיק בשביל שראש דיו לא יתייבש. בשביל שלא יתייבש רצוי להדפיס כל שבוע-שבוע וחצי.

או שאתה יכול ללכת על מדפסת ששם הטונר לא מתייבש אף פעם.

אין לי המלצה לדגם ספציפי, אבל אני ממליץ לך לקנות עם חיבור אל-חוטי והדפסה דו-צדדית גם אם אין לך צורך בזה כרגע. מדפסות בד"כ מחזיקות מעמד הרבה שנים ואתה לא יודע אם תזדקק לפונקציות האלה בעתיד. בכל מקרה הפונקציות האלה קיימות ברוב המדפסות היום, במיוחד בגדולות והיקרות יותר (ה"משרדיות").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...